reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

mama- trzymam kciu

przepraszam, kobietki brak weny do pisania, coś mnie łamie powoli

Sol- trzymaj sie kobietko- silna jesteś napewno dacie sobie radę w tej sytuacji:)
 
reklama
Ewcia ja ostatnio rozmaiwałam ze znajomą w dzień kiedy urodziła - tylko jeszcze przed ;-) i stwierdziłam że na pare lat mam dośc bycia w ciązy i rodzenia puki co to nie dla mnie ;-)

Monari spoko czasem wne gdzieś na spindala , oby szybko wróciła

mama no to sie poznącałaś na kobitce od rana hahahaaaaaa

nie no która puściła kciuki ??? - wiem wiem jestem monotematyczna ale co ja poradze że Wasze kciuki działają ???
 
Maryla, staram się cieszyć z ciąży mimo niedogodności, bo nie patrząc, to po raz ostatni jestem w stanie błogosławionym ;-)
A swoją drogą, to póki co nie wyobrażam sobie znów mieć takie Maleństwo. Szybko zapomina się jak to jest przy takim maluszku...

Mama, oby wszystko było dobrze...

Monarti, czsami pogoda tak wpływa...



Mikołaj po 2 miesiącach nie spania w dzień znów zaczął spać. :szok:
 
Ostatnia edycja:
Ewcia - co to za ciąża bezobjawowa XD

Ja właśnie wróciłam z basenu Karoli - geez ale tam jest parno :/

maryla - jak powiesz w jakiej intencji to i ja pozaciskam kciuki :p
 
Sol standardowo za utarg ;-)

Ewcia ;-) ciesz sie ciesz ciążą ;-)

a ja sie ciesze jak nie wiem bo sie zgadałam z moimi babeczkami z liceum i za tydzień w sobote mamy spotkanie huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - kurna pierwsze moje wyjście chyba odkąd mam dzieci takie bez męża i dzieci - szok
 
jestem po ginku ...dziękuję za &&&& się przydały-jak zawsze :-)
cytologia pobrana..usg zrobione-tobiela brak ,jedno co ,że ten lewy jajnik jest blisko macicy i może się skręcił czy coś ...w każdym razie na usg obraz oki.


pozdrówka -mykam pracować.
 
Marylka - to trzymam kciuki :)

mama - to super że wszystko ok. A ten jajnik ma jakiś negatywny wydźwięk czy po prostu tak mu się uwidziało?


Dzisiaj zrobiłam co mogłam, jutro po dentyście zaczynam od nowa bieganie.
Trzymajcie kciuki żeby mi jakieś zlecenia wpadły bo jak nie to będzie źle :(
 
a więc Sol, Mama i Marylka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za prywatne biznesy, podziwiam Was kobietki za odwagę:-)

a żeby nie było tak pięknie, to odbierając Daniela z przedszkola to usłyszałam że grzebał w nosie i krew mu poszła z nosa, po powrocie do domu znów krew mocno poszła, zaraz potem zrobił się blady jak ściana, oczy podkrążone............do końca tygodnia zatrzymam go w domu a od poniedziałku znów do przedszkola bo już we wtorek mają dzień babci i dziadka w przedszkolu....


Mama no i super że jajnik ok, może mu się nudzi:-D, kurka też bym musiała iść do gina, chyba coś się dzieje, przed ciążami miałam bolesne @, po ciążach już nie bolało, jedynie czułam swoją owulkę:laugh2:, ale ostatnia @ dała mi czadu, brzuch bolał okrutnie...sama nie wiem, nie ma tu żadnego lekarza jeszcze upatrzonego....
 
Ostatnia edycja:
witam sie z crłasantem maślanym i jogurtem naturalnym ..

dzieci w szkole,zakupy zrobione,pranie rozwieszone,rosół na gazie a ja z Wami ..


Paula
do gina marsz !!:-p

Sol
ten jajnik mnie boli co kilka dni od jakiegos czasu-miesiąc,półtora...i myślałam ,że z ostatniego cyklu torbiel się zrobił,ale jak widziałam wczoraj-jajnik czysty..a prawy skurczony jak rodzynek -czyli żadna nowość:baffled:


Ewcia
dzięki..


Marylka
od rana lecę do Ciebie z &&&&& :)
u mnie wczorajszy dzień był dość dobry za to na dzis mam jeden zapis i pewnie się wynudzę :-pdobrze ,że piątek już mam prawie cały zapisany to jeden dzień mogę się wynudzić.



uściski ;)
 
reklama
Witam,

Mama, u mnie też rosól nastawiony :tak:

Paulina, też tak miałam po porodzie, że @ miałam bezbolesne, a za to owulkę czułam... przed staraniami wszystko się pozmieniało :baffled:
Ciekawe czy teraz po porodzie też tak będzie :-p
 
Do góry