reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

no ja jestem pewna ze byl skok (nie moge powiedziec ze owulacja bo nie jestem specjalista i nie robilam monitoringu:sorry2:) masz w tym momencie 36.90 i nie wyobrazam sobie zeby mogl byc skok od tego
to jest juz poowulacyjna temperatura:tak:

teraz obserwuj sluz
czy jest on taki jak odzywka do wlosow?;-) lepki?


dobra, lece do pracy

tiluchnadziś mam śluz rozciągliwy, taki do 2 cm się rozciąga i ma konsystencję pół przezroczystą coś jakby białko jaja kurzego...:confused:

Agaawa idąc tropem temperatur mam nadzieję, że utrzymają się co najmniej 2 tygodnie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kobietki.
Jak tam dzisiejsze testowania?
Mnie dzisiaj piersi zaczęły boleć i są jakies napeczniałe. Strasznie mnie korci aby zatestować ale jeszcze 7 dni czekania przede mną
 
Australijka sluz typowo plodny :confused:

U mnie tempka stoi w miejscu sluz wodnisty. ...moze jutro spadniie :-D

Obudzilam sie o 7.30 wstalam zaczelam sie szykoeac poczym se przypomnialam ze do 8 kwietnia mam wolne :confused2: znowu bede w dzien spac...

Milego dnia dziewczynki
 
Cześć Dziewczyny!!!!

Widzę, że weekend pełen wspaniałych wieści!!! :) Ogromne gratulacje dla naszej szczęśliwej TRÓJKI :) Mam nadzieję, że zarazicie nas tą dobrą passą :-)
Obiecajcie tylko, że nie zostawicie nas na tym forum i będziecie regularnie informować nas o wszystkich postępach :) Trzymajcie się cieplutko w ten mroźny "wiosenny" dzień :-)
Dajecie nam nadzieję ;-)
 
Agaawa - ja już plamienie biorę jako pierwszy dzień nowego cyklu, bo zazwyczaj np. plamienie mam od rana, a potem po południu czy wieczorem już mi się zaczyna krwawienie... Mówisz, że plamienie to mogą być problemy z progesteronem? Ja chyba nigdy nie dostałam @ tak, żeby od razu było krwawienie, zawsze mi się zaczyna plemieniem :/

A tak w ogóle to dzień dobry ;)

Wczoraj sex nie zaistniał, dopiero dziś rano o 6:00 :p ale raczej tylko dla przyjemności i sportu, bo dziś mam 22 dc i o 5:40 miałam 36,9 :) Ok, szykuje się i zaraz wychodzę :) Odezwę się już z pracy ;)


Tak gdzieś wyczytalam o tych plamieniach i kłopotach z progesteronem, ale chyba to dotyczy raczej sytuacji, gdy jest plamienie, potem nic, a potem po prostu przychodzi @. Bo jak sie zaczyna plamieniem, to jest to chyba naturalny początek okresu, który sie rozkręca. No u mńie jest ostatnio przerwa.
 
Australijka sluz typowo plodny :confused:

U mnie tempka stoi w miejscu sluz wodnisty. ...moze jutro spadniie :-D

Obudzilam sie o 7.30 wstalam zaczelam sie szykoeac poczym se przypomnialam ze do 8 kwietnia mam wolne :confused2: znowu bede w dzien spac...

Milego dnia dziewczynki

No widzisz costa dlatego musimy się przytulać codziennie, bo u mnie owulacja trwa już 2 tygodnie :-D
A najlepsze będzie jak na początku kwietnia dostanę @ :-D szaleństwo !!!
 
No widzisz costa dlatego musimy się przytulać codziennie, bo u mnie owulacja trwa już 2 tygodnie :-D
A najlepsze będzie jak na początku kwietnia dostanę @ :-D szaleństwo !!!
no ja mam dostac @ jakos 7.04 :-D

A dzis mialam sen ze mierze tempke a tam 44 stopnie :-D a druhi ze mierze i jak wyciagam to mi roczka dziecka lapie za termometr :-D moj mozg plata mi figle
 
Cześć Dziewczynki!!!

Ogromne gratulacje dla Koriander, Needi i Tiluchny !!!
Udanych, bezproblemowych ciąż i zdrowych dzieciaczków

Świetne wiadomości weekendowe, teraz tylko czekać na dalszy wysyp II kreseczek.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ja jakoś w tyle. Okna nie pomyte, zakupy nie zrobione. Istne szaleństwo mnie czeka.

Może macie Moje Pani jakieś magiczne przepisy na sałatki, chętnie zaszokuje moich gości jakaś pychotką

Co do staranek to wcześnie panikowałam, a OWU wydaje mi się że jednak była, ale jeśli zechciałybyście zerknąć na wykresie byłabym wdzięczna. Oto link Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
 
reklama
Smerfna mi sie wydaje ze byls 17dc.

Patuska ja nie wiem czy u mnie bedzie co testowac bo owu nawet nie ma. Ale za ciebie trzymam kciuki &&&&&
 
Do góry