reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Karola mi tez macica zaczela twardniec kolo 18 tc straszyli mnie, ze mam liczyć ,ze nie mize byc wiecej niż 20 a ja chyba od 20 tc mialam wiecej i jestem juz w 38 tc. Jeju ale mój maly sie rozciąga, aż boli wrrrrr

oj wierzę Ci,jeszcze jak dziecko jest długie to przy rozciąganiu się boli,ale ja to zawsze bardziej odczuwałam u góry niż w dole tzn w dnie macicy bo dno jest u góry brzucha :-)

pamiętasz jaki miałaś śluz miesiąc lub dwa temu,bo mnie albo dopadła jakaś infekcja albo to normalne bo wycieka mi cały dzień mleczny,czasami lekko ciągnący śluz no i ciut swędzi/szczypie gdy się podcieram po siku
ostatnio też kąpię się w stojącej wodzie więc może to tego sprawa bo bardzo długo brałam prysznic na stojąco a obecnie siedzę w wodzie no i po siku gdy już się podetrę to po chwili na majtkach mam trochę mokro,ale to nie mocz-chyba :sorry2: a leci ze mnie w szczególności z rana
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anabelko ja mialam taki śluz jak grzybka zlapalam gin przepisala mi trzy globulki pimafucinu i jak reka odjal, przestalam mieć tam tak mokro i mlecznie.



hej u mnie bez zmian, mlody sie ślizga i wyciaga szlapy, ja czekam i...wiadomo sie boje...
 
kurcze tylko nie wiem jak to u mnie bo w normalnych cyklach to przez cały cykl obserwowałam śluzik w większej lub mniejszej ilości jakiś,ale nie swędziało,dzisiaj lepiej
może jakiś grzybek się tworzy bo kąpiel pod prysznicem a w stojącej wodzie to różnica-ci.ce chyba duszno się zrobiło w środku przy zwykłych kąpielach :-) więc i warunki idealne dla grzybka.Tylko że ja na wszelkie infekcje probiotyki brałam

dobrze że Ci pomógł ja jednak bym się nie zdecydowała na antybiotyk więc chyba skonsultuje to z moją gin i zapytam czy znowu probiotyk mogę wziąć ale dietkę antygrzybiczą już wprowadzam teraz :-)

No i życzę porodu w 39tc :-) albo w sumie już hehe bo teraz to dzidzia tylko przybiera tłuszczyku,kurde też bym była w strachu bo Ty drobna a dziecko kurde,przy Kubie nie zdawałam sobie sprawy że duże dzieci tak ciężko się rodzi hehe ale moja ciocia miała 3 cesarki a dzieci od 3700 do 3900g, 2 nie umiała urodzić naturalnie to przy trzecim zdecydowano o cięciu cesarskim a mała nie jest,ma ponad 170cm i teraz wygląda na solidną babkę :-) może coś z miednicą mamy nie tak hehe

Ja w brzuchu mam już 105 cm :-) a dziecko idealnie grzeczne
 
Pimafucin to nie antybiotyk, wiesz, matyske urodzilam sn wiec boje sie ale moze dam rade znowu sn. Co do grzyba jak go masz to probiotyk nie pomoże nie wyleczy, ostatnio myslalam, ze mam tam podrażnienie a gin bez wahania stwierdziła,ze to grzyb, wydzieliny dużo mlecznej. Przy wizycie zbadaj co tam masz, a dzidzi masz duże, bo ja teraz mam 106 cm a jestem o 10 tyg dalej.



dzisiaj leżę m wzial urlop bo mnie skurcze bolesne chwytają co sie rusze, ciekawe???
 
Pimafucin to nie antybiotyk, wiesz, matyske urodzilam sn wiec boje sie ale moze dam rade znowu sn. Co do grzyba jak go masz to probiotyk nie pomoże nie wyleczy, ostatnio myslalam, ze mam tam podrażnienie a gin bez wahania stwierdziła,ze to grzyb, wydzieliny dużo mlecznej. Przy wizycie zbadaj co tam masz, a dzidzi masz duże, bo ja teraz mam 106 cm a jestem o 10 tyg dalej.



dzisiaj leżę m wzial urlop bo mnie skurcze bolesne chwytają co sie rusze, ciekawe???

haha no co Ty 106cm ? a w którym miejscu mierzyłaś,ja ciągle na wysokości pępka,tak by miara była na pępku

co do leku to ja nie wiem,w necie chciałam poczytać o leku i :
PIMAFUCIN - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - PRZYCHODNIA.PL
jest napisane że antybiotyk

co do skurczy to może przepowiadające w końcu,może do tygodnia zacznie się coś dziać
 
Ostatnia edycja:
hej ale tu cisza....
Emalko tak wspolczuje tej dziewczynie taka mloda a tu ohydny rak szyjki :-(postaram się privat napisac i przeleje Jej kase.

Martwie się ,bo mam bardzo rzadko KTG robione, hmmmm, jak myślicie jak często na moim etapie powinno się robic?????

Basiku jak się czujesz, dalej Cie mdli, czy już możesz się cieszyc ciaza??sciskam.
 
reklama
hej ale tu cisza....
Emalko tak wspolczuje tej dziewczynie taka mloda a tu ohydny rak szyjki :-(postaram się privat napisac i przeleje Jej kase.

Martwie się ,bo mam bardzo rzadko KTG robione, hmmmm, jak myślicie jak często na moim etapie powinno się robic?????

Basiku jak się czujesz, dalej Cie mdli, czy już możesz się cieszyc ciaza??sciskam.

ja przy Kubie nie miałam ani razu robione KTG
 
Do góry