reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

Cześć.
cholera mnie chyba trafi.znów auto padło,myślałam,że do domu nie dojadę.dym pod maską,plująca chłodnica itd.znów mechanik i kasa,ręce mi opadły normalnie...

wisienka dzięki.gratki dla Maćka,bardzo się cieszę!strasznie dużo osób oblało w tym roku.będziesz widziała się z mamą?jeśli tak,to zazdroszczę,że znów się zobaczycie-w pozytywnym sensie oczywiście

sol znam to...mam nadzieję,że druga Pani szybko sprzeda to Wasze mieszkanko,&&!

paula nie dziękuję za &&,trzymaj dalej!to Maja łobuz,fajnie,że odkurzacz jednak dobry

mary oby remont szybciutko się skończył

mama jesteś już w domku?


ale mam nastrój...
 
reklama
yyyyy..ja dopiero usłyszałam Wisieńka :sorry::-D:-D
ale mam jom-mam i chlipię :)


Wisieńka
raz jeszcze graki zdania matury przez Maćka !
no mam nadzieję ,że jak bedziecie w moich stronach na wakacjach to się zobaczymy:)


Bibinka
baaaardzo mocno postaram się coś wykombinować i może uda nam się na łikendos do Was wpaść...musimy się zgadać z terminem i oby się udało :tak: za długo już sobie to obiecuję -trzeba w końcu działać :-p
a zjeżdżając z autostrady z łodzi trzeba przejeżdżać łódz czy można ją minąć bokiem ??
współczuję kuźwa z autem :confused2:



Mary
wlatuj częściej babko jedna :))


Paula
a widzisz-czyli moc jest z Tobą :-D
zadzwoń na Polną do szpitala...robią badania na hpv za darmo-mają jakąś akcję-korzystaj:tak:no normalnie to sporo kasy kosztuje to badanie..
wy ostatnio rowerowo a my jutro na Malte jedziemy biegać --yyy to znaczy mąż i dzieci...ja kibic :sorry::-p


Sol
jak Twoje sprawy??? &&&&&&&&&&&&&&&&& za sprzedaż mieszkania trzymam!




w pracy byłam od 8 do 14...niedawno popieliłam ogród a na 17 na grillka jedziemy.

przyjemności i dla Was :tak:
 
dobry

to teraz pewnie dostanę opery od Was, ale ja ciągle nie mam kiedy iść do gina na cyto, chyba już drugi rok mam przerwy....ale muszę iść, może jak będę u rodziców to pójdę prywatnie do swojego starego gina, będę miała chociaż z kim dzieci zostawić, bo tu jestem non stop sama z nimi i zabiegana, człowiek raczej bardziej troszczy się o nie, niż o siebie,
Mama ile takie badanie na hpv może kosztować?orientujesz się? na cyto zwykłej nic nie wychodzi?

u nas ciepło ale pochmurnie, małż w domu wyjątkowo i robi lazanię na obiad, Daniel smarka i kaszle, bo oczywiście ma już wakacje...

miłego dnia!!
 
Wisienko - gratki dla Maćka :)

bibinka - trzymam & i za twoje mieszkanko :)


No pani była z klientami w piątek, mieli jeszcze raz przyjść w sobotę ale chyba to ten typ - poszukam, popatrzę, za rok zdecyduję :p Ale spoko, we wtorek ma nam umawiać kolejnych klientów :)
A mnie zaczęły nawalać te zęby co mam do wyrwania :( Byle do 8.07 wytrzymać jakoś na prochach :( Wyników z histopatu nie znalazłam, gin mnie opierdzieli :p Miałam jutro do niego dzwonić ale chyba się jednak we wtorek przejdę bo jakby coś dopytam jak on to widzi wszystko. Psychicznie czuję się jak wrak, myślę o wszystkim: wyjazd, pakowanie, sprzedaż mieszkania, a co jak się nie uda sprzedać przed wyjazdem, wyrywanie zębów, endometrioza, jąkanie się Emilki, kłamanie Karoli... przygniata mnie to wszystko, chciałabym wyjść z siebie i stanąć choć na chwilę z boku żeby tak to wszystko na mnie nie ciążyło :p
 
Mama jest tylko jeden mały problem z tym darmowym badaniem na polnej.....trzeba mieć ukończone 30 lat, a ja kończę dopiero we wrześniu, przy rejestracji sprawdzają pesel......
uuu dużo to kosztuje, to ja chyba poczekam z hpv na przyszły rok, może też będzie darmowe??

Sol, niech moc będzie z Tobą;)))
 
hej poniedziałkowo..
u mnie od rana porządki idą pełną parą ...sobota i ndz.minęła na przyjemnościach to teraz trzeba dygać ..2gie pranie się tłucze,zaraz się biorę za okna bo wstyd...

Paula
tak,trzeba mieć skończone 30 lat...i pesel sprawdzają przez telefon.jeśli kończysz we wrześniu to dzwoń i umów sie na wrzesień.ja w lipcu kończę 35 lat mogę Ci ze 2 pożyczyć :tak:albo oddać :-D



miłego....
 
reklama
Witam. U nas leje, masakra. Dzieci już 2 raz przebierane. Ja spędzam czas na odpoczynku od domowych obowiązków. Ganianie za maluchami jest jednak bardzo pracochłonne.

Paulinka
Myślę że cytologia jest też ważna i potrzebna
Bibinka jedziecie gdzieś na wakacje?
Sol
Współczuję nadmiaru obowiązków. Kłopotów i zamieszania. Niech jak najszybciej to minie
Mama
To u was nie pada?U nas w gorach szaro buro i ponuro. Mam nadzieję że jutro będzie pogoda. I jak T poszedł bieg. Ja biegam Max 5 km więc 10 to dla mnie ogrom
 
Ostatnia edycja:
Do góry