reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

A ja testuje jakoś pod koniec kwietnia, zobaczymy czy będzie szczęśliwy :-) . Plamienia zaś wróciły. Straszna męczarnia z tym . Dzisiaj pobaraszkujemy z mężem może coś w końcu wyjdzie :)
 
reklama
Costa
Ja na razie nie mierze tempki…
Kilka lat temu tak ale jakoś mi się trochę odechciało po badaniach hormonalnych kiedy okazało się że musze te hormony uregulować no i od tamtego czasu jakoś nie maiłam weny żeby do tego wrócić :p

a wczoraj zostałam zbombardowana przez moją juz 33 tygodniową chrześnice w brzucholu mojej sis... ale dostałam kopniaków na dowidzenia ...
następnym razem zobaczymy sie już w innych okolicznościach - będzie miała już 4 tygodnie poza brzucholem :D
 
Kasiawr witamy w naszym skromnym gronie :-)



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)

04.04.2013 - Australijka - @ (w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kasiol - @
(w tym cyklu się na pewno uda)
05.04.2013 - Kaśkasiunia - hcg - (w tym cyklu się na pewno uda)

07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101, michalina_ch, m_i_a90
??.06.2013 - Kasiawr
 
cześć dziewczyny. Proszę i mnie dopisać do listy testujących na 30 kwietnia:) dopiero początek cyklu, niestety.

Powiedzcie mi proszę, jak to jest z tą temperaturą? wiem, że każda z nas ma inaczej. chodzi mi o to jaka powinna być przed @, w trakcie , przed owulacją i po owulacji?? chodzi mi, o to kiedy ona spada, kiedy rośnie? dopiero zaczynam drugi cykl mierzenia temperatury :tak:
 
po @ jest niska, może na kilka dni przed owu spaść po czym gwałtownie rośnie - tzw skok - potem ciągle rośnie lub jest na wysokim poziomie, jeżeli zbliża sie @ to gwałtownie spada na dzień dwa przed, a jak jest ciąża to jest cały czas wysoko :)

tu masz dwa wykresiki
na tym widać piękny spadek i wzrost tempki przed owu:





a na tym też piękny spadek i wzrost tempki przed owu a potem spadek tempki tuz przed @:
 
Ostatnia edycja:
anuszka wielkie dzięki za odpowiedź. W takim razie, czy na podstawie mierzenia tem i badaniu śluzu można sobie samemu wyznaczyc ovu? Słyszałam właśnie, że jest wiele tych programów ovufriend itd. ,które wyliczają przewidywalnie ovu, ale czy samemu, też można DOBRZE to zrobić? :-)
 
To i ja się dopisuje :) Z dziewczynami od lutego walczymy, ale watpie żeby marcowy cykl przysniosl Nam cos dobrego. Endo było do bani, w 10dc brak widocznych oznak owulki, ale tescior zaskoczyl mnie pozytywnym rezulatem w 20dc :huh: Tempke mierze od trzech dni, dziś spadek, a wiec hmm....nie mam na co liczyc obawiam się.

Co do programów, ovufriend nie polecam akurat. Wykrywa @ wtedy kiedy nie powinna się pojawić, nie mowiac o owulkach i dp. Choc może Tobie pomoze :happy2: u mnie kompletnie się nie sprawdzil, dlatego tez siedze tylko na npr
 
reklama
Hejka dziewczynki ;) jak tam u was mija sobota.? ja sie ide myc ale jeszcze musze odczekac chwilke..:D dzis spadam na nocke do pracy... troche was zaniedbalam gdyz fakt malo sie udzielam ale z racji tego ze nie chce zazbytnio myslec o ciazy itd bo to podobnoz blokuje...? wiec tak stronie z boku....:) ale czasami napisze :) dzis robilam test owu i negatywny ehhhh kiedy ta owulka bedzie....???
 
Do góry