reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

michalinka wizytka przebiegla pomyślnie powiem Ci. Ginka długo ze mna rozmawiala, pytala o wszystko, powiedziała, ze Ł. musi jak najszybciej zrobić badania zebysmy mogly wykluczyć go z "kręgu podejrzanych". Powiedziala, ze mimo iż w tej chwili z normalnych papierosow zrezygnowal na rzecz eco-papierosow powinien starac się rzucic calkiem bo jakas blona przy jadrach oslaniajaca plemniki jest bardzo wrazliwa na wszelkie szkodliwe substancje i dlatego wskazane jest żeby rzucil calkiem. Tak to wyniki ma ok, ale nasienie trzeba zbadac
blink1tu.gif

Mnie zbadala (! wow), bo w zwazku z tym ze czasem pojawiają się upławy, istniała możliwość ze mam nadzerke, a ta jak się dowiedziałam może powodować problemy z zajściem w ciaze. A niestety przez te 8 lat jak jest Olusia, nadżerki miałam usowane trzykrotnie :| ale na szczęście szyjka jest idealna jak to powiedziała gin, nie ma najmniejszego sladu ze kiedykolwiek przezylam wypalankę. Cytologii jeszcze nie pobierala, bo powiedziała, ze jest aktualna wiec dopiero w okresie wakacji zrobimy. Za dwa tygodnie w poniedziałek mam mieć usg, choć to troszkę już będzie pozno, bo to będzie 24dc :/ Ale przynajmniej zobaczymy jak wygląda wszystko,moze będzie już po owu
confused.gif

W maju zaraz po Komunii robimy Ł. badania i od wyniku będzie zalezalo dalsze postepowanie. Jak będą dobre, robie sobie badania hormonow.
Ginka kazala nadal robic wykresy i za te dwa tygodnie przynieść jej pokazac jak to wygląda. W sumie było ok, ale zaluje trochę ze nie miałam tego usg
unhappy.gif
od srody zaczne robic testy owu i zobaczymy co pokaza.

anuszka Pan Ł. obrażony na amen, poszedł z Olka na spacer a ja lecze glowe, bo peka na wszystkie strony :szok:

pegas witaj :) Widze bratnia duszyczke z Katowic :D Nareszcie aaa! :) U Nas to już 5 cykl, ale niestety przeszkoda jak na razie sa lekarze bo ciężko znaleźć kogos kto na prawde zasluzylby na moje zaufanie :-(Gdzie chodzisz jak mogę wiedzieć?

m_i_a90
kurcze kochana przykro mi, ale najważniejsze ze nie załamujesz się :tak: tak ma być wlasnie i chyba będę się tego od Ciebie uczyc :)

A gdzie anneczka ? Przywolujemy ja od piątku chyba i nic :| Jak fasolka ?
 
reklama
Heloł!


M_i_a przykro mi, ze sie nie udało, ale cieszę sie ze sobie radzisz. Bedzie dobrze, następnym razem sie uda, ja w to wierze!


nuuuuska, to fajna wizyta w końcu. Trzymaj sie tej doktorki, bo na sensowną wyglada.


Ja dzisiaj robiłam test - negatywny. Brzuch boli jak na @, powinna przyjść jutro, najpóźniej pojutrze. Najgorsze, ze taka opuchniety jestem, jakbym była juz w 3 miesiącu chyba. Nigdy tak nie miałam, a teraz mi sie jakoś tak porobione, ze mocno opuchniety jestem w tym cyklu. Także ja czekam na maj!
 
Agaawa dopóki nie ma @ cicho siedzieć proszę :wściekła/y:michalinka marudzila i wyszlo na moje :-p
Tez mysle ze zostane na razie przy tej doktorce, zobaczymy co dalej. Jedyne czego bym chciała to monitoring w końcu jakiś porządny ale cicho jak makiem zasial...nie wiem czemu żaden gin mi tego nie zaproponowal :|
 
Nuuuśka bo z lekarzami to tak jest... póki nie powiesz im sama co Ci jest, albo nie wymusisz na nich tego co chcesz to nie będą wychodzić przed szereg.... Oczywiście są odstępstwa od tej reguły, ale trafić na takiego lekarza....

Agaawa ja tam nie czytałam jeszcze tego co pisałaś, pogadamy jak @ przyjdzie lub nie :-p



02.04.2013 - Smerfna85 - wynik pozytywny :) hcg: 8.04 = 640
04.04.2013 - Agata1983 - hcg 296 :)

10.04.2013 - Aka85 - są dwie kreski :)
10.04.2013 - AniołekBB - są dwie kreski :)
12.04.2013 - Marce_la - wynik pozytywny :) hcg 11.04 = 1 24.3
13.04.2013 - Patanka - jest bladzioch, czekamy na wynik hcg
14.04.2013 - Ananaska - są dwie kreski :)

20.04.2013 - Malinka41 - są dwie kreski :) hcg 16.04 = 37,68
18.04.2013 - Michalina_ch - jest bladzioch:))
19.04.2013 - Anneeczka - dwie kreski :)
21.04.2013 - Agaawa
22.04.2013 - M_i_a90 - @
22.04.2013 - Papalo
25.04.2013 - Tygryseczek
28.04.2013 - Ailatan1987
30.04.2013 - 90_natka
30.04.2014 - Dżina
01.05.2013 - Mimimoo
05.05.2013 - Patu$ka
08.05.2013 - Moniqaa (przerwa ze względu na leki)
12
.05.2013 - Avensis
??.04.2013 - Angelaa_w
??.05.2013 - Anna2101
??.05.2013 - Nuuuśka
??.05.2013 - Carolina84
??.06.2013 - Kasiawr
 
po pierwsze moja betka z dzis 111,8 - czy to dobrze?? ja się kurcze na tym nie znam. W środę powtórka a wieczorem gin.

Nuuuśka - no wreszcie dobry gin! W sumie dobrze, że usg nie zrobiła bo teraz nie było po co, a nuż coś się zagnieżdża i to by tylko przeszkodziło :D a jak się nie uda to się wykresuj i zobaczymy co wtedy powie.

Agaawa - jak @ przyjdzie to wtedy stwierdzimy, że na pewno nie, a teraz jeszcze czekamy!!!!

papolo - przypomnij mi który dzień cyklu masz?
 
Dzisiaj jest mój 31 dc, owu miałam ok 16dc (+/-1 dzień) obserwacja i testy owu wskazywały, że chyba była (?). Ale jestem po odstawieniu anty, a wcześniej cykl miałam średnio co 28 dni. @ zawsze rano przychodziła, jak nic nie będzie jutro to idę na betę, bo i tak umówiłam się do fryzjera, to po drodze odwiedzę laboratorium.
 
Witam wszystkich serdecznie:)
Moja przygoda na forum dopiero się zaczyna, ale mam do was pytanie

My z mężem zaczęliśmy w tym miesiącu starania, zobaczymy co będzie, miesiączkę miałam 30.03 kolejną powinnam mieć 27.04, ale dziś zauważyłam delikatne plamienie, co to może oznaczać?

Pierwszy cykl starań
 
Papalo trzymam kciuki! dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja.

michalina też się nie znam na becie ale chyba dobrze, poszukaj sobie tabeli z normami na necie to się może coś więcej dowiesz.
 
Mam wątpliwości czy się udało, czy nie... A jak się nie udało, to chciałabym żeby ta cholera @ już się zaczęła, żeby szybciej zacząć kolejne starania. Zrobię rano test, ale pewnie nic nie pokaże :/ bo dzisiaj była I kreska. Dziwne jest to, że zawsze na 3 dni przed okresem już go czuję, a teraz nie. Niby od 25dc mam takie objawy jak na @ ale bardzo delikatne i zawsze "puchnę" a teraz nic.... Zrobię betę to przynajmniej już będę miała jasność na co mam czekać :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam wątpliwości czy się udało, czy nie... A jak się nie udało, to chciałabym żeby ta cholera @ już się zaczęła, żeby szybciej zacząć kolejne starania. Zrobię rano test, ale pewnie nic nie pokaże :/ bo dzisiaj była I kreska. Dziwne jest to, że zawsze na 3 dni przed okresem już go czuję, a teraz nie. Niby od 25dc mam takie objawy jak na @ ale bardzo delikatne i zawsze "puchnę" a teraz nic.... Zrobię betę to przynajmniej już będę miała jasność na co mam czekać :wściekła/y:
Ja mam to samo , tez juz chce zeby byl @ bo przynajmiej wiem o co chodzi i nowe proby
 
Do góry