reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

anabelka moja miała smoka z Canpola i go nie chciała, dopiero Avent jej podpasował, u nas smok musi być przed spaniem, czasami sama zaśnie po cycu ale często przysypia na chwilę i po chwili się budzi, zasypia dopiero jak trochę sobie pociumka smoka :tak:

jak rehabilitujecie Julkę? metodą Vojty?

a to nasza Misia Kalisia :tak: waży już 4 kilo i ma ok 56-57 cm.

8.jpgI'm big.jpgnie ma mnie.jpgpanther.jpgsmile.jpg
 

Załączniki

  • 8.jpg
    8.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 45
  • I'm big.jpg
    I'm big.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 51
  • nie ma mnie.jpg
    nie ma mnie.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 52
  • panther.jpg
    panther.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 46
  • smile.jpg
    smile.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 43
reklama
a jaki słodki uśmieszek :-)

dziołszki która nie szczepiła malucha ? wiecie jakie ja miałam 2 akcje w przychodni,wczoraj byłam z małą bo w mojej ocenie ma candidę jelit i zostałam olana ! bo dziecka nie szczepiłam a z takim czymś przychodzę a że ja jestem wredna to zaczęłam się już mścić,już zaczęłam pisać odpowiednie pisemko na pediatrę za nie udzielenie pomocy lekarskiej dziecku,na odczepnego powiedziała że to zęby i tak wpisała w jej kartę,skonsultowałam to z inną osobą która zęby wykluczyła więc mam dowód jak nie wiem :-)

i moja kruszyna 4,5mca
dołeczki po mnie :-)
kasoku kochana Ty moja,mojej oczęta brązowieją :-)
2429apc.jpg


i jakieś 7,5kg maks
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane. Karola Anabelko śliczne niunie.mojemu tomciowi tez brązowieją oczka, pewnie będzie mial piwne po mnie, bo Matyska ma mega brązowe i w wieku tymcia miala mocniejszy kolor. A co u mnie. Zmiany zmiany. Od miesiąca pracuje a właściwie szkole sie na razie, znalazlam fajna opiekunkę i ogólnie jest ok. Waze 58 kg i jeszcze 6 kg do wagi , ktora zaakceptuje. Tymcii mi od wczoraj goraczkuje bez katarku ani kaszelku a we wtorek mamy wylecieć na korfu i co teraz??? Moze to zabki?
 
Ale tu cisza ostatnio
kasoku jak tam ta goraczka? Od zabkow byla?
Moja ma przerost candidy albicans i to wzrost obfity, w jelitach i buzce a pediatra sie wypiela,oburzyla sie bo zrobilam badania prywatnie i wyszlo ze jestem madrzejsza i ze podjelam sluszna decyzje o nieszczepieniu Julki, zmienilam lekarza dzieciakom a nie chca mi dac teraz chistorii choroby bo zapowiedzialam prokuratora im, dopatrzylam sie u Kuby NOP po szczepieniach ktore nie zostaly zgloszone wiec sraja w majty juz ,w poniedzialek ide po ich dokumenty i uwierzcie -bez nich nie wyjde. A ja jestem uparta. Poki co wycofalam Julce wszystkie nowosci jakie wprowadzilam do menu bo najpierw grzyb a potem nowosci.
 
Anabelka, cisza bo nie ma kto wątku trzymać. Szkoda :(
jak się dopatrzyłaś tej candidy? W buźce dużo miała? Dobrze zrobiłaś i walcz o swoje. Nasza służba zdrowia to czasem porażka.
niedługo moja mała kończy 6 miesięcy. Boże jak ten czas leci. Na wadze niecałe 6400 (Jasio miał 6500 jak 3 miesiące mu stukło) i mierzy jakieś 65 cm. Ruchliwa strasznie, nadal na cycu. Choć rano dostaje 30 ml kleiku kukurydzianego na gęsto łyżeczko. jak tylko się zbliżam to już uśmiech. W ogóle to wszyscy co ją widzą to śmieszką ją nazywają do każdego szczeży bezzębny uśmiech. :-)
 
Zielone kupska i nawracajace plesniawki no i marudzenie,bole brzucha i śmierdzące bąki. Poszłam po dokumenty i wyszłam z nimi, musiał ingerować rzecznik praw pacjenta no i szok, dzieciaki takie bzdury mają popisane że lekko mówiąc wkur... się i to nie mało. Walczymy z grzybem ale wraca cholera ciągle, Kuba zaliczył zapalenie jelita i już mam wszystkiego serdecznie dość, wyniki fatalne, dobrze że wątroba ok ale trzustka nie.
 
To Julcia konkret baba jest, super! kurczę, czemu tak ten grzyb atakuje? Mówisz, że bzdury pisane a czego sie spodziewać można..żal.
Biedny Kuba, niech mu szzybko przechodzi. A już tak dobrze było! Zdrówka dla dzieciaczków!
Adela wczoraj wazyła niecałe 6700, więc dziewczyna idzie jak burza :-). Zaczął nam się etap froterki i to wstecznej plus byjanie na czworaka. Strasznie ruchliwe to moje dziecko, najlepiej by się z nią bawić cały czas. jak tylko znikne z pola widzenia to wrzask.
Dziewczęt gdzie Wy?
 
melduję się!!!

jak już pewnie widziałyście na FB, Kalinka ma dziś równo 3 miesiące!!! Jejku jak ją kocham, nawet nie wiedziałam, że można aż tak kogoś kochać!!! Uwielbiam i celebruję każdą minutę spędzoną z nią, chyba oszalałam bo nie przeszkadza mi nawet gdy w środku nocy przebieram ją po kilka razy bo posikała sobie ciuchy gdy zmieniałam jej pampersa, potem bo jej się ulało po jedzeniu itd, nie przeszkadza mi gdy do wyjścia zostały 3 minuty a Kalinka zwymiotuje mi na nową, wyjściową bluzkę :rofl2: nie przeszkadza mi nic, bo jak może przeszkadzać mi coś na co czekałam tyle czasu by się wreszcie wydarzyło! Na ten nasz Mały WIELKI Cud, który śmieje się do mnie od ucha do ucha o 5 nad ranem. Codziennie stwierdzam, że nasze życie przed urodzeniem się Kalinki było beznadziejne, co z tego, że się wysypialiśmy, wychodziliśmy gdzie i kiedy chcieliśmy, co z tego skoro nie było JEJ?

normalnie polecę tu tym oklepanym hasłem z reklamy Jonhsona, "Kiedy rodzi się dziecko, życie zaczyna się na nowo" bo to święte słowa!!!!

ps. 3 miesiące, kiedy to zleciało ja się pytam... przecież pamiętam jak wczoraj jak się staraliśmy, te wszystkie obserwacje, mierzenie tempki, nasze forumowe dyskusje na temat wykresów, śluzów ( a fuj, hehe), tzrymanie kciuków za testujące, co za emocje tu były! :-D

dziewczyny kiedy otwieramy wątek "Staraczki listopadowe znów się starają"? :-):-):-) :rofl2:
 
reklama
Karola ja juz sie staram haha ;) chcesz dolaczyc ?

Slicznie napisalas... zycie bez dzieci to wegetacja... zycie bez wiekszych emocji i kolorow. Mi tylko trocbr rozu brakuje :D ♡♡♡♡♡
 
Do góry