reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Smerfna - bierz duphaston i oszczędzaj się :) Dzidzia tam się już rozwija ;-) Ja mam chyba jeszcze trochę luteiny i duphastonu, ale w razie czego mój J może mieć receptę (jego pracownik ma znajomego weterynarza i może wystawić :-D ) Bo chodzi o to, że nie ma sensu tak wcześnie iść do gin, bo i tak jeszcze pewnie nic by nie zobaczyła, no może sam pęcherzyk i pewnie przepisała by duphaston i kazałaby przyjść za 2-3tyg, a za wizytę zapłacić trzeba ;-) Kiedy planujesz pójść do gin?

Costa - jeżeli była dłuższa przerwa od seksu to jeszcze lepiej, dużo żywotnych i ruchliwych plemników na pewno było :happy: Poprawcie jeszcze dziś i czekaj na testowanko ;-)
 
reklama
Costa gratuluję OWU w końcu się ujawniła na wykresiku, teraz tylko grzecznie czekać :tak: Ja w sumie sama nękałam ginekologa aby dal mi coś na podtrzymanie i no dłuższej rozmowie udało mi się przeciągnąć go na moja stronę;-) ailatan1987 o ginekologu pomyślę za jakiś tydzień, może dwa gdyż tak jak mówisz nie ma sensu tak wcześnie się pojawić, gdyż zupełnie nic mi nie powie. Duphaston mam jeszcze na 9 dni więc pewnie wówczas aby aby zachować ciaglośc brania tabletek udam się do ginka
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny po świątecznej przerwie! Patu$ka sto lat!!!

Gratulację wszystkim zafasolkowanym. Ja dopisuję się do listy na 14.04.
31.03 na teściku owu pokazała się buźka (używam clearblue cyfrowy), więc były boboseksy. Śluz był mega płodny. Na drugi dzień jeszcze raz działaliśmy, tak dla pewności;-). Dziś rano skok tempki o 0,4 stopnia:-)
No i teraz czekamy!!!
Powiedzcie dziewczynki tempka ma się utrzymać wysoka przy zafasolkowaniu czy ma nastąpić spadek pod koniec cyklu i potem wzrost?
 
Aliatan wedlug owu friend jestem juz 3 dni po owulce.... ale wedlug mnie owu byla dopiero wczoraj... no bo sluz rozciagliwy no i pozytywny test owu... i bole.... i wez tu badz czlowieku madry :eek: no dorwe mojego dzis wieczorem i poprawie....
Moze zmienic tempki na owu ? tak zeby wypadalo na wczoraj :-D kombinuje jak kon po gore....

Smerfna ja nawet do gina nie moge isc bez skierowania od rodzinnego, bo ginekolodzy to tylko w szpitalach sa i trzeba czekac.... u nas to w ciazy nie zobaczysz gina ani razy chyba ze sa komplikacje... podczas porodu tez nie... wszystkim zajmuja sie pielegniarki i mid-wifes....wizyty sie ma raz u GP raz w szpitalu, i jesli dobrze pamietam pierwsze usg pomiedzy 12-16 tygodniem ciazy potem jakos w 20 i potem przed samym porodem.... i tyle... a co do sprawdzania czemu ciaza sie nie utrzymuje i dawania lekow to dopiero po 3 poronieniu... wogole tutaj do 12tc to nie ciaza i kaza sie nie przywiazywac..... dziwny kraj....
 
Smerfna - No to dobrze, że masz duphaston ;)

Boże, czasami tak sobie myślę jak wstaję do pracy, że zostałabym sobie w domu i leżała cały dzień :) A dziś nie poszłam, wstałam o tej porze co do pracy bym szła i tak myślę, że będę się nudziła cały dzień :( Nawet nie mam siły, żeby posprzątać, przeleżę dopóki mój J nie wróci :zawstydzona/y:
 
Witam dziewczyny po świątecznej przerwie! Patu$ka sto lat!!!

Gratulację wszystkim zafasolkowanym. Ja dopisuję się do listy na 14.04.
31.03 na teściku owu pokazała się buźka (używam clearblue cyfrowy), więc były boboseksy. Śluz był mega płodny. Na drugi dzień jeszcze raz działaliśmy, tak dla pewności;-). Dziś rano skok tempki o 0,4 stopnia:-)
No i teraz czekamy!!!
Powiedzcie dziewczynki tempka ma się utrzymać wysoka przy zafasolkowaniu czy ma nastąpić spadek pod koniec cyklu i potem wzrost?
wedlug ovu frienda jestesmy na tym samym etapie :-D ale mi sie wydaje ze ja owu mialam wczoraj bo test pozytywny byl... wiec ja sie wbijam na liste na 16.04 ale to sie jeszcze zobaczy
co do tempki to powinna sie utrzymywac wysoko az do testowania... moze ewentualnie spasc leciutko w 7dniu po owu ale potem powinna byc wysoko... jak spadnie po 14 dniach w dol mocno to raczej juz na @



Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Australijka, Agata1983 (hcg)
05.04.2013 - Kasiol
07.04.2013 - Patu$ka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska,Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa, Costa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
Costa - no rzeczywiście dziwnie :/ Ja to jakbym była w ciąży to chciałabym codziennie USG :-)
A ja tak się zastanawiałam czy na tym ovufriend wychodzi tak jak trzeba... Bo skąd oni tylko po tempce i określeniu kiedy było współżycie mogą wiedzieć. Pewnie masz rację i Ty wiesz lepiej kiedy miałaś ovu, bo test Ci wyszedł. U mnie już było 93% pozytywnego testu i na drugi dzień okres dostałam. Ten wykres to tylko taki domysł co może być, ale nie musi.
 
dziewczyny ale Wy obcykane w tych owulacjach..jezusiu...ja polegam tylko na tym że gdzies w okolicach połowy cyklu powiino być płodno i ten sluz...

Smerfna ładny suwaczek ;-)
 
Ostatnia edycja:
ananaska nie zawsze jest w polowie cyklu.... ja przed anty mialam cykle 28-29 dni i owu mialam w 10dc czasem w 12dc.... teraz nie biore juz anty pierwszy miesiac i prosze.... owu w 27dc.... dlatego mierze tempke...

aliatan no niby wczoraj leciutko spadla i dzis znowu poszla w gore wiec owu mogla byc wczoraj.... bo i bole i sluz i test... test robiony po23 juz naprawde taki mega pozytywny az walil po oczach... wiec mysle ze bede testowac 14 dni od dzis...

Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Australijka, Agata1983 (hcg)
05.04.2013 - Kasiol
07.04.2013 - Patu$ka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska,Zabucha
15.04.2013 - Moniqaa, Costa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
 
reklama
Do góry