reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

dziewczyny karmie tylko piersia a dzisiaj chyba dostalam okres.. czy to normalne? czy moze mam jakies niezidentyfikowane krwawienie?:baffled:
 
reklama
a połóg Ci się skończył ? ja tak szybko przy Kubie nie dostałam,po zakończeniu połogu który trwał ponad 6 tygodni,bo gdybym urodziła naturalnie to może bym miała krócej to po 5 tygodniach jakoś dostałam okres a też karmiłam jeszcze
 
Tilli ojoj to sie wymeczylas...mam nadzieje ze w waszym miescie duzo mostow nie ma.. a tak szczerze t wspolczuje bolu i zycze by szybko minely bole zebowe.
Co do miesiaczki to ja z chlopcami po pologu ktory u mnie ni trwal dlugo mimo karmienia piersia mialam regularne miesiaczki dokladnie co 28 dni...ciekawe jak teraz bedzie. Jutro mija 3 tyg. Od porodu i tylko plamie od tyg...

Karola no mi gin mowil ze jak pije wiecej to sie wiecej wod zbiera...i wlasnie jak ktos ma malowodzie zalecaja pic...ale Ty sie nie mart jeszce zdazysz przytyc troche hehe. Choc ja np. Z vikim do polowy ciazy mialam wage na - i pozniej nie wiele wiecej przybralam...

Kasoku ojj wiem ze juz Ci ciezko, pospij troche poogladaj filmy, cieple kapiele... pozniej nie bedzie czasu.

Anabelko chcialabym by i mi bylo tak latwo zgubic cialko po ciazy.

Jesli chodzi o Emilka to nie mam z nim wiekszych problemow, narazie uczymy sie siebie nawzajem. Jeszcze nie jest taki regularny i zmienia sie z dnia na dzien. W nocy budzil mi sie czesto, ale teraz spal prawie 4 godziny, w nocy mogl tak spac. Teraz zajada mleczko.
Bylismy z nim w szkole u Alexa i tak mi sie podoba ten tryb nauczania ....ahh

Emilek juz taki duzy sie robi, ciuszki sie robia za male...on tak ttoszke niewymiarowy bo w brzuszku za duze a rekawki za krotkie hehe, glowka mu urosla 2 cm w obwodzie, ouckow dostaje na policzkach inma 2 brode juz haha. Coraz dluzej potrafi nie spac i patrzec, sluchac...chodze z nim po domu i pokazuje pomieszczanie...podobno noworodki lubia poznawac swoj domek... jaka wlaczam karuzele nad lozeczkiem to tez slucha...polezy i oglada sobie, nie placze bez powodu. Ale chce zasypiac tylko z cycem w buzi hehe, nawet jak zjadl a pozniej nie zasnie to chce cnowu...czasem udaje mi sie go smokiem przekupic.

Jezuuu jaki ja dzis sen mialam az zasnac nie moglam ponownie...ze mama moja umarla na drugi dzien jak poleciala do polski... masakra a adzis wlasnie poleciala... do jutra pewnie bede w wielkim stresie bo mimo ze nie wierze w sny ten mnie tak przerazil ahh

Alex i Viki zakochani w Emilku.

Milego dnia
 
Tili normalne, jedna dostaje szybciej druga później, obserwuj tylko czy to typowa krew menstruacyjna no i kiedy sie skonczy, bo jak będzie Ci sie krwawienie wleklo zrob na wszelki wypadek usg i lekarz zobaczy czy macica sie ladnie pozwijala i Endo jakiej jest grubości.

Akuku Ty to masz sny, będzie dobrze, podobno jest tak,ze jak sie cos zlego sni w realu jest odwrotnie.



U mnie nic ciekawego jestem skazana na komórkę, bo dwa laptopy mi sie zepsuly i dalam je dzisiaj do naprawy. Czekam na godzinę zero chce juz urodzić.
 
Akuku sny mają to w sobie że gdy się czymś martwimy to się śnią złe rzeczy albo jeśli o czymś za dużo się myśli to też to wyśnimy,ja wygląd synka wyśniłam hehe tzn różnił się od rzeczywistego ale śnił mi się blondynek o niebieskich oczach i takiego mam :-D ostatnio śniła mi się córa o ciemnych włosach i brązowych oczach haha :-) aż jestem ciekawa jak będzie w rzeczywistości hehe :-)
a innym razem że młotkiem zabiłam swojego m i syna haha takie są sny :-D :-)
 
Qnabelko no faktycznie martwie sie o zdrowie maky I nawet czasem dopadaja mnie mysli co jesli by jej sie cos tu stalo. Tfu tfu...

A z tym zabiciem meza I syna mlotkiem to szok? Czemu zes ich tak w tym snie potraktowala??

Hehe mi sie z vikim cora snila I jest syn...a teraz snil mi sie syn I tez jest syn hhhaa. Choc czasem cora sie snila. Hehehe
 
dziś miałam nie najlepszy dzień, od samego rana chodziłam wkurzona, mieliśmy iść po śniadaniu z M. na spacer ale mnie wkurzył i nigdzie nie poszliśmy. Położyłam się i się zaczęło :eek: do godziny 13 macica stwardniała 4 razy :dry: dopiero po no-spie się uspokoiło.

czytam teraz w necie o tych twardnieniach i na kilku stronach jest napisane, że to skurcze Braxtona-Hicksa i macica trenuje przed porodem tyle, że te skurcze zazwyczaj pojawiają się po 20 tc a nie na początku 18 tc :confused::confused::confused: niby to nic groźnego ale już zastanawiam się czy nie iść na wizytę wcześniej ( za 2 tyg mam usg połówkowe)
 
dziś miałam nie najlepszy dzień, od samego rana chodziłam wkurzona, mieliśmy iść po śniadaniu z M. na spacer ale mnie wkurzył i nigdzie nie poszliśmy. Położyłam się i się zaczęło :eek: do godziny 13 macica stwardniała 4 razy :dry: dopiero po no-spie się uspokoiło.

czytam teraz w necie o tych twardnieniach i na kilku stronach jest napisane, że to skurcze Braxtona-Hicksa i macica trenuje przed porodem tyle, że te skurcze zazwyczaj pojawiają się po 20 tc a nie na początku 18 tc :confused::confused::confused: niby to nic groźnego ale już zastanawiam się czy nie iść na wizytę wcześniej ( za 2 tyg mam usg połówkowe)

już nie patrz na te normy itd bo każda macica jest inna :-) ja przy Kubie miałam twardnienia już w 13tc teraz jakoś w hmm nie wiem,chyba coś około 15tc,obecnie nawet jak leżę i się obracam na drugi bok,jak rano wstaję z łóżka,jak się schylę więcej niż 2-3 razy z rzędu czyli jak np.wieszam pranie ;-) ale się martwisz a to normalne,w poprzedniej ciąży mnie to też martwiło ale teraz nie bo wiem co to
Jeśli odpuszczają po np odpoczynku,z doświadczenia napiszę Ci że leżenie na boku pomaga bo na plecach właśnie częściej się stawia i wolnije odpuszcza to nie ma się co martwić,tylko na najbliższym spotkaniu powiedz że twardnieje Ci macica i tyle,u mnie na dobę wychodzi około 10 razy,przy Kubie bywało nawet ponad 20 razy takich normalnych twardnień,przy skróconej szyjce ponad 30 a donosiłam do 40tc hehe to było dziwne :-)


Dziewczyny mój maluch ma mało miejsca,bo też teraz tylko się poprawia i rozciąga tak jak Kuba :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karola mi tez macica zaczela twardniec kolo 18 tc straszyli mnie, ze mam liczyć ,ze nie mize byc wiecej niż 20 a ja chyba od 20 tc mialam wiecej i jestem juz w 38 tc. Jeju ale mój maly sie rozciąga, aż boli wrrrrr
 
Do góry