reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

reklama
Tiluchna, ten sukces taki częściowy niestety, bo po testowaniu był dramatyczny dzień, no ale staram sie dalej. Lepszy sukces polowiczny niż żaden w tej dziedzinie.:wściekła/y:

dziewczyny, czy jak macie plamienie przedmiesiaczkowe, to juz liczycie sobie to jako pierwszy dzień @, czy czekacie na normalne krwawienie?
 
na jakosc i ruchliwosc plemnikow polecam dla mezczyzn selen:tak:
moj zaczal brac w tym cyklu i sie udalo:-p
a tez sex byl codziennie w dni plodne
znaczy sie do dnia przed owu;-)


Australijko
- a ty juz mialas skok:) kiedy testujesz?

tiluchna mój bierze Androvit tam jest cynk, selen,miedź i chrom. Jeżeli chodzi o owu to dopiero niedawno zaczęłam mierzyć tempkę. Jeżeli możesz to zerknij na mój wykres.
 
Kurczę, dziś 3 dzień robię test na ovu i nie ma kreseczki :/ wczoraj była leciutka, przedwczoraj leciutka, a dziś brak.... Nic już z tego nie łapię :crazy:


Agaawa kiedyś gdzieś przeczytałam, że plamienie zalicza się jeszcze do starego cyklu. Jednak głowy sobie uciąć nie dam czy to prawda.


PS. Kolorowych snów :)
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, dziś 3 dzień robię test na ovu i nie ma kreseczki :/ wczoraj była leciutka, przedwczoraj leciutka, a dziś brak.... Nic już z tego nie łapię :crazy:


Agaawa kiedyś gdzieś przeczytałam, że plamienie zalicza się jeszcze do starego cyklu. Jednak głowy sobie uciąć nie dam czy to prawda.


PS. Kolorowych snów :)

Witam w moim swiecie. Glupie testy owu :confused2:
 
tiluchna mój bierze Androvit tam jest cynk, selen,miedź i chrom. Jeżeli chodzi o owu to dopiero niedawno zaczęłam mierzyć tempkę. Jeżeli możesz to zerknij na mój wykres.

no ja mysle ze ty mialas owulacje 15dc:sorry:
temperatura sliczna podstawowa 35.5 (jak najbardziej dokladna) wzrost o 0.2 czyli ksiazkowy i pnie sie w gore
ten pozniejszy sluz jaki opisujesz jako wodnisty? on jest przezroczysty? on jedyny mi troszke nie pasuje:no:

Agaawa - zalezy kto ma jakie miesiaczki
jezeli ktos ma skape z natury to to juz jest nowy cykl
jezeli nie to stary
ale to jest cos na czym sie nie znam za bardzo bo mnie to nie dotyczy (wiec sie nie wglebialam)
zawsze zaczynam @ pozadnie ;-)

a niby testy owu maja pomagac hehe
powiedzcie sobie ze kazdy test owu ktory ma kreske testowa jasniejsza jest negatywny i wyrzuccie

ja niedawno robilam jeszcze owu przez 30 dni ( w listopadzie) mialam pare 'prawie' pozytywnych a owu ani widu ani slychu
az polecialam do Polski poszlam do ginekologa a ona do mnie ze dzisiaj/jutro bedzie owu bo pecherzyk ma 20mm, poszlam do apteki kupilam testy owu, zrobilam i wtedy dopiero sie dowiedzialam co to pozytywny test, kreska az krzyczala!
no szkoda tylko ze bylam 1200km dalej od meza:-D cykl stracony ( a to byl pierwszy starankowy)
 
Ostatnia edycja:
tiluchna ten śluz wodnisty w 20 i 21 dniu to ja miałam wrażenie cały czas gigantycznej wilgotności w środku i na zewnątrz również, może nie koniecznie był przezroczysty.
 
no ja jestem pewna ze byl skok (nie moge powiedziec ze owulacja bo nie jestem specjalista i nie robilam monitoringu:sorry2:) masz w tym momencie 36.90 i nie wyobrazam sobie zeby mogl byc skok od tego
to jest juz poowulacyjna temperatura:tak:

teraz obserwuj sluz
czy jest on taki jak odzywka do wlosow?;-) lepki?


dobra, lece do pracy
 
Dzięki za info dziewczyny. Ja właśnie mam problem z określeniem @. Bo od tego tez zależy kiedy będę robiła badania. Bo jak sie @ zaczęła plamieniem od piątku, to w niedziele, najpóźniej w pn powinnam zrobić badania. Ale to raczej dziwne by było, bo to nie wyglada na okres trochę. Ale brzuch mnie pobolewa. A ja cykle zazwyczaj mam 30 dniowe. Czyli jeszcze dzisiaj, jutro mogą sie zacząć. A z tym plamieniem to podobno tez nie dobrze, bo to może być objaw kłopotów w progesteronem i niedomoga ciała żółtego. Zobaczymy co badania pokażą.

mońiqua, Costa, trzymam kciuki za pozytywne testy owu. Ale szczerze powiem, ze pewność 100% to daje tylko monitoring. Wiem, ze to trochę kosztuje, ale chyba lepiej pójść zrobić dla świętego spokoju, żeby być pewnym ze owulka jest, ze pecherzyk pęka.

AuStralijka, moim zdaniem miałam juz owulkę,bo te temperaturki wysokie takie sa.
 
reklama
Agaawa - ja już plamienie biorę jako pierwszy dzień nowego cyklu, bo zazwyczaj np. plamienie mam od rana, a potem po południu czy wieczorem już mi się zaczyna krwawienie... Mówisz, że plamienie to mogą być problemy z progesteronem? Ja chyba nigdy nie dostałam @ tak, żeby od razu było krwawienie, zawsze mi się zaczyna plemieniem :/

A tak w ogóle to dzień dobry ;)

Wczoraj sex nie zaistniał, dopiero dziś rano o 6:00 :p ale raczej tylko dla przyjemności i sportu, bo dziś mam 22 dc i o 5:40 miałam 36,9 :) Ok, szykuje się i zaraz wychodzę :) Odezwę się już z pracy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry