reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
anuszka tzn wiesz co, jeśli chodziloby o mnie to poszłabym z takimi skierowankami na badania do Przychodni w której mam lekarza rodzinnego i poprosiłabym o przepisanie tych badan które się da, a reszte zrobiłabym prywatnie ale nie w Klinice, tylko w Przychodni, bo większość badan można zrobić bez problemu a ceny nawet prywatnie masz o polowe nizsze. Roznica w kosztach jest po prostu kosmiczna. Przykład ? - podstawowe badanie nasienia w pospolitym laboratorium kolo mnie - 22zł :szok: Dwie ulice dalej - laboratorium oglaszajace się na lewo i prawo - 60zł. Klinika Leczenia Nieplodnosci - 150zł.
 
Anuszka ja podobnie jak Nuuuśka spróbowałabym załatwić przepisanie badań u rodzinnego :tak:
W końcu za cos odprowadzamy niezłą sumkę od wypłaty...
jednak muszę przyznać, że masz pecha do tych lekarzy :crazy: Nie poddawaj się na pewno w końcu trafisz do dobrego, może jakaś Dziewczyna z forum będzie znała jakiegoś godnego polecenia z Twojej okolicy.

Malinka41 widzę, że jak większość z nas szukać oznak ciąży ;-) Tylko coś mi mówi, że jeszcze za wcześnie.
Ciężko coś powiedzieć na temat temp. bo możesz taka mieć zawsze po owulacji.




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)

04.04.2013 - Australijka
- @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kasiol
- @(w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia
- hcg - (w tym cyklu się na pewno uda)
10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3
13.04.2013 - Katherinne
(09.04 hcg <0,1 mlU/ml, czekamy na @)
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska (09.04 - jest bladzioch)
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
(10.04 - test negatywny, czułość 10)
15.04.2013 - Nuuuśka
20.04.2013 - Malinka41
21.04.2013 - Agaawa
22.04.2013 - M_i_a90
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2013 - 90_natka
30.04.2014 - Dżina
05.05.2013 - Patu$ka
14.05.2013 - Avensis
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Michalina_ch
??.06.2013 - Kasiawr
 
no ale powiem wam że jestem pod wrażeniem tej gin u której dziś byłam
to jej podejście do mnie
:-D
powiedziała mi właśnie że większość państwowo mogę zrobić
no ale i tak koszty mnie przerażają

nuśka
a co to za pospolite labolatorium ?jak takiego szukać?
 
anuszka w kazdym miescie Kochana tak jak masz Szpitale, Przychodnie tak masz prywatne badz publiczne laboratoria. W Nich mozesz zrobic jakie tylko chcesz badanka, choc nie wszystkie honoruja skierowania, zalezy z ktorym ma podpisana umowe przychodnia do ktorej chodzisz. Ale nawet prywatnie w takich labkach to nie sa duze koszty, musisz posznupac i porownac ceny
http://www.google.pl/search?hl=pl&s...23.1469.0j12j1.13.0...0.0...1ac.1.CbLFM-R9HKs
tu masz stronke z laboratoriami w Warszawie. Korzystalam z uslug laboratorium DIAGNOSTYKA bo to siec labkow w calej Polsce i bylam zadowolona. Mozesz wejsc na stronke kazdego z Nich, powinni miec udostepniony cennik i porownaj sobie :) To badanie nasienia w cenie 60zł wlasnie tam :tak:
 
I zapowiada się na to, że @ przyjdzie wyjątkowo wcześnie w tym miesiącu.... Jajniki nie dają już o sobie zapomnieć, temp. spadła i to tego jakieś plamienia się przyplątały... Dobrze, że przynajmniej cykl krótki to nie muszę za długo czekać ;-)


Diagnostyka wg moich rozeznań nie należy do najtańszych, ale też nie jest najdroższa :tak: W sumie na tych pospolitych badaniach, aż takiej przebitki nie ma :tak:

Ja też szukam cenników na stronach, chociaż z doświadczenia wiem, że najtaniej jest tam gdzie strony www nie mają :-D:-p
 
Witajcie,byłam z Wami na marcowym wątku przez chwilę, ale z uwagi na pewne problemy, nie zaglądałam od tego czasu. Dzisiaj nadrobiłam zaległości w czytaniu i wracam do Was. Widzę, że już wiele dziewczyn cieszy się z dwóch kreseczek, serdecznie gratuluję Wam kobietki!

U mniej było tak.Pierwszy cykl starań: 3.03 trzydniowy okres, a potem cs mi strzelilo do glowy i nie czytajac dokladnie informacji na ulotce ani na forum zaaplikowałam sobie duphaston od 10 dc, tym samym nieswiadomie blokujac owulacje :) Tym samym dalam sobie dodatkowy miesiac antykoncepcji grrrr Oczywiscie teraz wiem, że bierze sie ten lek dopiero PO owulacji... Nadgorliwość nie popłaca...Po 19 dniach cylku... miesiaczka :O Tak więc nie licze nawet tego miesiaca do starań.

Od 22 marca pierwszy miesią staranek, piekn tempki, w 9 dc poszłam do lekarza - piękny pecherzyk, ale niestety makabryczne zapalenie okostnej kości szczęki... Ketonal w dużej ilości żeby złagodzić ten OKROPNY bol - jakby ktoś wiertarkę wwiercal w głowę. Do tego trzy znieczulenia lidocainą u dentysty i jeszcze mnostwo lidocainy miejscowo w buzi, z czego sporo pewnie polknelam. No owulacja przepadla...

Wczoraj, w 21 dc okres :( Zaczynam nowy cykl staran - mam nadzieję, że ten bedzie PIERWSZYM normalnym, nie zakłóconym przez leki. A wiec prosze Was o słowa otuchy, są mi bardzo potrzebne :))
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny za opinie na temat Diagnostyki i info gdzie takie badania można zrobić
nie wiedziałam nawet o tym
mój eM miał skierowanie od mojego gina na pierwsze badanie więc mieliśmy za free
 
reklama
Cześć :)) Nadrobiłam zaległości ..:) co do ginekologów to trzeba mieć dużą cierpliwość.. ja poszłam do lekarza u siebie w mieście żeby zrobić cytologie itp, zanim pójdę do kliniki.. kiedy powiedziałam mu o naszych problemach z plemnikami powiedział mi (niby w żartach) że muszę znaleźć sobie sąsiada z taką samą gr krwi jak mój M i po problemie , będzie dziecko ... ;/ przy czym cały czas odradzał mi IUI i kazał starać się naturalnie,strasząc mnie ciąźą pozamaciczną... nie mówiąc już że na wynik cytologii czekałam ponad miesiąc bo on nie mógł przywieźć lub chociaż zadzwonić po wynik do laboratorium... Ehhh..ulżyłam sobie..
U mnie w klinice tylko pierwsza wizyta to koszt 150 zł.. następne 80 czyli nawet mniej niż płaciłam u ginekologa prywatnie i wszystkie badania uznają z innych lab. :) Wiadomo że w klinice ceny są kosmiczne, dlatego ja zrobiłam tam tylko Test Friberga bo nie mogłam nigdzie znaleźć oprócz tam:) A skierowanie przed IUI od lekarza rodzinnego dostałam jedynie na badanie za 6 zł..... inne przysługiwały tylko kobietom w ciąży.. :confused:
 
Do góry