reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Cześć kochane.
A wiec od wczoraj łykam aspirynę plus witaminy które brałam. Dzis rano byłam na pobraniu krwi i po 15powinny być wyniki. Pani z laboratorium widziała jaka jestem zestresowana więc w drodze wyjątku wszystko na dziś. A potem działamy dalej. Nie mogę w to uwierzyć ,mam nadzieje ,że to nie sen z którego zaraz się obudzę.
 
U mnie mały warsztat.. zrobiliśmy klatkę dla szynszyli :) Jutro przeprowadzka jak pokost wyschnie :)

Zgłupiałam... wszysce mi mówią żeby składać na lvl entry na początek bo nie mam doświadczenia w UK... No ok... to teraz mi niech ktoś wytłumaczy czemu dostałam propozycję pracy jako menager? Hmmm... ten kraj mnie zaskakuje pozytywnie na każdym kroku. Jutro im odpiszę że jestem zainteresowana, choć kawał drogi ode mnie, ale za prawie 3000 funtów na miesiąc to mogę i 3 godziny w autokarze spędzić w jedną stronę dziennie :p
 
Lilith kochana kiedy ta kawa i ciacho?

mama nie ma jeszcze czego gratulowac musze jeszcze interwiev przejsc i papierologie... a po za tym daleko.


Szynszyle sie przeniosly do nowej klatki i sa mega szczesliwe my tez :)
 
reklama
Mama no widzisz, jak ten czas szybko leci..
Zaczelusmy starania.. Nie napalam sie ani nie szaleje, bedzie Co ma byc.
Ogolnie jakos leci, judyta z humorami wchodzi w gorszy okres. Do tego taka zangielszczala, flegmatyczna, jakby sue dalo to by glowy zapomniala. Na konie Nadal chodzi, nie powiem, idzie jej super.

Czy dobrze przeczytalam I mamy tutaj dobre wiesci? Chwalic sie :-)

Sol, no trza sie umowic w koncu. Kciuki za rozmowe I Pisz zaraz Co tam za szynszylki pisiadasz :-)

Fajnie znowu pozagladac na forum. Choc sa watki gdzie jakos ciezko sie odnalezc..
 
Do góry