reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

już gdzieś kiedyś pisałam ale co tam ...
biorę bromergon na uregulowanie Prolaktyny ...
mój eM dwa lata temu miał badanie nasienia i stwierdzono że jest ok ale niedawno jakaś endo-ginka mi powiedziała, że żołnierzyki są słabe ale do dowitaminizowania :p
... super co
jajowody mam drożne ...
teraz sprawdzamy owulacje, dostałam juz CLO bo lekarz stwierdził w tym cyklu "brak dominującego dojrzewającego pęcherzyka" ale nie zalecił monitu ani innych dodatkowych leków w razie ciąży-na podtrzymanie ...
poprzedni gin powiedział, że mam sobie kupić w aptece testy owu i jak mi ze trzy razy nie wyjdą to mi zostaje in vitro ... supcio !
więc jest u nas kilka 'przyczyn'
ale co dalej ?
we wtorek mam wizytę u nowego gina ...
 
reklama
No to super....tez uslyszalam, ze w tym cyklu brak pęcherzyka dominującego, ale skoro owu wyskoczyla w 20dc to widać jednak się pojawil, choć zawsze jest ryzyko, ze nie pekl :dry: Dzis z kolei tempka w gore. Jak codziennie będzie tak skakać to zapowiada się rozhulana koncowka cyklu. Dzis 27dzien. Jutro powinna pojawić się @. Ale kiedy zawita tego nie wie nikt. Grunt to przezyc w spokoju ten tydzień ale obawiam się, ze to mało wykonalne.
 
anuszka Kochana moja jakby mi lekarz powiedzial ze po trzech testach negatywnych zostaje mi IV to zlozyla bym skarge na lekarza do Izby lekarskiej! Jak tak mozna?Co to za kompetencje w ogole? Przykro mi ze trafiasz na samych ochlapusow. Ale jak mozna? Testy owu to tak jak ciazowe o kant dupy potluc,raz wyjda a raz nie. Jak nie masz monitoringu to w tylek z takim leczeniem. Ktoras z dziewczyn pisala ze jej tydzien po owu testy wychodzily a przeciez poziom Lh spada po owulce! A dajcie spokoj z tymi doktorami. Ciezko jest trafic na kogos kompetentnego,a szukanie dobrego zajmuje duzo czasu.

Jedynie USG jest prawdzim wyznacznikeim owulacji. Przekonalam sie na wlasnej skorze. Jedynie testy owu mnie nie zawiodly ale to tylko raz bo w zeszlym cyklu robilam przez kilka dni w tym tylko raz. Po owulce. NAet ovufriend pokazal mi ze owu nie bylo,a potem przeunal mi ja o dzien a jeszcze pozniej na 23 dc! Jak owu mialam potwierdzona USG wiec i te detektory to tez lipa moze jednym sie sprawdzaja ale nie mozna im na slowo wierzyc.

Anuszko mam nadzieje ze w koncu trafisz na odpowiedniego lekarza ktory pomoze ci rozwiazac twoj problem. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&
 
Anuszka, Ty na prawdę masz pecha do tych lekarzy.
Zresztą nie dziwi mnie to, bo tych kompetentnych na prawdę nie wiele. Ja pół roku leczyłam ucho, w sumie powinnam je leczyć dalej (bo nadal boli), ale odwiedziłam z pięciu laryngologów i każdy coś tam robił, ale żaden nie pomógł :wściekła/y: Tak więc się poddałam... nie boli, aż tak ;-)


A ja dziś mam doła, po wczorajszych pytaniach: kiedy to my sobie sprawimy brzdąca...
Eh....


Ale się rozpisałyście - miałam co nadrabiać od rana :tak:
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkich:-) przypadkowo wpadlam na wasz watek...jesli mozna sie dolaczyc...to moj pierwszy cykl staran, jestem pare dni po owulacji, mam nadzieje ze sie udalo bo mam nabrzmiale, tkliwe piersi i nadal pobolewa mnie podbrzusze...albo juz mam urojenia :dry:
 
Malinka41 witamy :-) Wreszcie ktoś z optymistycznym podejściem - tu większość z nas pisze, że czuje, iż się nie udało. W sumie sama tak piszę :-p U mnie dziś 21dc, ale objawy na @ mam...

Malinka to już połowa drogi u Ciebie do testowania :-) Kiedy planujesz testować?




02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)

04.04.2013 - Australijka - @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kasiol - @
(w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia - hcg - (w tym cyklu się na pewno uda)

07.04.2013 - Patu$ka
- @ (w tym cyklu się na pewno uda)
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2014 - Dżina
??.04.2013 - Angelaa_w
??.04.2013 - Malinka41
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Michalina_ch
??.05.2013 - M_i_a90
??.06.2013 - Kasiawr
 
Ostatnia edycja:
Dzieki wam dziewczyny!!

Patu$ko
chodziło mu o trzy opakowania tzn 3 cykle, ja się źle wyraziłam ale to i tak nie zmienia faktu że nie powinien tak mówić tylko wysłać na monit albo co innego … przecież jest monit, CLO i inne wspomagacze, pregnyl, a ja z jego strony nie otrzymałam takich informacji!!!


Ja i tak wiedziałam już co nieco na temat monitu więc olałam go!!!

Już nie wiem co mam robić załamka totalna ...:confused:

mówisz że mam się na niego naskarżyć?


Tak bładze i kręcę się w kółko … rzeczywiście tyle już czasu straciliśmy … :realmad:
we wtorek wizyta u nowego gina
ciekawa jestem ...

malinka41
Witamy!
 
Ostatnia edycja:
testować chcę 20.04 bo wtedy wypada pierwszy dzien @ (cykle mam regularne)...mam nadzieje ze wytrzymam:sorry2: piersi bola mnie jak jeszcze nigdy.
 
reklama
ciekawa też jestem czy wam sie uda za I razem ...
3mam mocno &&&
mojej sis się udało ...
i teraz jest w 8 mc
:D
tyklo że oni sa piękni młodzi i zdrowi ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry