reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Smerfna, gratuluje serdecznie! Ale szczęśliwe to forum! Huraaa!
Myśle sobie, ze to dobrze, ze ja tez tutaj trafiłam, to znaczy ze i ja za chwile będę skakać z radości.

temperature mierzy sie tylko z rana o stałej godzinie, pod językiem lub dowcipne, zależy co kto woli:) inaczej jest niewiarygodna.

a ja jutro mam spotkanie z szefem, bedzie stres.

A w czwartek idę na badanie HSG wieczorem. Mam nadzieje, ze będziecie za mnie trzymać kciuki, żebym jakoś przeżyła.
 
reklama
Smerfna, gratulacje !!! :-) ale fajnie :-)

Jejku wlazłam na wagę.. prawie 4kg do przodu przez 2 miesiące to nawet w ciąży tak szybko się nie tyje :szok: Koniec ze słodyczami :tak:

No, ja to samo mam :baffled: Od dzisiaj jestem na diecie, i nawet orbitreka sobie wyciągnęłam i odkurzyłam - chyba czas się za niego zabrać :tak:

Wkurzyłam się, bo właśnie rozmawiałam z Ł. i wraca na dwa miesiące, ale dopiero końcem maja, może na początku czerwca :-( No i się obraziłam, o :-( W czerwcu sobie wymyślił, w czerwcu to mi się nie będzie chciało.

Costa, no to teraz do roboty :) :) :-)

Agaawa, trzymam &&&&&&&. Będzie dobrze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Agaawa już trzymamy kciuki :tak: Na pewno będzie dobrze :tak:

Delewarre o ja.... Do czerwca kawał czasu. Może jeszcze zmieni zdanie i jednak będzie wcześniej...





Testujemy:
02.04.2013 - Anna2101 - są dwie kreseczki! :)
02.04.2013 - Smerfna85 -
wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Australijka, Agata1983 (hcg)
05.04.2013 - Kasiol
07.04.2013 - Patu$ka
09-10.04.13 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 -
Ailatan1987
22.05.2013 - Costa
 
Witajcie. od pewnego czasu śledzę Wasze forum, gdyż od marca też staramy się o dziecko (to jest nasz pierwszy cykl). Cykle mam 28 dniowe. Przewidywalną @ miałam na 4.04. ale dziś rano zrobiłam test i wyszedł negatywny i niestety pojawiła się @ ( w 26 dniu cyklu). Z tym, że nie jest to tak, jak zawsze (boli mnie od kilku dni lewy jajnik i piersi, sutki). Wyglada to raczej jak krwawienie, czy też plamienie a do tego temperatura w pochwie od 12 dni jest wysoka ( w granicach od 37,5 do 38 - mierzona rano). Czytałam,że dzień przed @ powinna spaść, a u mnie ciągle wysoka. Co o tym myślicie? Pozdrawiam wszystkie staraczki i gratuluje tym, którym się udało.
 
Poklucilam sie z moim :dry: kumple przyszli do nas przed 23! i przyniesli ziolo...kazalam im uciekac szybko zanim nogi z dopy powyrywam... i moj sie obrazil ze nie moze zapalic i wyszedl trzaskajac drzwiami. a ja siedze... wielkie zdziwko bo od roku nie pali i nie gada o tym a tu nagle.... no coz...
 
Kobietki i nie wytrzymałam:tak: i zrobiłam teściora już dziś z popołudniowo-wieczornego moczu no i ... Zobacz załącznik 549339 normalnie idę się wyryczeć ze szczęścia:-)


dziękuję Wam Kochane Moje że dzięki Wam ta walka była o wiele łatwiejsza!!!!

SMERFNA KOCHANA MOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje;] Odpalam kompa i mysle smerfna miaal mi prezent zrobic i jest.... Jak sie ciesze o kurde az mi swieczki w oczach stanely!:-)
 
Hej dziewczynki :)

Witam wiec się i ja jako lutowo/marcowa staraczka. Siedze na lutowkach, podczytuje Was,ale tyle się dobrego w Waszym marcowym watku dzieje, ze może i mnie się w końcu uda :)
Staramy się 5 cykl.Ktoras z Was pisala, o późnych owulkach. Ja w marcu na monicie w 10dc uslyszalam, ze raczej w tym miesiącu owulacji nie będzie bo pęcherzyki malutkie, endo 3mm wiec cieniutkie jak nie wiem, i mam się szykować na cykl bezowulacyjny.Staranka poszly wiec na dwa tygodnie do "kosza".Ale od zeszłego czwartku sluzu więcej, pobolewania jajnika, w sobote się zebrałam i mowie - a zrobie, tak dla swietego spokoju. I co widze ? Dwie, piękne tłuste krechy :sorry: Musialybyscie widzieć moja mine, ale chyba była dość wymowna bo mój Ł. kiedy wyszłam z łazienki spytal tylko - co test Ci wyszedł pozytywny ? ( nie wiem skad on wie po mnie takie rzeczy ).Szybko wiec opracowałam plan wyslania Oli ( Naszej cory) o 10 rano do kapania, no bo jak się idzie swiecic to trzeba czystym być prawda? :-D:-D:-D
Ale nie wiem czy cos to dalo.Wydaje mi się, ze za pozno się zorientowałam, owulka była wlasnie w sobote, bo w niedziele kiedy robiłam test kreseczka była już nijaka. Przytulanki były jednak tylko w sobote i dopiero w poniedziałek, bo Ł. tez chory jak i ja i dziadosko tak.
Dzis mam kolejne usg, ciekawa jestem czy będzie plyn, wtedy wiedziałabym przynajmniej, ze to była owulka, a nie moje widzi misie.Tylko teraz zastanawiam się nad jednym - skoro owu przyszla w 20dc to kiedy @ się objawi ? Cykle mam 28dniowe, @ ma przyjść planowo 8-go kwietnia.
Smerfna gratulacje :):):):) Cudowna wiadomość,ze kolejnej staraczce się udało. Oby mala fasolcia zdrowo rosla :)

Costa mój Ł. tez kiedyś "gustowal"w ziolkach....na szczęście chcąc nie chcąc nie miał wyboru, i przestal palic to g****.Teraz walcze z jego papierochami, na razie przeszedł na eko i zmniejszamy z miesiąca na miesiąc moce. Szkoda zdrowia :no:
 
Ostatnia edycja:
Smerfna hip hip huraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oby dalej każdej z Nas też tak wyszlo :-) cieszę się razem z Tobą :-)

Costa mój jak palił sobie zioło nie mogłam zajść w ciażę..odstawił i się udało
teraz juz nie pali w ogóle.Koledzy nie przychodza jak ja jestem bo sie mnie boją:-D

Dżina mi to wyglada na @ ale jak chcesz mieć pewność to beta Ci wszystko wyjaśni uważam
 
Witam Was Moje Kochane Kobietki!
W pierwszej kolejności to Nasza Patu$ka ma dziś urodzinki zatem życzę Tobie Kochana wszystkiego co najlepsze. Spełnienia najskrytszych marzeń (zwłaszcza tego jednego), Życzę Tobie także wiary która góry przenosi,
Nadziei, która pozwala nam przetrwać trudne chwile oraz miłości która jest sensem naszego życia. STO LAT! STO LAT! A to tak wirtualnie dla Ciebie Kochana bukiecik.png



Natomiast co do wspomnianych bocianów …

… to wszystko przez to, że bociany przyleciały:), u mnie wczoraj jeden latał nad moim domem :):)

Tak jak mówisz AniołkuBB, w drodze powrotnej do domu zauważyłam jednego zbłąkanego bociana na przydrożnym polu, stał dumnie wypięty i stwierdzałam że to znak do testowania.


Moniqaa co do testów Clearblue to zakupiłam przez allegro z czystej ciekawości i cóz no po minucie pojawił się wynik z podaniem wieku płodu, nom i wszystko się zgadza z moją owu. Gdy dziś rano wykonałam zwykłego sikańca to jest na nim skromny cień II kreski. Czytałam że te elektroniczne pokazują ciążę już do 4 dni przed terminem @

Ailatan1987 – oj Kochany Świrusku, dziękuję Ci bardzo

Witaj Nuuuśka serdecznie – wspólnie się uda, każdej po kolei – najważniejsze to wierzyć!


WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA GRATULACJE, TO DZIEKA WAM SIĘ UDAŁO. WSPÓLNE ROZMOWY, ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW, WSPARCIE. TO TYLKO DZIEKI WAM!


Powiem szczerze cieszyłam się jak dziecko z pozytywnego testu ale równie mocno się boję gdyż jedno poronienie mam już za sobą. Od razu wczoraj łyknęłam duphaston na podtrzymanie i zobaczymy co dalej. Pozytywny test to jeszcze nie sukces.
eraz trzymam mocno kciukaski za Was Kochane, oby posypała się lawina II kreseczek, wierze w to mocno i bardzo Wam kibicuję!
 

Załączniki

  • bukiecik.png
    bukiecik.png
    29,3 KB · Wyświetleń: 7
reklama
Co do trawki to my z Ł tez lubilismy sobie spalic czasem ale to raz na rok moze.... Wszystko w granicach rozsadku mi sie wydaje. Nuuska pamietaj ja trzymam &&&&&&&&&&& za dzisiejsza wizytke;]

Smerfna dziekuje:*
 
Do góry