reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Hej wam :-)
Podczytuję was i staram się nadrabiać posty :)
agaawa jeśli o seks chodzi,mój P.,to ma różnie..Raz mu się włączy bzykanie cały tydzień, a innym razem ledwo raz w tygodniu,bo "nie mam ochotyyy...kochanie,nie teraz...nie działa,zmęczony jestem"...Ehh...pojutrze do gina,zobaczymy co powie.:-)
 
reklama
Och Australijka trzeba myśleć pozytywnie, bardzo dużo robi nasze nastawienie. U pozytywnie nakręconych osób organizm sprawniej funkconuje. Musimy mieć chęć walki i wiarę w to, że będzie lepiej - juz niedługo
 
Dziękuję Smerfna... cały czas się zastanawiam skąd wy bierzecie siłę starając się po tyle czasu... a ja wyskakuję ze swoimi dwoma cyklami... żenua:zawstydzona/y:
 
Ja miałam przerwę w starankach, otóż staraliśmy sie pol roku zatrybiłam i po 9 tygodniach poronienie. Po tym 3 m-ce postu i od marca zaczynamy znów. Trzeba walczyc i wierzyć że na każdą z nas przyjdzie czas. Każda z nas jest niecierpliwa, ma ADHA w okresie po owulacyjnym - czasie testowania ale juz niedługo jedna za drugą będzie wrzucać na ten wątek fotki z dwoma krechami:tak:
 
Lekarz powiedział to samo... Na wiosnę będzie Pani w ciąży, na wiosnę wszystko ożywa, przyroda budzi się do życia i nasze organizmy również.
Czuję się jak w Lejdis: "Pani Małgosiu będziemy w tej ciąży, a teraz będziemy wyć o plemnik do księżyca" :-D
 
Australijka trzeba byc pozytywnym :-D
Ja mam zrosty jestem po ostrym zapaleniu jajnikow i macicy i mam nadzieje i jestem pozytywna ze sie uda. Musi innego scenariusza nie przewiduje :-D
Ja niecierpliwie czekam na krwawienie zeby zabrac sie do dzialania

Karotko trzymam kciuki za wizyte kochana
 
Fuma_foch ja tez czytalam o tj tarczycy. Ja mam 3.14 I lekarz mowi ze dobrze... I nic mi na zbicie nie da bo jest w normie i nie bedzie problemow. Ja za granica mieszkam I oni tutaj tak maja. Zmienilam lekarza czekam na nowa karte I jak karta przyjdzie to pojde do niego moze jakis normalniejszy bedzie....

Costa, no przy 3,14 to raczej nie zajdziesz.Poszukaj sobie dobrego lekarza i upieraj się przy zbijaniu bo inaczej będziesz czekać i nic się nie będzie działo.W razie czego spytaj czy do ich kraju nie dotarła wiadomość,ze dla staraczek TSH musi być co najwyżej 2;-). Powodzenia.

Ja miałam przerwę w starankach, otóż staraliśmy sie pol roku zatrybiłam i po 9 tygodniach poronienie. Po tym 3 m-ce postu i od marca zaczynamy znów. Trzeba walczyc i wierzyć że na każdą z nas przyjdzie czas. Każda z nas jest niecierpliwa, ma ADHA w okresie po owulacyjnym - czasie testowania ale juz niedługo jedna za drugą będzie wrzucać na ten wątek fotki z dwoma krechami:tak:

Smerfna zgadzam się z Tobą w 100%.

Aka -prl możesz na początek badać i bez obciążenia. Mi już na tym etapie wyszła za wysoka.

Karotka powodzenia u Herr gina;-).
 
Uwielbiam Lejdis :-D


Ja tez uwielbiam Lejdis:)

Ja chyba dolacze czesciowo do was:tak: Czuje ze chyba w tym cyklu nici w pitek ma pojawic sie @ a czuje jakby juz miala byc. chyba ze stanie sie cud. A z ciekawosci zatestowalam sobie 23 dc i dooooooopaaaaaaaaaa no fakt troche za wczesnie no ale juz sie czuje jak na @ chyba ze objawy sa takie same jak na ciaze:-D Mam nadzieje ze wiosna bedzie dla nas przychylna,przyleca bociany i przywioza nam bobaski:-D
 
reklama
Do góry