reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

dzieki za &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bo wczoraj była masakra musiałam pożyczyć kase i dziś musze to nadrobić tylko coś nie widze klientów masakra a jeszcze mam towar za gotówke dziś ehhhhhhhhhhhhhhh dupa blada

Mama super że u gina wszystko dobrze

Paulinka no to nieźle z tym krwotokiem miałaś u nas mały w nocy zwymiotował i dziś ide z nim kontrolnie do lekarza bo rano dobrze sie zachowywał ale teżćós pokasłał , myśle ze w nocy to mu kotlety smazone na kolacje mogły zaszkodzić ale wole sprawdzić
 
reklama
dobry

dziś znów z krwią z nosa powitaliśmy dzień, do tego stan podgorączkowy, młody nie wygląda za fajnie, osłabiony widać, do tego katar leci, zobaczymy co do jutra wyjdzie i polecimy do lekarza, kurka ciągle zapominam zmienić przychodnie, bo tej mojej mam na pieszo z 1,5 km a jak tu ciągnąć dziecko z gorączką na pieszo tyle???? gdzieś bliżej nas jest jedna i też ponoć dobra.....

i mamy śnieg!!!!! Maja się cały czas ubiera na spacer a ja nie mam siły jej tłumaczyć że nie możemy dziś nigdzie wychodzić by Daniela nie męczyć, może jak małż wróci z pracy to ją weźmie na chwilę na spacer...

Marylka i Mama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiejszy biznes;)))
 
Paula
hahahhaaaa..wypatrzyłaś na fb jak przeganiam ;))
ja mam sniegu po łydki wiec niech teraz pada gdzieś indziej :tak:

kurka co to dopadło Twojego smyka...zdrówka dla Niego ..
i dzięki za &&&


miałam na dzis jeden zapis,ale juz mam 3 bo babki dzwonię ,więc....będę żyć hahha


Marylka
&&&&&&&& za dziś ...dużo musisz uzbierać ?


Ewcia
a Ty będziesz chciała znac płeć czy tak jak Jos-niespodzianka?


Sergii
gdzieś Ty ???????

Ewelinka
tu się tęskni...:-)
 
Mama u nas śniegu tak ledwo po kostki, więc trochę możesz podrzucić:-D
a z tym moim synem to ręce opadają, w sumie to jest główny powód dlaczego nie pracuję, co rusz któreś jest chore....robię więc za mamę i pielęgniarkę jednocześnie....
 
Paula
tak,tak-my mamy posiadamy wiele kwalifikacji :tak:
ja mam po łydki sniegu na ogrodzie bo tak ogólnie to rozjeżdżony jest i chlapa ,ale na ogrodzie nasz przyjacial juz dzis przeszczęśliwy hasał :-D
 
Paulina, a z miłą chęcią hahahaha :-D

Mama, u nas także będzie niespodzianka.
Byłaby dwójka chłopców, to trzecie już bez znaczenia, a przy porodzie zawsze jakieś podekscytowanie będzie :-D


Ejjj... dawajta ten śnieg!!!!
U mnie pada, ale co z tego? Zanim doleci do ziemi, to topnieje :baffled:
a Mikoś chce baławana lepić :-p:-D i co?
I nic... czekamy... może i do nas dojdzie :-p
 
Mama tylko szkoda że potencjalni pracodawcy nie patrzą tak na matki, że mają tyle funkcji i kwalifikacji, dla nich mama to problem...

ale mnie wszystko jakoś boli, strasznie sztywne mam ciało jakoś, chyba po wczorajszym upadku, do tego na lewym biodrze kwitnie fioletowy siniak...ale to już w urzędzie skarbowym go sobie nabiłam.....

pranie powieszone, zupka się gotuje, teraz prasowanie, zrobię jeszcze dzieciom kopytka na obiad (bo ktoś mi tu smaka narobił;)), no i jeszcze trochę sprzątania przed wizytą księdza....a potem wieczorem rozbieram choinkę, głównie dlatego że jest sztuczna, kot ją obgryza a potem wymiotuje....na przyszły rok będzie prawdziwa, kot będzie mu ją zjadać:-D
 
reklama
Paula
hahahhaaaa..wypatrzyłaś na fb jak przeganiam ;))
ja mam sniegu po łydki wiec niech teraz pada gdzieś indziej :tak:

kurka co to dopadło Twojego smyka...zdrówka dla Niego ..
i dzięki za &&&


miałam na dzis jeden zapis,ale juz mam 3 bo babki dzwonię ,więc....będę żyć hahha


Marylka
&&&&&&&& za dziś ...dużo musisz uzbierać ?


Ewcia
a Ty będziesz chciała znac płeć czy tak jak Jos-niespodzianka?


Sergii
gdzieś Ty ???????

Ewelinka
tu się tęskni...:-)

do jutra 3 tyś nieźle co ;-) na upartego 2,5 ale kiepsko to widze

Paulinka to masakra z Danielem , oby sie polepszyło i kurcze może dziś dacie rade podjechać do lekarza, ehhhh zawsze coś , oby sie polepszyło powodzenia Wam życze i Tobie z dwójką - jak jedno chore zawsze gorzej

znikam popracować
 
Do góry