reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

Fuma no właśnie nie robiłam :sorry2: Bo ja zawsze sobie myślałam,że skoro z moją Sarą zaskoczyło od razu (notabene od razu po odstawieniu tabletek),to przecież jakież to ja mogę mieć problemy? A tu psikus...Z tym,że takie długaśne cykle mam/..własciwie ten jest pierwszy,a poprzednich kilka miesięcy,to jak pisałam opóźnienia ok 2-7 dniowe. Różnie.
Ale może masz rację? Zapytam gina w piątek...TSH robiłam w ciąży jeszcze,wyszło ok,aczkolwiek ja baaardzo szczupła jestem.I dlatego się martwiłam.:-p
Swoją drogą,masz rację,z forum można wiele wywnioskować nawet o swoim własnym stanie zdrowia. I to się niekiedy naprawdę przydaje,wbrew rozbawieniu większości lekarzy.:dry:
 
reklama
Karotka
Ja się z tą prolaktyna długą męczyłam i wiem,że ona się może zmieniać z miesiąca na miesiąc.Dlatego mogła być przed pierwsza ciążą ok a potem się znarowiła. Myślę,ze zbadać nie zaszkodzi.
Za tarczyca podobnie. Ja miałam problemy jako nastolatka, potem jakiś profesor orzekł ,że już jestem zdrowa bo to była młodzieńcze zaburzenie a teraz znowu mam z nią problem.
Coś podejrzewałam,że jest nie tak bo 2 razy poroniłam i nie znaleźli przyczyny.Nawet mi mówili ,że TSH w porządku bo się w normie mieści.
A teraz się okazało ,że według nowszych badań TSH dla starających się powinno być mniejsze niż 2.Ja miałam wyższe i po poczytaniu forum dowiedziałam się ,że jak coś jest nie w porządku z tarczycą to AntyTPO wyjdzie.Postanowiłam zrobić,żeby mieć pewność i okazało się,że to właśnie jest. A lekarz rodzinny mi wmawiał,ze zdrowa jestem.Gdyby nie forum to mogłabym się i 10 lat starać i nic bym nie zdziałała.
Ale może u Ciebie to jednak ciążą. Trzymam kciuki za powodzenie.
 
Fuma to przejścia miałaś piękne :no: współczuję.. Ale dobrze,że w końcu wyszło co i jak.No i gratulacje za upór i determinację,nie każda kobietka ma tyle siły wewnętrznej...inne z kolei boją się "podskoczyć" lekarzowi,bo to niby wyrocznia jest...a ja coraz częściej widzę,że właśnie nie bardzo..:dry:
Ale ok,w takim razie w piątek pogadam z ginem, mam nadzieję,że mu po niemiecku jakoś wytłumaczę ,o co mi chodzi haha :-D.Tak czy inaczej,jestem dobrej myśli...bo cóż mi innego pozostało? Czego życzę Tobie i pozostałym dziewczynom.:)
 
Fuma_foch ja tez czytalam o tj tarczycy. Ja mam 3.14 I lekarz mowi ze dobrze... I nic mi na zbicie nie da bo jest w normie i nie bedzie problemow. Ja za granica mieszkam I oni tutaj tak maja. Zmienilam lekarza czekam na nowa karte I jak karta przyjdzie to pojde do niego moze jakis normalniejszy bedzie....
 
Witajcie wieczorowo. Witam wszystkie nowe dziewczynki. Pogoda dziś sprzyjająca była do starania sie nie prawda? :)) a mojego męża w tygodniu w domu nie ma... Buuuuu.

Wstawilam wykres w podpisie, bo jakieś dziwne rzeczy mi wyChodza. Dwa dni pod rząd miałam dodatnie testy owu, ale za wcześnie, a dzisiaj juz jaśniejsze kreseczki. W czwartek idę do gina na monitoring bo nic z tego nie rozumiem, a chciałabym wiedzieć, czy aby na pewno mam owulki.

Ja niestety juz nie mam czasu na spokojne czekanie, więc zamierzam walczyć ostro i szybko. A Wy trzymajcie za mnie kciuki, ja za Was tez będę.

milych snów.
 
Agaawa, mi ostatnio testy pokazały owulkę na trzy dni przed @, nie wiem co mnie podkusiło żeby wtedy zrobić, może właśnie dlatego, że jakiś taki dziwny wykres miałam. Ale zwaliłam to na to, że to był cykl zaraz po poronieniu. Teraz czekam z niecierpliwością kiedy u mnie wyskoczy, bo Ł wyjeżdza najprawdopodobniej 12-go marca a to będzie mój 14 dc :-(Mam nadzieję, że nic mi się nie poprzesuwa. Kurcze, chyba najwyżej go zamknę w łazience, żeby się spóźnił na autobus :-)
 
Cześć Dziewczynki ;-) Witam nowe koleżanki.

U mnie dzis 1 dc zatem z nadzieja patrzę w przyszłość. Idzie wiosna Moje Panie coraz ladniej za oknem. Przydało by sie rozglądnąc za nowym odzieniem.
 
Delewarre, to trzymam kciuki, żeby mu autobus uciekł:))

dziewczyny, mogę na chłopów ponarzekac? Napiszcie pls jak tam Wasi Panowie, czy lubią sie bzykac i jak często? Mój nie jest typowym facetem, który rzekomo codziennie by chciał sexu. Przez lata nauczył sie ze w weekend jest sex, więc częściej to on nie ma potrzeby. A ja tam bym bardzo chciała częściej, tak chociaż co dwa dni. I wtedy tez byśmy łatwiej w ciążę zaszli. No ale na razie nad nim pracuje, jak sie nie zgadza po dobroci, to go lekko przymusem:))

milego dnia
 
reklama
Aga owszem moja córcia już duża, ale leniwa :/ taki wiek...

Agaawa - nie ma reguły na ten sex :) my w lutym co drugi dzień tak jak lekarz przykazał (od 2 do 4 razy w tygodniu) a dziś mój 3 dzień kolejnego cyklu:wściekła/y:
 
Do góry