reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Jak mi wrzucisz ❌️ to jest szansa dla @Magda 1996 bo widzę ze idzie co druga 🤣🤣🤣🤣
O to u mnie według tego algorytmu wychodzi pozytyw 🤣 Ale to zbyt piękne by w pierwszym cyklu się udało 🙊 O córkę dwa lata walczyliśmy, o syna 6 miesięcy, trzecie było z zaskoczenia ale ciąża się nie utrzymała. Teraz myślę że w trzecim cyklu pyknie 😆 Czyli liczę na owocne walentynki 🥰
 
Dzień dobry ;) jak samopoczucie dziewczyny ? Jakie plany na drugi dzień świat ?

U nas dziś imprezka urodzinowa synka , poza tym już trochę bardziej jestem głowa w jutrzejszej pracy niż przy świętach 😂 jak to mówią „święta , święta i po ..” 😂

U mnie na szczęście urlop 😂
Ale jeszcze trzeba sylwestra zorganizować 🙄
 
reklama
Dzień dobry ;) jak samopoczucie dziewczyny ? Jakie plany na drugi dzień świat ?

U nas dziś imprezka urodzinowa synka , poza tym już trochę bardziej jestem głowa w jutrzejszej pracy niż przy świętach 😂 jak to mówią „święta , święta i po ..” 😂
My całe święta u kogoś. Dzisiaj do rodzicow na obiad. Jutro mam wolne, maz urlop az do nowego roku- taki to pożyje.
W ramach rewanżu właśnie organizujemy sylwestra także wszyscy przyjdą do nas 😉.
Krótkie te święta jak normalny weekend.
 
Do góry