reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Costa, u mnie też wariuje. On po prostu ma algorytm - jeśli 3 kolejne temp nie są wyższe od iluś poprzedzających to nie było owu. Ta jedna mocno Ci spadła to on stwierdził, że owu nie było. No ale to tylko algorytm oblicza, nie bierze on innych czynników pod uwagę.

U mnie jak zignoruję temp, w której teraz wg niego jest owu, to zaznacza owu wcześniej (przy poprzednim spadku)... Tak więc i ja zgłupiałam. Niech zaznacza co chce, bo w sumie 0,2 stopnia to nawet mogłam źle zmierzyć (inaczej trzymać termometr).....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pozdrawiam dziewczyny marcowe, gościnnie zajrzałam, bo ledwo się kwiecień zaczął a tu już 8 stron, zaintrygowało mnie to. Nawet chciałam się tu do Was profilaktycznie zapisać, ale właśnie sobie uświadomiłam, że jak mi teraz nic nie wyjdzie, to następną owulację załapię dopiero w maju! Cholera, my z dłuższymi cyklami mamy pecha przy starankach, w ciągu roku mamy mniej okazji :(
 
katherine jak mi sie teraz nie uda to nastepna owulke bede miala... 9 maja.... no chyba ze drugi cykl juz wroci do normalnosci i bedzie owu w 15dc....
 
Katherinne jakie nie wyjdzie :wściekła/y: Na kwietniówkach nie ma, że nie wyjdzie :wściekła/y: Ja się nie zgadzam! :-D
Będą dwie kreski i już :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!
Właśnie przebrnęłam przez osiem stron i przeczytałam wszystko :)
Dołączam do kwietniowych staraczek, chociaż dziś dopiero 3 dzień cyklu. Drugi cykl starania się o Dzidziusia, więc mam nadzieję, że ten będzie szczęśliwy.

zgadzam się z Tobą Moniqaa , kwietniówki myślą pozytywnie i każdej się uda :)
 
Dżina witamy :-) Oczywiście, że wszystkie myślimy pozytywnie. Mi jakby się nie udało (odpukać) to teraz poleci trzeci cykl starań, a jak to mówią: do trzech razy sztuka ;-)

Dżina próbujecie tak na luzie czy może tak jak większość, z mierzeniem temp. Ja właśnie w drugim cyklu zaczęłam mierzyć i do tego sprawdzać za pomocą testów owu. Mam nadzieję że to przyniesie rezultaty :tak:
 
Ostatnia edycja:
hej,
ja od tego misiąca się staram (po poronieniu), dziś 9 dc, więc za kilka dni zaczynam działać. Potem mam się wspomóc luteiną i acardem.
Poprzednio półtora roku zachodziłam, mam nadzieję, że teraz będzie szybciej....

Powodzenia dziewczyny/.
Ja czekam z niecierpliwością na pierwszą, która pochwali się dwoma kreskami :D
Dziś mam lepszy humor, dzięki dziewczynom z tematu "starania po poronieniu 2012/2013".
 
Cześć Dziewczyny :) Ja też będę testować w kwietniu,ale dopiero pod koniec.My w poniedziałek podchodzimy do IUI, na cyklu naturalnym więc nie wiąże z tym wielkich nadziei, ale się okaże .. :). Za testujące już teraz trzymam kciuki :))
 
michalina_ch, m_i_a90 witamy w SZCZĘŚLIWYM wątku kwietniówek! :tak:
Tylko gdzieś reszta dziewczyn uciekła, albo utknęły chwilowo w wątku marcowym ;-)


michalina_ch teraz na pewno się uda, i fasolka zostanie w brzuszku całe 9miesięcy :tak:
m_i_a90 nie ma co z góry zakładać, że się nie uda. Chociaż ja sama zawsze tak zakładam :baffled: wolę się ucieszyć na końcu niż rozczarować...



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :)
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)
04.04.2013 - Australijka - @
05.04.2013 - Kasiol - @
05.04.2013 - Kaśkasiunia (hcg)
07.04.2013 - Patu$ka
08.04.2013 - Nuuuśka
10.04.2013 - Aka85
10.04.2013 - AniołekBB
12.04.2013 - Marce_la
13.04.2013 - Katherinne
13.04.2013 - Patanka
14.04.2013 - Ananaska
14.04.2013 - Zabucha
15.04.2013 - Costa
15.04.2013 - Moniqaa
21.04.2013 - Agaawa
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
??.05.2013 - Anna2101, michalina_ch, m_i_a90
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiadomo że w oczekiwaniu na @ będzie gdzieś tam nadzieja.. Tylko wiecie co jest najgorsze? Że nie będę mogła robić testów ..:no::p Bo dostane zastrzyk na pękniecie pęcherzyka a on wykazuje fałszywie dodatni test...eh.. Nie wiem jak to przeżyje..:-D Chociaż może to i lepiej, nie będzie wpatrywania się pod światło czy są II kreski i grzecznie zaczekam na @ ( która mam nadzieje nie przyjdzie) :)
 
Do góry