reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Dziewczyny trzymajcie dalej prosze. Rano zrobiłam i był negatyw w każdym razie po 10ninutach wyrzuciłam. Teraz ok 1h temu zrobiłam następne dwa i pokazały się po 3minutach. Testy dwóch firm...zrobiłam też trzeci i też wyszła druga. Jestem tak zdenerwowana ,że do teraz cała się trzęse.

Mama05 a mówiłam że się przepracowujesz. Na pupę powinnaś dostać. Szczęście oby nie tylko w funduszach sprzyjało.

Sol ja bez tuszu jak bez rzęs. Mam takie jasne ,że ostatnio mąż mi z tekstem ,że dolne chyba mi wypadły. Komplement nie ma co :)

Zobacz załącznik 688737
 
reklama
Mama - a różni od debili przeciętnych po skrajnych - bynajmniej IQ poniżej 80 i zachowanie typowego dresiarskiego kibola z ciemnej ulicy lub zakompleksionej księżniczki wyżywającej się na innych albo dwa w jednym bo i takie przypadki są i niestety 90% tych debili to Polacy na emigracji... Ehhh... Jak się zdenerwuję to się nauczę Norweskiego i wyprowadzimy się do Trondheim - tam Polaka nie uświadczysz - to jest miasto na północy kraju i żaden głupi Polaczek się tam nie zapuści. Bo niestety na emigracji wyróżnia się Polaków (ludzie wykształceni, znający język, kulturalni) i polaczków (po podstawówce, bydło nie znające języka) - niestety póki co poznałam 7 Polaków i ok 40 polaczków... koszmar :/

Marcyś - trzymam kciuki :)


Spadam spać bo dzisiaj cały dzień sprzątałam domek, małż zrobił hamburgery domowe na grillu a dzieci na PSP i na laptopie - żeby mamie nie przeszkadzać :p
 
Mamuska dobrze, ze wyniki masz w porzadku, moze faktycznie z przepracowania...
Marcepanek &&&& nie puszczam trzymajcie sie dzielnie
Sol... wiem o czym mowisz...ja tym aspoleczny wiec omijam z reguly wszelkich rodakow... kontakty tylko grzecznosciowe pod szkola... czesc czesc itp.
Ja za to tusz sporadycznie... ;)
 
Mama teraz dojrzałam że masz już wyniki. Dobrze wyszły to teraz trzeba się majówkować i cieszyć każdym weekendem :)

Maran no ja też tylko grzecznościowo. Ale Kaja chodzi do klasy z taką gówniarą z delikatnie mówiąc patologicznej rodziny i ta też gówniara nakłania inne dzieci żeby się z Kają nie bawiły bo ona nie rozumie po angielsku. A robi to z czystej zawiści bo Kaja od początku pomimo bariery językowej bawiła się ze wszystkimi dziećmi i jakoś tak to moje społeczne dziecię stało się centrum uwagi klasy bo ma najlepsze oceny i z każdym bez wyjątków się bawi a gówniara straciła ten status. No masakra jakaś i jeszcze bezczelnie w oczy kłamie. Skończyło się jak Kaja poszła podczas takiej sytuacji do pani i pani zapytała dziecko z którym się bawiła. Gówniara spadła z pozycji 1 na ostatnią w star of the week. Kazałam Karolinie przemyśleć czy tak się przyjaciółka by zachowywała i czy dalej chce z nią rozmawiać. Na dzień dzisiejszy od miesiąca Kaja ją ignoruje i się do niej nie odzywa.
A jeszcze jazda była bo jak wyszło na jak że to ona mówi dzieciom że się z Kają mają nie bawić to chciała z siebie ofiarę zrobić i zaczęła w szkole rozpowiadać że ona już nie ma taty - rzeczony tata odwozi ją co rano do szkoły ale to nic. Bezczelny gówniarz... nie chcę wiedzieć co z tego wyrośnie...
 
Oj dziewczyny wszędzie sa Polacy i polacy...ja tam z wszelkimi zażyłościami na dystans. Jednak żeby nie było są i normalni za których wstydzić się nie trzeba. Nie mam nic przeciwko jak ktoś pracuje i żyje normalnie. A nie że tacy co stali pod monopolem w Polsce przyleciał stac pod angielskim...

Maran-atha ,sol dziękuje za &&
 
Marcepanek jasne że są i normalni za których się wstydzić nie trzeba ale na obczyźnie że tak powiem wychodzi bardzo dużo tych polaczków.... wiesz idziesz ulicą i jedyne co słyszysz to kutwy z przecinkami w postaci normalnych słów. To razi strasznie. Albo idziesz do sklepu/urzędu i słyszysz komentarze do anglików "to naucz się polskiego". Nosz kurde przyjechał debil do anglii nie znając języka i ma pretensje jeszcze że tu po polsku nie mówią... wstyd mi za moich rodaków... szczerze mi wstyd. Sąsiedzi nasi wiedzą że jesteśmy z Polski ale nigdzie indziej się nie przyznaję jak nie muszę. Taka starsza sąsiadka jak usłyszała że 8 miesięcy temu tu prosto z Polski przyjechaliśmy to się uśmiała bo myślała że ja w anglii od dziecka mieszkam bo tak płynnie po angielsku sobie z nią plotkuję pod domem :) miło mi się zrobiło szczerze mówię. Anglicy sami przyznają że najbardziej ich w polakach drażni właśnie to że nie umieją języka... a przecież angielski jest łatwy.
 
Powitac ..

Marcepanek
oooooo!!! mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam! niech się wszystko ładnie ułoży :tak::tak: bardzo Ci kibicuję:-)

Maran,Sol,Marcepanek
dzię ki ...jeszcze ginek da skierowania na badania hormonów to się okaże czy coś w trawie piszczy czy to rzeczywiście przemęczenie..

ja tuszu niet bo od 1,5 roku mam rzęsy 1 do 1 -czyli doklejona jedna syntetyczna do jednej mojej ...-i mam oko i wygodę -ja tez nie dysponuję rzęsami Marcepanku-mam tak krótkie i rzadkie ,że tylko zagęszczenie mnie ratuje:sorry:


skończyłam kawkę idę pod prysznic -zacząć dzień ..dobrej niedzieli:-)


Marcepanek
sikałaś dziś ??:-p
 
Jestem jestem.
Mama05 robiłam jest...wiem głupia jestem ,ale w to normalnie nie wierze. Intensywność jest podobna ,ale mysle że do większej różnicy chyba 2-3dno potrzeba.
Rzęsy 1 do 1 chodzą za mną już długo ,a jak tak chwalisz to chyba tez się zdecyduje wreszcie :)

Rownież udanej niedzieli kochane :)
 
reklama
Mama05 dziękuje :)
Jutro zadzwonię do lekarza spytać co mam robić.
Rano polecę z synem do szkoły i dokupić testow.
Miałam z ta wiadomością poczekać na wizyte u lekarza ,ale maz juz wczoraj wyczuł coś na rzeczy. Bo jak to stwierdził zmienił mi sie głos :)
Mam ogromna nadzieje ,choc równie mocno sie boje...
 
Do góry