reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

dupa dupa dupa
kolejna porażka z ginem
jedyne co w tej wizycie dobre to skierowanie na tsh :’(
takiego pecha jak ja to chyba nikt nie ma :-|
w szpitalu brak miejsc więc badania może w następnym cyklu :-(jak pech to na całej linii
w pracy też nie fajnie
ach szkoda gadać
3 mam &&& za wszystkie i na owu i na II :-*



przykro mi Kochana :| Ale co powiedziala na wizycie ? zupelnie nic nie doradzila ? przeciez to juz kupe miesiecy jak sie staracie ...ja nie wiem , sami idioci po prostu :|

happymama82 przykro mi :( ale glowka do gory, na pewno w kolejnym cyklu sie uda :)

Moniqaa hmm wiesz co nie wiem na jakiej podstawie uwaza ze Twoj wykres moze o tym swiadczyc, ale nie wydaje mi sie a jesli nawet cos byloby nie tak, to tak jak piszesz, ginka przepisze hormon i nim sie obejrzysz bedzie juz wszystko ok :) Mi za to tempka dziwnie wiruje :/ Wczoraj spadla wiec mowie do Ł ze chyba @ dzis sie pojawi , a dzis znowu skok do gory :baffled:nie wiem co o tym sadzic.

malinka41 za wczesnie zrobilas tescior. Odczekaj spokojnie do terminu@ i wtedy powtorz :tak:

Oliwia1 to mamy dzieci w podobnym wieku :) nie martw sie na zapas, choc sama to robie niestety. W tym roku strzela mi 27 i zastanawiam sie czy nie za pozno wzielam sie za "fasolkowanie" nastepnego dzidziuska, w sensie takim,ze im szybciej wykryty problem, tym wczesniej mozna zaczac leczenie. Pod warunkiem oczywiscie ze trafi sie na dobrego specjaliste, co u Nas jest coraz wieksza rzadkoscia..a tak to zyjemy w prozni i miedzy Bogiem a prawda nie wiem w czym na obecna chwile lezy problem,bo wyglada na to, ze powinno byc wszystko ok a jednak nie jest. Poczekam jeszcze troche i w maju posle Ł. na badanie nasienia.Moze to Nam choc troche rozjasni..
 
reklama
Malinka ile? Chora nie jesteś, jakieś przeziębienie?
To jednak trochę dużo...

Nuuuśka
mi za 4 dni stuknie 29 lat i dopiero o pierwsze się staramy... staramy... i staramy...
Nie martw się do przodu, na pewno się uda. Ja staram się nie myśleć, co ma być to będzie...
Jednak po cichu liczę, że w następnym cyklu się już na pewno uda :-)
Dziś tempka spadła, więc @ się zbliża... Wypryski dostałam jakbym 18 a nie 29 lat miała :baffled::baffled:
Hmm.. u Ciebie widzę też ta temp taka skacząca...


02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka
- @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kasiol
- @(w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia
- hcg - (w tym cyklu się na pewno uda)
10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB
- są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska (09.04 - jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04 - test negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
20.04.2013 - Malinka41
21.04.2013 - Agaawa
22.04.2013 - M_i_a90
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2013 - 90_natka
30.04.2014 - Dżina

05.05.2013 - Patu$ka
14.05.2013 - Avensis
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Michalina_ch
??.06.2013 - Kasiawr
 
nuuuśka

zasugerowała przestać brać bromergon bez sprawdzenia czy jest ok,miałam kiedyś wysoka PRL ale jej zdaniem 39 to nie jest wcale tak wysoko! ale nie przestanę, bo tego moze mi zabronic tylko endo-ginka!
dała mi skierowanie na tsh - a nie mialam jeszcze tego badanego wiec to jest jedyna rzecz ok po tej wizycie!
kazała mi schudnąć! że mi na następna wizytę przyniesie jakieś tam informacje z jakiegos tam stypendium o tym jak zrzucenie kilku kg pomaga w zajściu w ciążę! ok ja sie zgodzę, mam nadwage ale jak ważyłam 10 kg mniej mialam gorsze wyniki i większe problemy z miesiączkowaniem!!! HELLO ja moge nie mieć OWULKI!!!!!

nie dała skierowania na monit!

CLO też powiedziała że mam nie brać i że trzy lata to nie tak dużo ( tyle prawie się stssramy) i że mam jeszcze czas
że 12% morfologii plemników to też jest ok
 
anuszka Bozeeeee co za idoiotka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry::angry: skad tacy ludzie sie biora matko boska..
jakim prawem w ogole jakas obca baba bedzie Ci mowic ze masz schudnac ?!! nawet jesli masz nadwage sory ale powinnna miec na tyle taktu,zeby pewne rzeczy przekazac Ci w delikatny sposob a nie prosto z mostu walnac tekstem ze jestes za gruba ! Co za tepe babsko jezu az sie sama wkur*****:no: Sluchaj Kochana moze sprobowac w Klinice Leczenia Zaburzen Ciazy albo w Klinice Leczenia Nieplodnosci ? Tam nie potraktuja Cie w taki sposob,a wydaje mi sie ze pracuje tam bardziej kompetentni ludzie, choc prawda taka, ze idiotow znajdziesz wszedzie. Tylko zrazic sie mozesz jeszcze bardziej... :-(

Moniqaa staram sie myslec jak Ty, ze w nasteopnym na pewno sie uda, musi musi i koniec. Ale boje sie rozregulowania cyklu, a najbardziej zastanawia mnie ta tempka i @... wolalabym zeby gadzina sie juz pojawila, a tak to siedze jak ta glupia i zastanawiam sie czy moze znowu sie zatescic. Ale nie nie, bez sensu by to bylo. Na ciaze tempka tez nie wskazuje, bo teoretycznie wtedy powinna wzrastac a u mnie to sama widzisz. Nie wiem co poczac, ale wkurzam sie sama na siebie.
 
no a jak byłam prywatnie to koleś też mi mówił że nie ma sensu przychodzić na monitoring
a prywatnie chyba jeżeli nie na mojej ciąży to na kasie powinno mu zależeć
chyba że się mylę
no widzisz i ja cały czas na takich trafiam
a w tych klinikach pewnie drogo co
a mnie niestety chyba na to nie stać
muszę narazie próbować inaczej
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przepraszam! zle spojrzalam na termometr - 36,91! ale ze mnie gapa. ostatnio wogole roztargniona jestem bo mam prawie 27 a staram sie o pierwsze dziecko i zaluje ze nie zaczelam wczesniej tylko to odkladalam. Takze Nuśka nie jestes sama :-D tylko u mnie to bedzie pierwsze
 
dziewczynki
my staramy się o pierwsze dziecko prawie trzy lata
ja mam 30 na karku
a pryszcze też mam jak nastolatka tylko że one są mega, bolą i nie mogę sobie z nimi poradzić
 
reklama
Dziewczyny przepraszam! zle spojrzalam na termometr - 36,91! ale ze mnie gapa. ostatnio wogole roztargniona jestem bo mam prawie 27 a staram sie o pierwsze dziecko i zaluje ze nie zaczelam wczesniej tylko to odkladalam. Takze Nuśka nie jestes sama :-D tylko u mnie to bedzie pierwsze


hehe no tak wlasnie przypuszczalam, ze cos nie halo, ze taka wysoka. 39.1 to by oznaczalo Ciebie "zychajaca" z powodu jakiegos wiruszyska :rofl2:.
Weszlam na marcowki, a tam nastepna staraczka z dwoma krechami. Och kurcze chcialabym tez zobaczyc dwie krechy w koncu...a najlepiej trzy - tak na zapas :-D

anuszka wiesz co wizytka wizytka, trzeba by bylo popatrzec na cennik w Twoim miescie, skad jestes ? Moze warto sie rozejrzec i kurcze poprobowac tak, mnie tez nie byloby stac na Bog wie jakie koszty niestety, ale wiem ze u Nas w Klinice wizytka kosztuje 150zl jedyny minus - badania. bo zlecaja do siebie ,a tam to wiadomo - prywatnie wiec to juz moga hyc duze koszty :-(
 
Do góry