reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Ewcia to współczuję takich pracodawców, ale teraz się już na szczęście nie musisz nimi przejmować,

kurcze to Jos w maju się na porodówkę wybiera a potem reszta:Serg, Lilith i Ewcia, super:-D, Mama chyba lepszego momentu na założenie wątku nie mogłaś wybrać:-D

ja też zmykam, papa
 
reklama
dobry

kolejna do apelu, dzieci obudziły się po 5.....zaraz zbieramy się z małą do krawcowej bo synek znów załatwił spodnie na kolanach i trza łatki jakieś adoptować a krawcowa zrobi tak,że będą na oryginalne wyglądać:-D

Ewcia hej!! witamy!!! mówisz strasznie Ci się pracowało? kurka gdzie takich ludzi sieją co drugiemu życie utrudniają....

Marylka oby ten od wózka się jednak zjawił, wózki przecież grosze nie kosztują, przecież to największa inwestycja przy narodzinach malucha....

miłego dnia kobietki!

oby ale coś mi sie wydaje że już Pana nie zobacze a tel nie odbiera nic takie życie może ktoś inny w miare szybko kupi ten wózeczek bo terminy gonią


Ewcia jak Gośka ostatnio prasowała to mało okna nie wybiła ;-) tak tak chwyciła zabawkowe żelazko i zaczeła nawalać w okno - nie wiem chyba pogniecine było mają pomysły te moje dzieci ;-)
 
Melduję się z rana z kawą i jabłecznikiem :-) Któraś chętna? :-)

Przepraszam, że tak ucichłam ale ostatnio też sie sporo dzieje u nas, siostra G. i jej mąż rozwodzą się, odchodzą różne szopki przez to, teściowie wiszą ze mną na skype bo są w Polsce i na dobrą sprawę dopiero się dowiedzieli, więc w szoku... Dom wariatów :sorry:

Muszę Was nadrobić, bo 11 stron to jednak sporo :-p Doczytałam tylko, że Lilith, Ewcia i Jos też w dwupakach :-) Gratulacje! :cool2:

Ewcia, ja też na koniec lipca mam termin, dokładniej na 26 :tak:
Jos czemu nic nie dałaś znac wcześniej? :szok::cool2: Życzę teraz dziewuszki tak dla odmiany, chociaż czuję, że trzeci chłopaczek ;-)


Wczoraj mieliśmy usg genetycznie, astronautę wymierzyli, wszystko super :-) Kolejne usg dopiero 10 marca rano :sorry: Wtedy się dowiemy, czy chłopak czy dziewczynka i chociaż intuicja mi mówi że chłopak, chyba bym wolała dziewuszkę :tak:


Kurczę, faktycznie ciężko się znowu wbić na bb...
 

Załączniki

  • zaza.jpg
    zaza.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 23
Marylka to z czego Ty masz te okna że takie krzywe i biedna dziecinka chciała je mamusi wyprasować???:-D, a tak na serio, te dzieci które mają żelazka ciocia Paulina zaprasza serdecznie do siebie bo ma górę prasowania:-D, muszę mojej córce takie jedno kupić, może będzie mi pomagać, bo w kuchni już próbuje mi rządzić:-)
 
heloł
się widzę grono powiększa :-D:-D

Ewelinka
no daaaj buziaka ;)))
wlatuj kochana-Ty i Twoja pozytywna energia są super :-p


Sol
dobrze,że już smutki poszły won!!

Paula
no widzisz jak fajnie wyszło z wątkiem ;))


Ewa
witaj i gratki!! rosnij zdrowo :)


Sergii
a ja jestem z 27 lipca :-p śliczna dzidzia-pogłaskać brzuś :)

Marylka
Twoja córa temperamentna po mamie ;-):-)


Lilmajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!


Jos
piąteczka dla chłopców o czekoladowych oczyskach :-D




odebrałam dzieci i zaraz znów do pracy lecę..wpadnę po 21.00..
 
ewcia : gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! spokojnej ciazy zycze!!!! :) ale super!!! :) :) :)

serg: na forum mnie juz praktycznie nie ma, a na zadnych portalach itp nie oglaszam ciazy. w poprzedniej ciazy na tym etapie lezalam i nie wiedzialam czy nie urodze w 22-25 itp tyg ciazy... wiec ja zawsze przezornie czekam z wszelkimi "przedwczesnymi" ogloszeniami. a tu jest bardziej anonimowo ;)

a dziewuszka czy chlopczyk : dla gaby lepiej byloby miec siostre na penwo, ale bedzie co bedzie. najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe :)

mama : ajak twoje zuhy ... tacy duzi juz sa ... jak ten czas leci...
a jak praca w gabinecie, jestes zadowolona ? mysle ze tak :)
 
witajcie dziewczynki, ja niestety dziś zupełnie bez weny i potwornie zmęczona, gdyż dużo czasu spędziłam poza domem :-D bardzo się z tego cieszę, choć widać, że szok, bo aż spać mi się już chcę.
Jutro się pozbieram i odezwe pewnie z rańca, całuski :)
 
Marylka to z czego Ty masz te okna że takie krzywe i biedna dziecinka chciała je mamusi wyprasować???:-D, a tak na serio, te dzieci które mają żelazka ciocia Paulina zaprasza serdecznie do siebie bo ma górę prasowania:-D, muszę mojej córce takie jedno kupić, może będzie mi pomagać, bo w kuchni już próbuje mi rządzić:-)
do tej pory byłam przekonana że mam normalne okna ale jak widac cos z nimi musi być nie tak ;-) hahahahahahaaaa a o prasowaniu nawet nic mi nie mów

heloł
się widzę grono powiększa :-D:-D

Ewelinka
no daaaj buziaka ;)))
wlatuj kochana-Ty i Twoja pozytywna energia są super :-p


Sol
dobrze,że już smutki poszły won!!

Paula
no widzisz jak fajnie wyszło z wątkiem ;))


Ewa
witaj i gratki!! rosnij zdrowo :)


Sergii
a ja jestem z 27 lipca :-p śliczna dzidzia-pogłaskać brzuś :)

Marylka
Twoja córa temperamentna po mamie ;-):-)


Lilmajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!


Jos
piąteczka dla chłopców o czekoladowych oczyskach :-D




odebrałam dzieci i zaraz znów do pracy lecę..wpadnę po 21.00..
nawet mi tak nie mów bo az strach sie bać jak zacznie odwalać takie akcje jak mamusia to szybko osiwieje ;-)

witajcie dziewczynki, ja niestety dziś zupełnie bez weny i potwornie zmęczona, gdyż dużo czasu spędziłam poza domem :-D bardzo się z tego cieszę, choć widać, że szok, bo aż spać mi się już chcę.
Jutro się pozbieram i odezwę pewnie z rańca, całuski :)
spoko kochana ja tez nie raz tak miałam więc ślę gorącą czekoladę przytul się z poduszką i jutro będzie lepiej ;-)


Kochane moje babiczki wróciłam na forum poprosiłam o kciuki i chyba trzymałyście bo dziś znośny całkiem utarg więc dziekuje ślicznie i jutro proszę również o kciuki ;-)
 
Maryla, bo miałaś jakieś wygniecione te szyby hehe
Mikolaj jak ostatnio prasowal, to powyciągał wszystkie swoje ubrania z szafki

Sergi, u mnie wychodzi na 30go, ale jeśli wytrzymam i będzie jak z Mikołajem, to cc ok tygodnia wcześniej. Także kto wie, może na 4tą rocznicę ślubu urodzi się Bąbel.

Jos, dziękuję. Przydało by się, aby była spokojna, może w drugim trymestrze... Oby...
Rozumiem Cię doskonale z tymi portalami. Czasami sobie myślę gdzie te dziewczyny co wrzucają usg, zaledwie pęcherzyka, mają mózg... A wiesz, że i ja tym razem czekam na niespodziankę. Ciekawe czy znów będzie chłopczyk :)
 
reklama
tatuś czyta dzieciom bajki, potem leci na basen z kumplem a ja odpoczywam, kurka prasowanie mi kręgosłup mi wykończy....jutro dzień na podwójnym tempie, więc teraz jakiś filmik lub książka i spać

wszystkim naszym forumowym ciężarówkom życzę spokojniej ciąży, będę trzymać &&&&&&&&&&&&& mocno za Was, a może jakieś staraczki jeszcze tu będą???:-), może jakaś nas podczytuje???:-) odezwać się śmiało kobietki:-)
 
Do góry