reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Jakiej firmy masz ten wiesiolek ?
D5033C47-ECD7-4D31-825B-489F87D46570.jpeg
 
reklama
@Bibi89 jak u Ciebie sytuacja?
Ja jeszcze nie wyszłam z łóżka dzis... leżę z zapchanym nosem, ledwo oddycham ale na szczęście gorączki brak. Nie wiem czy chce dzis testować. Dzis wg aplikacji powinnam mieć okres ale też czytałam że po odstawieniu proga mijają ok 3 dni zanim się pojawi @ ... wiec teoretycznie jutro albo wtorek prędzej.
 
Ja jeszcze nie wyszłam z łóżka dzis... leżę z zapchanym nosem, ledwo oddycham ale na szczęście gorączki brak. Nie wiem czy chce dzis testować. Dzis wg aplikacji powinnam mieć okres ale też czytałam że po odstawieniu proga mijają ok 3 dni zanim się pojawi @ ... wiec teoretycznie jutro albo wtorek prędzej.
Ja bym test zrobiła. Nie chcę Ci robić fałszywej nadziei, ale czytałam już kilka razy, że przeziębienie i ogólne rozbicie było objawem ciąży, tak że tego... 🤞❤️
 
Ja bym test zrobiła. Nie chcę Ci robić fałszywej nadziei, ale czytałam już kilka razy, że przeziębienie i ogólne rozbicie było objawem ciąży, tak że tego... 🤞❤️
To prawda. Ja w poprzedniej ciąży we wrześniu byłam przeziębiona i zrobiłam test aby mieć pewność, że mogę brać wszystkie leki, byłam kilka dni przed miesiączką, kreski były już wyraźne i beta 500. Przeziębienie samo przeszło po tygodniu.
 
To prawda. Ja w poprzedniej ciąży we wrześniu byłam przeziębiona i zrobiłam test aby mieć pewność, że mogę brać wszystkie leki, byłam kilka dni przed miesiączką, kreski były już wyraźne i beta 500. Przeziębienie samo przeszło po tygodniu.
No ja od kilku dni sikam codziennie i codziennie biel aż razi po oczach 🤷🏽‍♀️ niestety ten cykl juz spisany na straty, teraz tylko czekać na @
 
reklama
Do góry