reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Podobno te pinki kasetowe dają często kreskę fabryczną. Na tym ostatnim ja też już widzę. Ja bym zrobiła betę dla pewności 😉
Mam jeszcze inny z tej firmy ale to już rano zrobię 😊 może coś już wyjdzie jeśli ma wyjść😅 okres wypada na 1 stycznia, najgorsze jest to że w diagnostyce która mam niedaleko pracuje Znajoma mojej teściowej i boję się jak coś wyjdzie to teściowa będzie wiedzieć wcześniej niż mój stary 🤣🤣
 
Mam jeszcze inny z tej firmy ale to już rano zrobię 😊 może coś już wyjdzie jeśli ma wyjść😅 okres wypada na 1 stycznia, najgorsze jest to że w diagnostyce która mam niedaleko pracuje Znajoma mojej teściowej i boję się jak coś wyjdzie to teściowa będzie wiedzieć wcześniej niż mój stary 🤣🤣

Ja bym nie miała sentymentów i podawała takie osoby do sądu. Sorka, ale to łamanie tajemnicy lekarskiej
 
Mam jeszcze inny z tej firmy ale to już rano zrobię 😊 może coś już wyjdzie jeśli ma wyjść😅 okres wypada na 1 stycznia, najgorsze jest to że w diagnostyce która mam niedaleko pracuje Znajoma mojej teściowej i boję się jak coś wyjdzie to teściowa będzie wiedzieć wcześniej niż mój stary 🤣🤣
W laboratoriach obowiązuje tajemnica zawodowa pielęgniarki i położnej o ile się nie mylę. Taki przepływ informacji mógłby kogoś kosztować utratę pracy więc nie sądzę, że ktoś może świadomie zaryzykować :)
 
reklama
Do góry