reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Cześć dziewczyny ;)

Costa - zazdroszczę Ci słońca w tej Irlandii! Już tak mam dosyć tej zimy, nic mi się nie chce przez tą pogodę! Żeby przynajmniej tego śniegu nie było :wściekła/y: Tatuaże mi się podobają, ale ja to zawsze bałam się bólu i jak nie jest przymusowy to ja podziękuję :biggrin2: Bardzo chętnie bym poszła na wosk okolic bikini, koleżanka była kilka dni temu, ale boje się :-D Co do mieszkania z rodzicami - wiem o co kaman. Od 5 lat mieszkam w Warszawie, a rodzice 100km stąd. I to był dobry wybór. Jestem najmłodsza, mam 2 starsze siostry i to 8 i 9 lat starsze, więc zawsze byłam kontrolowana i sto pytań: gdzie idziesz? z kim? o której wrócisz? Jak ja się wtedy z nimi kłóciłam :szok: A teraz? Looz całkowity, nie wiedzą gdzie jestem, co robię itp :biggrin2: Bardzo chętnie na weekend teraz do nich jeżdżę :biggrin2: Są zadowoleni, ze jestem z J, i się w końcu ustatkowałam :-D Chociaż jak jesteśmy u nich i jak gdzieś wychodzimy to standardowe pytania są: o której wrócimy :happy: Ale już teraz to się z tego śmieje :biggrin2:


Kasiol - jeszcze nic niewiadomo :) Trzymam kciuki!!



A ja wkurzyłam się, bo myślałam, że się wczoraj pokochamy, a tu zaczął mi się od nowa okres, a wczoraj już cały dzień prawie nic nie było :crazy: I na dodatek brzuch mnie strasznie bolał! W sumie czasami tak mam.

Anna - czyli to ciąża biochemiczna? Współczuje Ci.... :-( Samo się wyczyściło wszystko?

to wszystko jest po*******one!!!! Sorry za wyrażenie dziewczyny, ale normalnie nie mogę. Chcemy mieć dzieci, a trudno zajść, albo jak się zajdzie to się nie udaje :angry:
 
reklama
Wiecie co? Ja już nie robię wcześniej testów niż w dniu spodziewanego okresu, bo to samo może być :crazy: Albo nawet jeszcze z tydzień później jak nie będzie @...
 
Ailatan nie koniecznie biochemiczna...może być poprostu poronienie jak to nieststy widze teraz czesto się zdarza przed 10tc...jakaś plaga dosłownie :-(
 
Anna bardzo mi przykro... :-( Nie podłamuj nam się tylko. Głowa do góry, jesteśmy z Tobą!



02.04.2013 - Anna2101
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @
05.04.2013 - Kasiol - @
0
5.04.2013 -
Kaśkasiunia
(hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013
- Nuuuśka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 -
Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Cześć Dziewczyny!

agata gratulacje! :) Piekna beta!
Agaawa byłas dzielna :) no i fantastycznie, że wszystko jest ok :)
Costa może te mdlości są z innego powodu?
kasiol a Ty sie nie poddawaj, bo @ jeszcze nie ma, a z czułością "sikańców" jak to mówi katharine różnie bywa

aniu
strasznie mi przykro :( , następnym razem się uda, przytulam Cię mocno - zawsze jestesmy do Twojej dyspozycji

Ja wczoraj byłam u gina, potwierdził, że w 10 dc (przy USG) widoczny był pęcherzyk zwiastujący owulację, a poziom progesteronu z wczoraj (20 dc) świadczy o tym, że owulka była :) Pytanie tylko czy "wstrzeliliśmy" się w odpowiedni moment... Strasznie korci mnie, żeby zrobić betę ale z drugiej strony powstrzymuję się z całych sił, bo boję się, że nawet jesli coś by wyszło, a później przyszła @ to będzie jeszcze gorzej. Muszę wytrzymać do 12.04. W ogóle to muszę się jakoś od tego odciąć... kurde dziewczyny znowu złapała mnie akcja, że nie pmoge przestać o tym myśleć! Próbuję odciągać od siebie te myśli, zajmować się czymś ale one wracają ciągle... Wczoraj gin powiedział, że mam doskonałe wyniki, że wszystko po poronieniu wróciło do normy, i jeszcze ta owulacja, że była napewno... i jak tu nie myśleć? wpadnę w jakąś paranoję niedługo - a na prawde staram się od tego odciąć...
 
Aniu - współczuję, ale nie załamuj się - ściskam mocno, żeby dodać trochę otuchy. Przyjdzie wiosna, przyjdzie słońce i u Ciebie wszystko będzie ok :*

marce_la - to teraz tylko szybkiego upływu czasu do testowania Ci życzę :)

mi udało się wyrwać z pracy na badanie i ok. 16 powinnam mieć wyniki w sieci.

miłęgo dnia Dziewczyny! już piątek :-)
 
Anna przykro mi. Sama przesto przeszlam dwa razy dlatego jestem przeciwna testowaniu przed @. Najlepiej kilka dni po...

Patu$ka mi owu friend odwolal owulacje...znowu...

Co do moich objawow to sie nie doszukuje. Cos jest ale moze poprostu znowu migreny. Ostatni od dwoch dni po wstaniu strasznie boli glowa. Moz za malo spie....kot mnie budzi po 8 bo glodny a spac chodze po 1
 
Costa ja tez mam ból głowy od wczoraj ale to na bank z niewyspania bo mały mi choruje a ja pozno wracam z pracy i takie to spanie...ale wkrecac sobie oczywiście wszystko lubię;-)

jak byłam w tej ciązy (poronionej) to tydzien przed bolał ,kuł mnie w dole brzuch myslałam ze na @ ...potem zczaiłam ze to zaniezdzenie chyba bo na @ boli mnie 2 dni przed...teraz mnie nic nie boli ,cycki normalne...pewni lipa z tego i tyle..

ok zmykam na zakupy z marudą..bo już można wyjść z Nim
;-)
 
reklama
mnie nic nie boli... troche mi niedobrze ale to raczej od glowy bo zdecydowanie za wczesnie.... chyba ze hormony szaleja dalej po odstawieniu anty.
ja sie tam nie mam zamiaru nakrecac... w poniedzialek wracam na uczelnie i mam tyle roboty ze pewnie zanim sie obejze bedzie @. zreszta tempka jest za niska na ciaze...
 
Do góry