reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
hej Laseczki
Moniqqa wynik hcg koło Smerfiny powinien być wpisany, bo ja mam dopiero w środę nastęone badanie :)
Smerfina GRATULUJĘ serdecznie, cieszę się razem z Tobą, że beta ładnie przyrasta super!!! szczęśliwych dziewięciu miesięcy życzę
i wypadało by, żeby szczęśliwie rozpoczęła GRUDNIÓWKI 2013 :>
 
No tak, tak to jest jak w pracy się czyta ;-)
Dziękuję za zwrócenie uwagi :happy2:


02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg = 296
04.04.2013 - Australijka - @ (teraz już musi się udać)
05.04.2013 - Kasiol - @ (teraz już musi się udać)

05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg -; teraz już musi się udać)
07.04.2013 - Patu$ka
- @ (teraz już musi się udać)
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
15.04.2013 - Nuuuśka
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
 
agata1983 zatem teraz ja trzymam kciukaski za kolejna betkę, oby rosła i rosłaaaa . Co do grudniówek to już jest wątek , nawet tam ładnie przedstawiłam :-D

Moniqqa dziękuję za aktualizację
;-)
 
Witajcie Kochane moje.

Smerfna - juhuuuuu! Piękny wynik betki. Teraz juz na 100% pewna jestem, ze bedzie wszystko dobrze i spokojnie przeleca szczęśliwie te 9 miesięcy, a właściwie 8! Gratuluje jeszcze raz!

ja nie mam żadnej nadziei na ten cykl, co prawda w weekend było serduszkowanie, ale pecherzyki malutkie, chyba bez owu. Ale żeby sie upewnić, to ide do gina dzisiaj, niech mi powie co jest i czy w następnym cyklu mam brać CLO. A do tego odebralam progesteron z zeszłego cyklu. Jak na cykl z owulacja to miałam niski dość. Tez mu te wyniki wszystkie pokaże. Zobaczymy co powie.

a ja dziś wg pracy miałam dobry dzień - startowałem do dużego przetargu, byłam jedyna, kontrakt duży sie szykuje, a co za tym idzie, to pewnie jakaś fajna premia na koniec kwartału. Cieszę sie baaaardzo.

Jakoś jak słonko wyszło to tak bardziej sie chce żyć, Wy tez tak macie?
 
A powiedzcie mi dziewczyny, kiedy mamy zacząć staranka w tym cyklu? Dziś 8 dc, na ovufreind pokazuje, że 13, 14 i 15 dc może być ovu. Nie wiem czy się tym kierować czy działać już od 10 dc codziennie przez jakieś 10 dni ? :-D Niektórzy mówią, że lepiej co 2 dni, bo więcej plemników się nazbiera? Nie wiem co mam robić no :-(
 
Smerfna - bardzo się cieszę, że u Ciebie taki ładny wynik, teraz trzymamy kciuki, żeby do końca wszystko poszło gładko!

Agawaa - gratuluję sukcesu w pracy :)


Ja od rana dzisiaj też intensywnie pracuję. Od tego cyklu postanowiłam mierzyć temperaturę, @ przyszła, ale obawiam się, że może mi być ciężko z mierzeniem. Sypiam nieregularnie i wstaję o różnych porach. Jak sobie z tym radzicie?
 
kaśkasiunia - Ja czasami też budziłam się w nocy, ale to wtedy jak szłam spać o 22:00 :) Wtedy o 24, albo o 1 w nocy potrafiłam się obudzić i nei mogłam usnąć, tak jakbym już wyspana była ;) Ale tempkę mierzę o 6:00, chociaż czasami budzę się o 5:30, ostatnio bardzo często, więc wtedy od razu mierzę :) Termometr mam obok łóżka, nie muszę wstawać po niego ;) Na szczęście od jakiegoś czasu, śpię normalnie w nocy, ale często budzę się sama o 5:30 :) Zresztą mój J wstaje o 6:00, więc gdybym się nie obudziła sama, to o 6:00 budzik mnie obudzi :)
 
reklama
Do góry