reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

ja zartowalam oczywiscie :D
ale fakt, jak się nic nie dzieje to nudno :(
w tym cyklu za to wyjątkowo czuje jajniki. czuje całe podbrzusze od samiutkiej owulacji, codziennie...
Haha ja wiem ze to zart ale tak czytam was dzis i wszystkie macie jakieś symptomy, bóle, łaskotki itp a ja nic 🤣🤣🤣 nudyyyy
 
reklama
Nacomi glycolic acid czy jakoś tak 😅
Odkąd go używam mam dużo lepszą cere, dzięki niemu nie mam tyle zaskórników a miałam koszmar. Niestety od 10 roku życia walczyłam z trądzikiem. Od ostatnich tygodni cera w ogole rewelacja ale czemu nagle serum mnie poparzylo? Nie wiem dziwne to...moze przez to ze koncowka i na dnie jest mocniejsze. Jedyna teoria ktora przychodzi mi do glowy. Nie jest drogie, baaardzo wydajne i efekty super...zreszta jak widac po moim dzisiejszym wpisie 😂 troche popiekło, poczerwieniało jak buraczek, wyszła dziwna wysypka ale cierpiałam 1 dzień a dziś cera niemowlaka 🤣🤣🤣🤣🤣
Mogłaś użyć za dużo. Ja po nim nie mam takich problemów. Za to po retinolu schodzi mi skóra z całej twarzy. Najbardziej lubię kwas migdałowy i właśnie ten glikolowy. Dzisiaj musiałam użyć, bo tak mnie wysypało, że nie mogłam na siebie patrzeć.
 
Ja wiem ze 3dni sponiajavego się okresu to może niewiele, ale mi się tak raczej nie spóźniał 😐 miałam go częściej 2 dni wcześniej niż by miał się spóźnić 🙄 ehhh nie wiem co robić niby 5/6 dni brzuch boli jak na okres tzn mam takie skórcze jak przy okresie. Testy negatywne te co wczoraj dodawałam, dzisiaj nie robiłam, ale muszę się czymś zająć no bo zwariować idzie 😅🤯
 
Ja wiem ze 3dni sponiajavego się okresu to może niewiele, ale mi się tak raczej nie spóźniał 😐 miałam go częściej 2 dni wcześniej niż by miał się spóźnić 🙄 ehhh nie wiem co robić niby 5/6 dni brzuch boli jak na okres tzn mam takie skórcze jak przy okresie. Testy negatywne te co wczoraj dodawałam, dzisiaj nie robiłam, ale muszę się czymś zająć no bo zwariować idzie 😅🤯
Tylko beta prawdę Ci powie
 
Ja wiem ze 3dni sponiajavego się okresu to może niewiele, ale mi się tak raczej nie spóźniał 😐 miałam go częściej 2 dni wcześniej niż by miał się spóźnić 🙄 ehhh nie wiem co robić niby 5/6 dni brzuch boli jak na okres tzn mam takie skórcze jak przy okresie. Testy negatywne te co wczoraj dodawałam, dzisiaj nie robiłam, ale muszę się czymś zająć no bo zwariować idzie 😅🤯
Ja bym nie wytrzymała i poleciała na betę tak jak mówi @Bibi89 😎
 
Hej dziewczyny! Od pewnego czasu czytam tutaj dużo... Może opowiem coś krótko o sobie.
Mam na imię Ewelina, mam 24 lata.
Mam syna Ksawerego który ma 4.5 roku.
Razem z mężem staramy się o drugie dziecko 2.5roku bezskutecznie.
Mąż po chemioterapii i radioterapii
( Chłonniak hodgina)
Nie wykonywał badania nasienia jeszcze, jest to dla niego krępujące i po tak ciężkim leczeniu dla niego są ważniejsze rzeczy, zdrowie i żeby choroba nie wróciła. Narazie jest w remisji...

Chciałam Wam o czyms napisać...
Kilka miesięcy zmagałam się z plamieniami przed okresem, byłam u ginekologa i powiedzial że taki mój urok.
Trafiłam wkoncu na innego dobrego ginekologa i Pani powiedziała od razu po badaniu że mam polipa na szyjce macicy. 13 października miałam zabieg ginekologiczny usuwania polipa i łyżeczkowanie

Okresy mam regularne co 28dni
Kolejny okres powinnam mieć 11 grudnia z czego po owulacji 2 dni (owulacja potwierdzona testami ) bolą mnie piersi bardzo mam podwyższona temperature boli mnie podbrzusze ogólne złe samopoczucie i jakby takie nitki z krwią a bardziej z takim brązowym nie z czystą krwią... Robiłam dziś test wyszedł negatywny bo już myślałam że to może ciąża...
Czy ktoś miał może podobnie?
 
reklama
Ja bym nie wytrzymała i poleciała na betę tak jak mówi @Bibi89 😎
Tylko aktualnie jestem w Niemczech i nie mam możliwości iść na betę 😔 gdybym była w Pl to bym poleciała od razu 😅 wracam do Polski na święta 😊 najgorsze to że się przesuwa okres a potem się przesunie też owulacja no i.. 🙄 Szczerze nie pomyślałabym że coś jest inaczej tylko te skurcze jak przy okresie mnie zastanawiają mocno 🤔
 
Do góry