reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Mój się zapisał na 17.01 na badanie nasienia. Stwierdziliśmy, że działamy od razu. Może biochemiczne to nie moja wina tylko jego plemników. Kto wie. Warto sprawdzić.
My robiliśmy dwa razy w klinice niepłodności. Za pierwszym razem wyszło 1 % prawidłowych. Wizyta u androloga. Sprawdził coś tam i zalecił 3 miesiące witaminy na poprawę parametrów. Po miesiącu byłam w ciazy ( obumarła 8 - 9 tc). W lipcu powtórzyliśmy badania. Morfologia 5 %. Babka powiedziała ze wyniki na 5. Do tej pory nic. Ostatnio bylam u mojego gina i chciał zobaczyć te wyniki. Przeanalizował i powiedział ze bez tragedii ale szału nie ma. Zwrócił uwagę na to że jest ponad połowa nieruchliwych. Ja wcześniej też jak patrzyłam to mnie to niepokoiło ale skoro tamta w klinice powiedziała że bez zastrzeżeń to stwierdziłam że chyba wie lepiej. No i jak mi mój gin na to zwrócił uwagę to się wkurzyłam. Kazał na poprawę kupić profertil ale jest Mega drogi i na razie kupiliśmy fertilman.... Także ja mam przykle doświadczenie z klinika. Bo straciliśmy dużo czasu a można było zaczac coś brać już w lipcu.
 
Ja - niestety - niedługo do Was tu wrócę ale musze dać sobie chwilę na odsapnięcie.
Przykro mi bardzo 😔
Tak sobie myślę, to niesprawiedliwe że Ci którzy naprawdę pragną dziecka tak często spotyka tragedia...
Znam tyle cudownych osób których dotyka los, a jest tyle osób, które nawet nie chcą, nie dbają o potomstwo, a mają pokaźną gromadkę 😒
Mam nadzieję, że pomimo tych wydarzeń los będzie Ci sprzyjać w przyszłości ❤️
 
Idziecie do kliniki niepłodności? Też chcemy sprawdzić męża ale nie wiem czy przez gina to zrobic czy od razu tam uderzyć
Nie, nie. Jeszcze za wczesnie na klinike. Wiesz to nasz 2 cykl. W tamtym ta torbiel wiec ona byla najprawdopodobniej powodem a raczej jej pęknięcie. Tamte biochemiczne prawdopodobnie przez mutację pai i hiperinsulinemię. Ale na mutacje mam juz leki a na insuline diete plus qe wtorek diabetologa i byc moze dostane metformine bo dalej miewam skoki co nie sprzyja zagniezdżeniu.
 
reklama
My robiliśmy dwa razy w klinice niepłodności. Za pierwszym razem wyszło 1 % prawidłowych. Wizyta u androloga. Sprawdził coś tam i zalecił 3 miesiące witaminy na poprawę parametrów. Po miesiącu byłam w ciazy ( obumarła 8 - 9 tc). W lipcu powtórzyliśmy badania. Morfologia 5 %. Babka powiedziała ze wyniki na 5. Do tej pory nic. Ostatnio bylam u mojego gina i chciał zobaczyć te wyniki. Przeanalizował i powiedział ze bez tragedii ale szału nie ma. Zwrócił uwagę na to że jest ponad połowa nieruchliwych. Ja wcześniej też jak patrzyłam to mnie to niepokoiło ale skoro tamta w klinice powiedziała że bez zastrzeżeń to stwierdziłam że chyba wie lepiej. No i jak mi mój gin na to zwrócił uwagę to się wkurzyłam. Kazał na poprawę kupić profertil ale jest Mega drogi i na razie kupiliśmy fertilman.... Także ja mam przykle doświadczenie z klinika. Bo straciliśmy dużo czasu a można było zaczac coś brać już w lipcu.
My idziemy do laborstorium zajmujacego sie tylko sperma 😀
@Weronik@29 nie do kliniki nieplodnosci z nasieniem. Nie zrozumialam o co chodzilo 😂
 
Do góry