reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja jestem w trakcie poronienia więc się nie staramy 🤷‍♀️
Przepraszam , umklo mi , jestem z wami gdzieś od miesiąca nie ogarniam jeszcze dziewczyn po nickach :( bardzo mi przykro , ja poroniłam w sierpniu ale wtedy to była nieplanowana ciąża wiec nie przeżyłam tego , był to zły moment i brak przygotowań wiec pewnie dlatego się tak skończyło
 
Dziękuję dziewczyny 😘
Tak bardzo chciałabym się cieszyć w pełni, ale jak może pamiętacie miałam 2 biochemiczne pod rząd (we wrześniu i listopadzie), już po owu w tym miesiącu robiliśmy badania i u męża wyszedł problem z morfologia nasienia, także szczerze - nie wiem jak będzie, nie wiem czy z takimi wynikami mamy w ogóle szanse na zdrową ciążę czy każda będzie się kończyć samoistnie (w poniedziałek mamy lekarza, także pewnie więcej nam wtedy powie).
Hmm w sumie świąteczny czas, to i może cud się zdarzy i będzie jednak wszystko ok🥰
 
Gratuluję wszystkich ostatnich dwóch kreseczek:) A u dziewczyn, którym wyszła jedna trzymam kciuki za kolejny cykl :)
Chociaż po zobaczeniu u siebie jednej kreski 15.12 byłam pewna, że zawita u mnie okres, tak się nie stało. Dzień przed wigilią pojawiły się dwie kreski na teście :) dostałam luteinę na plamienia i czekam na rozwój sytuacji.
 
Dziękuję dziewczyny 😘
Tak bardzo chciałabym się cieszyć w pełni, ale jak może pamiętacie miałam 2 biochemiczne pod rząd (we wrześniu i listopadzie), już po owu w tym miesiącu robiliśmy badania i u męża wyszedł problem z morfologia nasienia, także szczerze - nie wiem jak będzie, nie wiem czy z takimi wynikami mamy w ogóle szanse na zdrową ciążę czy każda będzie się kończyć samoistnie (w poniedziałek mamy lekarza, także pewnie więcej nam wtedy powie).
Hmm w sumie świąteczny czas, to i może cud się zdarzy i będzie jednak wszystko ok🥰
Kurcze to tym bardziej i mocniej trzymamy kciuki! Do 3 razy sztuka! Uda się 🥰🥰 dawaj znać jak beta, lekarz i wszystko, mocno wspieramy !
 
reklama
Gratuluję wszystkich ostatnich dwóch kreseczek:) A u dziewczyn, którym wyszła jedna trzymam kciuki za kolejny cykl :)
Chociaż po zobaczeniu u siebie jednej kreski 15.12 byłam pewna, że zawita u mnie okres, tak się nie stało. Dzień przed wigilią pojawiły się dwie kreski na teście :) dostałam luteinę na plamienia i czekam na rozwój sytuacji.
Ale super niespodzianka! U mnie dziś już 12dpo wiec jakby coś miało być to już by było 🤷🏽‍♀️
 
Do góry