reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

hejka laseczki


dzina

równie dobrze możesz robić sobie wykresiki na kartce papieru np w zeszycie w kratkę ...
ale takie programy sa ok
zauważyłam że większość dziewczyn stosuje ten program- za free
Obserwacja cyklu - enpr.pl

inne masz tutaj:

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/index3.html#post831814


poczytaj o NPR a wszystko stanie sie jasne ...bedziesz wiedziała kiedy co i jak
np tutaj

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/#post628825
 
Ostatnia edycja:
reklama
anuszka enpr.pl jest ok sama go stosuje, prosty i przejrzysty jak najbardziej polecam.
Jak Twój monit, pamiętam, ze pisalysmy na monitoringu prawda ? Robilas już usg ? U mnie chyba nici w tym cyklu, w srode bylam u gin, ale nie była za usg w tym dniu, powiedziała, ze spokojnie mam czekac do 15-go. Jeśli owulka rzeczywiście była w 20dc a zdjecie widzialas , wiec była na 100% to @ tez się przesunie o ok.tydzien :dry:ale jakos nie widze tego, tempka się już chwieje :no:

tygryseczek a który dzień cykklu dziś masz ? Na własnym przykładzie mogę Ci powiedzieć ze owulka lubi się przesuwać, wiec glowka do góry :tak:Nasz teraz będzie 5 cykl staranek uch..
 
Nuuśka
odpisałam ci na 'monitoringu' i pytałam jak tam u ciebie ...
ale chyba z tego twojego wykresiku wnioskuje że moze byc to spadek przed @
:(

ja w tym cyklu nie robię monitu ... bylam poza miejscem zamieszkania no i we wtorek idę do nowej ginki zobaczymy co powie, mam clo od poprzedniego gina który nie zalecał monitu podczas brania clo ... zobaczymy, będę informowała na bieżąco
 
Ostatnia edycja:
oj widzisz anuszka zagladnelam tam ostatnio, ale wtedy jeszcze nie było info od Ciebie, wiec myslalam, ze gdzies się przesnioslas. Milo, ze będziemy razem tu :) Damy rade, wspólnymi silami dziewczynki zobaczycie ! :tak:
Zobacze jak jutro będzie z tempka, dziś jak pisałam trzeci dzień mierzenia, nie wiem kiedy mogę liczyc na @, bo po tej poznej owulce hmm...teoretycznie powinna się pojawić w poniedziałek, ale gin powiedziała,ze prawodpodobnie się przesunie, wiec czekam cierpliwie. Jeśli ( w co nie wierze ) nie będzie jej do 15-go wtedy mam zatestowac. Będę trzymać kciuki Kochana we wtorek, pisz na bieżąco co i jak :) Który to Wasz cykl staranek ?
Ja w tym cyklu jeśli się nie udało, a tak sadze chce zrobić sobie hormony, prolaktynę i progesteron. Z badaniem nasienia Ł. czekamy do czerwca, dalam Nam jeszcze dwa pracowite miesiące, jeśli przez ten czas się nie uda, Ł. pojdzie na badania zwłaszcza, ze z koncem maja konczy Salfazin, wie zobaczymy czy z zolnierzykami wszystko ok.

tygryseczek a jaka u Was przyczyna z zajściem w ciaze ?
 
Nuuuśka
mam suwaczek ile się już staramy ...
tak szybko przeliczyłam, że to chyba jakoś około 32 cykl :/
ja skacze po kilku wątkach :p
 
Powiem ze nie wiem jaka jest przyczyna tego ze nie moge zajsc moze to ze mialam tarczyce a moze i mam w pon ide na badanie znowu jak to sie przedstawia u mnie wczesniej mialam 8.018 TSH po 2 msc spadlo mi do 0,01 przy braniu euthyroxu 50 teraz nie biore nic i czekam treraz na badanie i kolejny wynik obecnie przebywam w UK :) a tu lipa jest z taklimi badaniami itd
 
Powiem ze nie wiem jaka jest przyczyna tego ze nie moge zajsc moze to ze mialam tarczyce a moze i mam w pon ide na badanie znowu jak to sie przedstawia u mnie wczesniej mialam 8.018 TSH po 2 msc spadlo mi do 0,01 przy braniu euthyroxu 50 teraz nie biore nic i czekam treraz na badanie i kolejny wynik obecnie przebywam w UK :) a tu lipa jest z taklimi badaniami itd

oj to faktycznie. Jedna ze staraczek z glownego watku na którym jestem od początku tez jest z UK. Bedac w Polsce robila hormony bo tam pisala wlasnie, ze z takimi rzeczami do bani :dry: U Nas teoretycznie powinno być wszystko ok, ja mam ogole wyniki krwi i te bardziej szczegolowe ok, nie badałam tylko hormonow, które jak pisałam mam zamiar zbadac w tym cyklu. No i Ł. musi zbadac nasienie jeśli do czerwca się nie uda.
Czasem już trace nadzieje...

anuszka Boze mój ja się nad sobą użalam, ale Ty? Biedna moja :-( Korzystacie z pomocy jakiejś Kliniki Leczenia Zaburzen Ciazy ? Trzymam za Ciebie kciuki Kochana,na pewno w końcu się uda.

Dzis mam odczucie jakby @ miała się już pojawić, i nie chodzi o bol podbrzusza czy cos podobnego. Mam wrazenie ze mam tak mokro w srodku, ze zaraz się wszystko wyleje :oo2::oo2:
 
anuszka Boze mój ja się nad sobą użalam, ale Ty? Biedna moja :-( Korzystacie z pomocy jakiejś Kliniki Leczenia Zaburzen Ciazy ? Trzymam za Ciebie kciuki Kochana,na pewno w końcu się uda.

dzięki za miłe słowa ...
na razie nie byliśmy w takiej klinice ...
ja trafiam na samych dziwnych lekarzy którzy mnie nie prowadzą w dobrym kierunku niestety ... nie trafiłam na takiego doskonałego
co chwilę jakiś gin mówi mi co mam robić , inaczej niż poprzedni ... i tak w kółko ...
większości rzeczy dowiaduje się z forum !!!!!!!!

ja też dziś mam początki @
:/
ale to było do przewidzenia ...
 
reklama
anuszka niestety ale dzisiejsi lekarze pozostawiają wiele do zyczenia. Coraz rzadziej można natknąć się na takiego przez duże "L".A szkoda, bo tak samo jak Ty mimo ze pracuje z lekarzami na co dzień, większości dowiaduje się sama, najwięcej wlasnie tu. Kliniki maja rozne opinie wiem o tym, ale czasem można trafic na naprawdę fajna choć oczywiście trzeba slono zaplacic. Wszystko w dzisiejszych czasach rozbija się o pieniądze...:no:
Jeśli to już trwa tak długo, czy trafilas do choć jednego gina, który powiedział Ci gdzie lezy przyczyna ? Bo prawda jest taka, ze dziś wszystko da się wyleczyć, ale trzeba trafic na odpowiedniego człowieka a nie barana nastawionego na zdzieranie od Nas co dwa tygodnie kasy, wypisaniu recepty na lek, który w ogole nie działa i powiedzeniu - do widzenia.W dupie mam taka pomoc...:-(
 
Do góry