reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
W takim razie życzę szybkiego przyjścia @.
2022 będzie nasz. 😊
Ojej obyyyy ❤ bo o dziwo jak narazie ten cykl jest bez płaczu i lamentow ale kolejny moze wtedy uderzyć ze zdwojoną siłą ... chociaż tak jak wspomnialam, sprobuje odpuscic, biorę się za dietę 🥕 i może wtedy coś zaskoczy 🤷🏽‍♀️
 
Co to za cudo w tle ?!
Chow chow😅
1DF70FCA-3F78-44B8-A5A7-011F05B4EB32.jpeg
 
Ja bym test zrobiła. Nie chcę Ci robić fałszywej nadziei, ale czytałam już kilka razy, że przeziębienie i ogólne rozbicie było objawem ciąży, tak że tego... 🤞❤️
Potwierdzam, ledwo zobaczylam dwie krechy, a juz mam kipe do pasa.Do tego kaszel na szczescie umiarkowany. Lecze sie herbata z imbirem i syropem z cebuli 😂 I w ogole hit przeszla mi totalnie ochota na kawę 🤣
 
reklama
Hej. Wybaczcie nieobecność. W skrócie pękła mi torbiel 🤷‍♀️ po krwawieniu wszelkie dolegliwości ustały. Brak już bóli, mdłości, złego samopoczucia ani nawet plamień 🙂 otwieramy firmę więc trochę jest roboty stąd też się nie udzielam no a druga sprawa słabo to wszystko przeszłam. Aktualnie zaczeliśmy znowu starania, wczoraj miałam pik i czekamy 🙂
 
Do góry