reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

No i kwiecień nie będzie czasem dwóch kresek dla mnie :-( @ się rozkręca, więc już złudzeń nie mam.
Dziwi mnie tylko, że ten cykl był taki krótki, w życiu takiego nie miałam :szok::szok:
No nic zmieniam położenie na liście i zapominam o tym, nie ma co się zadręczać....

Nuuuśka to jak to było z tym majem? Maj miał być szczęśliwy? :-p;-)



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)

04.04.2013 - Australijka
- @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kasiol
- @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia
- hcg - (w tym cyklu się na pewno uda)
10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, czekamy na wynik hcg
14.04.2013 - Ananaska (09.04 - jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Nuuuśka
20.04.2013 - Malinka41
21.04.2013 - Agaawa
22.04.2013 - M_i_a90
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2013 - 90_natka
30.04.2014 - Dżina
05.05.2013 - Patu$ka
08.05.2013 - Moniqaa

14.05.2013 - Avensis
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Michalina_ch
??.06.2013 - Kasiawr
 
reklama
Moniqaa maj na 100% będzie pozytywny! Ja mam nadzieje że jeśli nie teraz to za miesiąc już musi się udać nam wszystkim .. :) :-) Ja w sumie muszę czekać jeszcze 10 dni , ale moja pesymistyczna natura podpowiada mi że w tym miesiącu nic z tego nie będzie..
 
Moniqaa lepiej szybciej niz pozniej :tak: szybciej przyszla - szybciej zaczniecie nowe staranka.
a ja nie wiem co sadzic o sobie samej. Pisalam juz na lutowkach, ale napisze jeszcze raz.
Od poniedzialku kiedy to pierwotnie powinna pojawic sie @ mam wrazenie ze w srodku Bog wie ile sluzu mam i zaraz wszystko sie wyleje, w rzeczywistosci lekkie uplawy. Do tego lekkie mdlosci i zawroty glowy a wczoraj myslalam, ze bede jechac na ostry bo cala lewa noga ciagu chwili zrobila sie niebieska. Mam problemy z krazeniem, jestem po operacji usuniecia zylakow, 2x przeszlam skleroterapie,ale nigdy nie mialam czegos takiego. Bol lewej nogi ogromny byl wczoraj, ciezko bylo zasnac. Dzis obydwie daja o sobie znac, ale juz nie tak jak wczoraj. Normalnie takie bole mialam zawsze przez @ tylko o polowe lzejsze, ale taki stan utrzymuje sie z roznym natezeniem od poniedzialku :| Jeszcze ta tempka, spojrz i powiedz co o tym sadzisz. W pierwotnym dniu spodziewanej @ zamiast isc w dol, poleciala do gory. Przewczoraj w dol a wczoraj i dzis znowu do gory...:baffled:

maj maj :D Ja Ci mowie ze maj bedzie szczesliwy ! W kwietniu jak tak dalej pojdzie to nawet na owulke sie nie zalapie ...my good o_O

Callinka witaj, mam nadzieje, ze w tym cyklu sie uda. Czasem kazda z Nas ma jakies przeciwnosci, ale musimy mimo wszystko nauczyc sie z Nimi radzic i przedw wszystkim nie poddawac sie.
Najwazniejsze to pozytywne nastawienie do Nas samych i wiara w swoje mozliwosci, bo na prawde mozemy wiele :tak:

anuszka o to widzisz, to mimo wszystko Wam sie udalo, za pierwszym razem.Teraz juz podobno wszedzie robia prywatnie, gdzie dzwonilam, nie spotykaja sie ze skierowaniami na badanie nasienia :-( A szkoda, bo zawsze czlowiek by mugl zaoszczedzic na cos innego, ale trudno. Jak nie da inaczej to co zrobic.

m_i_a90 to macie takie same koszty jak u mnie:tak: Jesli chodzi o gina od cytologii - kretyn, wiecej nic nie dodam, bo szkoda slow na takich.
Jak sie czujesz w ogole ?? Bo nic nie piszesz. Trzymam kciukaski zeby sie udalo.
 
Nuuuśka czuje już się prawie normalnie, chyba ten hormon po zastrzyku zanika.. całe szczęście bo już nie wyrabiałam.. krwawiły mi dziąsła.. bolały mnie dosłownie wszystkie zęby, aż nie mogłam spać, a nie chciałam brać żadnej tabletki no i spałam przez większość dnia. Mam nadzieje że nie brałam tego zastrzyku na marne ,bo mam normalną owulacje tylko chcieli na 100% w nią trafić a IUI i tak miałam po pęknięciu.. Teraz czekam aż miną te dłuuuuuuugie dwa tygodnie i jem ananasy:p Czytałam gdzieś że to dobrze wpływa na zagnieżdzenie :-)... człowiek się wszystkiego łapie jak może pomóc ;p ..
a z tego co widzę to Ty już niedługo testujesz chyba co?:))Trzymam kciuki :D:D:tak:
 
moniqaa przykro mi, że się nie udało :( ale w maju to już musi się udać i na pewno zobaczysz piękne dwie kreseczki :)) rzeczywiście krótki ten Twój cykl ale przynajmniej szybciej będziecie mogli kolejne staranka rozpocząć :)

callinka
witaj i powodzenia w tym cyklu :) oby był szczęśliwy :)

m_i_a90
przykro mi, że trafiłaś na takiego gina... ale niestety i tacy się zdarzają :( brak słów normalnie..
 
m_i_a90 ananasy :-D:-D mniam. Je to moglabym jesc codziennie, ale teraz jeszcze drogie sa. Co do testowanek no tak, teoretycznie powinnam testowac ale nie wiem czy bede. Czekam na @ jak rzeczywiscie sie nie zjawi do poniedzialku, moze sprobuje.Wiesz ja mialam cykle 28-dniowe, to pierwszy raz kiedy mam takiego molosa :no: Dzis 33dc i nic.Ale powodem tez jest na pewno przesunieta owulacja (20dc).
Trzeba grzecznie siedziec i czekac do poniedzialku.
 
Nuuuśka no drogie,drogie ...dlatego jem takie z puszki(nie ma tak dobrze:p) i pije soki, na które szczerze mówiąc już nie mogę patrzeć :-D.. Ja to podziwiam te dziewczyny które potrafią wytrzymać z testowaniem , ja niecierpliwa strasznie jestem i chociaż wiedziałam zawsze że test nie miałby np jeszcze prawa wyjść to i tak robiłam;p.. Ale teraz grzecznie muszę czekać bo wiem że pomimo wszystko test wyjdzie dodatni a ja będę myślała czy to zastrzyk czy ciąża;p.. Dlatego zamówiłam sobie testy przez internet i nie kupię żadnego w aptece..zanim przyjdą minie kilka dni;p..
A mam pytanie do was.. Jak myślicie.. Ja mam cykle normalnie 32 dniowe, tzn że owulacje normalnie mam tak ok 18 dc, ale teraz miałam wywołaną w 15 dc.. Czy to znaczy że miesiączka też przyjdzie 3 dni wcześniej? Bo przecież to od owu zależy kiedy jest @ ?:)).. omg przepraszam Was że się tak bardzo rozpisuje ;p ...
 
Nuuuśka no drogie,drogie ...dlatego jem takie z puszki(nie ma tak dobrze:p) i pije soki, na które szczerze mówiąc już nie mogę patrzeć :-D.. Ja to podziwiam te dziewczyny które potrafią wytrzymać z testowaniem , ja niecierpliwa strasznie jestem i chociaż wiedziałam zawsze że test nie miałby np jeszcze prawa wyjść to i tak robiłam;p.. Ale teraz grzecznie muszę czekać bo wiem że pomimo wszystko test wyjdzie dodatni a ja będę myślała czy to zastrzyk czy ciąża;p.. Dlatego zamówiłam sobie testy przez internet i nie kupię żadnego w aptece..zanim przyjdą minie kilka dni;p..
A mam pytanie do was.. Jak myślicie.. Ja mam cykle normalnie 32 dniowe, tzn że owulacje normalnie mam tak ok 18 dc, ale teraz miałam wywołaną w 15 dc.. Czy to znaczy że miesiączka też przyjdzie 3 dni wcześniej? Bo przecież to od owu zależy kiedy jest @ ?:)).. omg przepraszam Was że się tak bardzo rozpisuje ;p ...

tak, wydaje mi sie, ze tak.Popatrz na mnie. Cykle mialam od odstawienia anty ( listopad 2012) rowno co 28 dni. W tym cyklu owulka nagle z nikad przesunela sie, choc wedlug gin mialo jej nie byc w ogole i pojawila sie w 20dc. Dzieki temu @ tez teoretycznie moze mi sie opoznic o tydzien, wiec ten cykl bedzie najdluzszy w moim zyciu...33 dc dzis.Jesli @ pojawi sie w poniedzialek, to cykl bedzie trwal 36 dni :oo2: matko moja...i boje sie co bedzie potem bo niestety ale takie rozregulowanie teraz wcale nie wrozy mi tego, ze ten bedzie "normalny". bo moze teoretycznie miec 28dni,moze wrocic od poprzedniego stanu ale moze rowniez powtorzyc sie terazniejsza sytuacja . A tego nie chce :-(
Co do testowania to testowalam w poniedzialek 20, we wtorek 10 ale niestety jedna tlusta krecha i nic poza tym. Choc nawet jesli udaloby sie zafasolkowac to testy nie sa az tak genialne zeby pokazywac ciaze po 7 dniach :rofl2:
 
Nuuuśka no drogie,drogie ...dlatego jem takie z puszki(nie ma tak dobrze:p) i pije soki, na które szczerze mówiąc już nie mogę patrzeć :-D.. Ja to podziwiam te dziewczyny które potrafią wytrzymać z testowaniem , ja niecierpliwa strasznie jestem i chociaż wiedziałam zawsze że test nie miałby np jeszcze prawa wyjść to i tak robiłam;p.. Ale teraz grzecznie muszę czekać bo wiem że pomimo wszystko test wyjdzie dodatni a ja będę myślała czy to zastrzyk czy ciąża;p.. Dlatego zamówiłam sobie testy przez internet i nie kupię żadnego w aptece..zanim przyjdą minie kilka dni;p..
A mam pytanie do was.. Jak myślicie.. Ja mam cykle normalnie 32 dniowe, tzn że owulacje normalnie mam tak ok 18 dc, ale teraz miałam wywołaną w 15 dc.. Czy to znaczy że miesiączka też przyjdzie 3 dni wcześniej? Bo przecież to od owu zależy kiedy jest @ ?:)).. omg przepraszam Was że się tak bardzo rozpisuje ;p ...

teoretycznie tak, ale nie koniecznie. Tą owulację 18 dc masz potwierdzoną czy tak przypuszczasz, że zwykle koło tego dnia jest? Bo długość fazy lutealnej nie zawsze wynosi dokładnie 14 dni - u niektórych jest krócej, u niektórych dłużej (u mnie np. 16-18 dni)
 
reklama
No miałam tylko jedno usg miesiąc wcześniej więc ciężko powiedzieć, gin powiedział tylko patrząc na usg że za 7 dni będzie owu..( ale to ten słaby gin u którego byłam raz ) i przeciez on nie mógł wiedzieć w jakim tempie będą rosły pęcherzyki i kiedy pękną.. więc to raczej sama po swoich odczuciach i bólu tak wnioskuje, więc może masz racje.. nie wiadomo ile u mnie trwa fl ..hmm teraz sama nie będę wiedziała kiedy powinnam dostać @ :(..
 
Do góry