reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Ooo no to fajna praca Marylka :tak: i faktycznie można się nasłuchać :-D

Mama, kochana oczywiście każdego kociaka z osobna wygłaskałam :*

A teraz słuchajcie, to się uśmiejecie :-D:-)


Zadzwonili z zaleceniem odstawienia lutki, bo.. ona powoduję później raka u płodu/ dzidziusia :rofl2::szok::-D

Co za kuźwa średniowiecze :laugh2:


A reszta wyników jest w porządku.

Mama, no niestety muszę się przygotować a ja tego nienawidzę.. co zrobię? dla dzidzi trzeba. Oni mi pobierają co tydzień tą krew.. jedyny plus, że przyłażą do mnie :-(






Paulina, wyprzedziłaś mnie i nie zauważyłam wpisu. Kociaka macie prześlicznego! Piękne umaszczenie. Właśnie takie zwykłe kociaki sa najlepsze, dachowce etc. Jak czytam o Twoim to jakbym o części swoich mówiła. Jak tylko przerzucę zdjecia ze starego laptopa na nowy, to pokaże moje łobuzy :)
Na karmę to patrz by miała dużo protein, cena bez znaczenia bo sa tanie a dobre karmy lub odwrotnie.

Co do dzieci, to prawda, tu inaczej się wychowuję, luźno ale matki się drą i drą i jak klną przy dzieciach, aż uszy więdną..
Co do tabletów to jest problem.. mała od 1 klasy uczy się w szkole na ipodzie - tak, takie ma malutka szkoła. Mają też laptopy. Wszystko w formie nauki ale nie da się tego uniknąć. Judyta od dawna ma laptop, tablet, kiedys i duzy tv plus wii. Ale ona nie siedzi na tym cały czas. Na tablecie ma głównie rzeczy do nauki, czytania etc. No i ma dużo zajęć po szkole, woli jak przyjaciółki do niej przychodzą i bawią się pet shopami, czy różne crafty - oj to uwielbia. Tworzy ubrania, biżuterie, sama robi książki z historiami. Wydaję mi się, że prawie wszystko jest dla ludzi/ dzieci byle z umiarem i sensem. Znam też te dzieciaki co siedzą na komp. od rana do nocy a o ruchu czy innej zabawie to mowy nima, jeszcze cię opieprzą, że im przeszkadzasz bo obiad zapowiadasz..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilith no w uk niestety służba zdrowia trochę zacofana, mną się zajęli dopiero po 12 t.c., no i ten paracetamol jako lek na całe zło..

aaa wczoraj mój małż mi mówił coś o tym sklepie internetowym dla zwierzaków, musimy piasek do kuwety kupić a chcielibyśmy większą ilość by zaoszczędzić, no i mają ponoć metalowe łopatki do kuwety, a trochę już plastikowych połamaliśmy:-D
 
Paula
pocieszę Cię-u nas sie przejaśnia to i u Was zaraz będzie lepiej :-)
a dzieci u mnie tak jak u Ciebie-lepią ,malują (bardzo duuuuużo malują :sorry:) rowery,rolki,hulajnogi,budowanie namiotu z koców i kołder ...kompa maja tyle co w szkole.


Lilith
:-D:-D:-D nowe badania na lutce zrobili hahahaaaa..
no wiecie co ???;/
 
Mama ja mam czasem wrażenie od tego malowania moich dzieci,że zbrodniliśmy już połowę jakiejś puszczy jeśli chodzi o zużycie papieru:-D muszę się do ikea wybrać po ten papier w rolce....
 
Haha, znowu mnie wyprzedziłaś ;p

My też w tym sklepie robimy zapas, kupujemy dla kotów 4 osobne karmy [ poważnie, bo to light, na sierść, dla kitena i w dużych kawałkach ] po 10 kg, często mają niezłe promocje i dostajesz do karm czy innych rzeczy jakieś gratisy.
Żwirek też tak kupujemy, używacie zbrylający?? Czy jaki Wasz kociak preferuję? Może ten co od razu siop do kibelka?
Co do mokrej to kociak lubi w sosach, czyste miesko czy pasztetowe? Wiesz, zawsze mogę polecić bo dużo już rzeczy wypróbowałam z tamtej stronki, ludziki też komentują, strona na prawdę godna polecenia :)
Jeśli chodzi o drapaki tam, ceny mogą się wydawać wysokie ale jakoś niesamowita. My mamy z tamtąd akurat tego banana wiklinowego, utrzymuję idealnie 5 kotów, ma już ponad rok i nic się nie zniszczyło, nie obdarło. Inne ebayowe drapaki po miesiącu się sypiały..

Z tą służbą zdrowia to niestety.. te 12 tyg. da się jeszcze jakoś zrozumieć, oni preferują naturalną selekcję czy coś, ale żeby takie głupoty opowiadać? Dziewczyny po ivf dostają progesteron, im się nie mówi o raku etc. A dają, bo to drogie i lepiej udaną ciąże podtrzymać, proste.


 
Lilith to doradzaj jeśli chodzi o ten sklep, używamy żwirku zbrylającego (tańszy), jak na razie benek był najlepszy, co do karmy to kot preferuje i z sosikiem i w formie pasztetu, ogólnie żarty to on jest, nawet moje mięso ze zlewu w kuchni próbuje zwędzić...:-Dbrak słów czasem:-D

wpadłam na stronę zooplus i dostałam oczopląsu.....help:-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny !!!!! ale MILO WAS WIDZIEC!!!!!!!!

witam sie i ja :) brakuje starego watku... on byl niepowtarzalny!! :)))

fajnie jak by dziewczyny masowo tu sciagnely !!! na wspolne picie kawy, sadzenie kwiatkow, remontowanie i inne :)

ja na sekunde, zaraz bede obiad podawac mlodemu !

U mnie troszke zmian. starszak wlasnie skoncyzl 5 lat, mlodszy 2. nie pracuje, full time mum zapodaje dzielnie.
no i oczekujemy trzeciego bobasa! :-)

NINIEJSZYM JEDNAK BARDZO PROSZE DZIEWCZYNY z FACEBOOKA O NIEPISANIE NICZEGO W TYM TEMACIE na moim profilu, pod zdjeicem, na ogolnym itp
Nie chce ( jak w kazdej mojej problematycznej ciazy) podawac tej informacji do wiadomosic publicznej ! i oficjalne ogloszenia nastapia po szczesliwym rozwiazaniu w maju 2014 :)

pozdrawiam serdecznie wszystkie razem i kazda z osobna :))))))))
 
Jos witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i serdeczne gratki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzeci maluszek w drodze!!! mi się też ostatnio zaczęło marzyć ale mąż mnie stopuje niestety:-(, za to mam kota:-)

a Ty dziś nie na wyprzedażach????:-D

a co z cukrzycą ciążową, coś znowu się dzieje?? znacie już płeć czy nie chcecie wiedzieć??

kurka Serg też w ciąży, Lilith, ktoś jeszcze???
 
Ostatnia edycja:
Mama pranie już wciągnięte do domu, leje okrutnie, ciemno jak wieczorem...

Lilith tak myślałam że to lek z feromonami, teściowa która mieszka w uk coś o nim ostatnio mówiła:-), nasz kociak to zwykły dachowiec, kotka u rodziców się okociła a nasze dzieci chciały mieć zwierzaka, w sumie brakowało nam kogoś do kompletu w rodzinie, wiem że pewnie jest mu nudno z nami i przydałby się towarzysz, ale boję się na 50m mieszkania z dwójką dzieci brać drugiego łobuza....drapak ma, kupiony na allegro za małą kwotę, uwielbia go strasznie i świruje na nim strasznie:-) a whiskasa to nawet nie chce jeść, kupujemy mu w lidlu karmę albo winstona w rossmanie, winston nawet ładniej pachnie, strasznie kocha mokrą karmę i tylko ją uznaje, suchą zje z miną głodującego kota, kiedy ma czekać na kolację:-D
Zobacz załącznik 602930Zobacz załącznik 602931
to nasz potwór potworniasty:-D, bardzo charakterny kot, lubi do nas pogadać, jak się nudzi to zaczepia by się z nim bawić i zawsze jest tam gdzie my, mógłby spać w innym pokoju ale jak idziemy do innego to on z nami, no i codziennie usypia dzieci razem z mężem, wychodzi z ich pokoju dopiero gdy zasną...

co do dzieci w uk....Daniel miał się urodzić w uk, w 8 mies. ciąży wróciliśmy jednak do pl, trochę się bałam z dala od rodziny (choć mieszkaliśmy z teściami) a po drugie to jak niektórzy wychowują tam dzieci i młodzież mnie przerażało, oczywiście w pl jest podobnie, ale w uk było to dla mnie bardziej widoczne
i nie wiem czy to dobrze czy nie, ale Daniel ma 5,5 lat i do tej pory nie umie grać w gry na komputerze, nie wie co to tablet i inne cuda....z jednej strony można powiedzieć że dziecko zacofane, na elektronice się nie zna ale z drugiej strony wolimy gry planszowe, ciastolinę, malowanie farbkami, jazdę na rowerze czy hulajnodze....żeby nie było tv oglądamy:-D
a znam dzieci młodsze od niego, które trzaskają w gry równo mocno co Daniel rozbija się na rowerze....
super u mnie co prawda Bartem ma dopiero 2,5 roku ale kompa i tableta też nie dostaje zresztą ja też nie włanczam w domu za bardzo bo przy dzieciach czasu na to nie ma raczej ;-) super podoba mi sie Twoje podejście do wychowywania mam podobnie niestety mój mąż ostatnio włancza jak dla mnie małemu za duzo bajek - ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bo on sam ogląda i mały za nim masakra nie moge tego zwalczyć troche ukruciłam ale i tak za dużo jak dla mnie .
Ale tak jak mówicie generalnie wszystko jest dla ludzi byle w granicach rozsądku ;-)

No tak mama już powiedziala gdzie pracuje i faktycznie praca super a najlepsza jak są klienci wtedy czas szybko leci ;-)

Josephine witaj kochana ;-) jakże miło Cie przeczytać super gratuluje trzeciego dzieciaczka oby była wymażona córa ale najważniejsze aby zdrowe ;-)

ja no kotach sie nie znam czasem przychodzi do nas jeden na taras to go podkarmiamy ale do domu wziaść nie możemy bo mąż ma alergie
 
reklama
Jos :)))))))))))
no jesteś żesz :))
gratki jasna mać :):):):)))) się rozmnażacie kurka :-D

fajnie-mamy tu 3 ciężarówki -czad :cool2:

ja na fb będę milczeć -i tak mało tam piszę :-p


Marylka
jak klienci sa to czas szybciej leci ,ale ...pamietam jak mąż wlatywał do Cię i wywieszałaś kartkę ZARAZ WRACAM i co sie dziaaaaaaaaało :cool2::-D:-D:-D




mi się bateria kończy w netbooku wiec muszę sie odmeldować -wlecę jak bede w domu po 20.oo
paaaaaaa
 
Do góry