reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Mi też najpierw powiedział ze od 16dc ale jak powiedzialam ze sie staramy to powiedział ze lepiej zacząć 3-4 dni po piku I wychodzi to właśnie 16-17dc u mnie

Edit. Powiedział zeby brać po owu ale ze nie chodzę na monitoring to sama sobie pikiem wyznaczam mniej więcej ten dzień
Dopytam go dzisiaj jeszcze o to jak to w końcu brać...
 
reklama
jeśli chodzi o odmienność tego cyklu to przede wszystkim to był mój pierwszy stymulowany cykl (Lametta+Pregnyl).
I nie wiem na ile to zna znaczenie, ale w tym cyklu zjadłam 3 świeże ananasy - tą twardą środkową cześć, którą się zwykle wyrzuca (miksowałam ją sobie z innymi owocami na koktajl).
A objawy? Jedyny to tkliwości piersi - sutki są takie nabrzmiałe i cały czas sterczące. To był też mój pierwszy objaw w pierwszej ciąży, więc coś już podejrzewałam, przez co zdziwił mnie negatyw 2 dni temu, o czym Wam pisałam.
Poza tym żadnych objawów, nie mam więcej śluzu, mdłości ani nic.
Kłucie w okolicach jajników od owulacji, ale ja tak mam w każdym cyklu. A za mną 14cs
Super, że udało się w pierwszym cyklu z pregnylem :) robisz mi nadzieję :) też miałam podany ten zastrzyk, ale mija dopiero 7 dni. Strasznie się dłuży czas w tym cyklu...
 
Bole głowy takie dość irytujące ale do przeżycia... U mnie bez szalu po tym ale ja mam swoje owulację była próba jako tonącego co się brzytwy chwyta że może pomoże ale nic z tego 🙂
Ja mam właśnie bole głowy, osłabienie i bole mięśni. Tez mam swoje owu naturalnie.. wiec zakładać ze nic z tego nie wyjdzie
 
Ehh ja to sie czuje jakbym była juz przed okresem a nie owulacją. Ciągnie mnie w krzyżu... piersi juz zaczynam powoli czuć... nie wiem o co kaman w tym miesiącu... 8.1 miałam bóle jajnika ale wątpię żeby tak szybko owulka była 😶na dodatek znowu jestem jakaś podrazniona na dole 🥴 oszalec można.
 
Ehh ja to sie czuje jakbym była juz przed okresem a nie owulacją. Ciągnie mnie w krzyżu... piersi juz zaczynam powoli czuć... nie wiem o co kaman w tym miesiącu... 8.1 miałam bóle jajnika ale wątpię żeby tak szybko owulka była 😶na dodatek znowu jestem jakaś podrazniona na dole 🥴 oszalec można.
Ja tak mam kilka dni przed owulacją, więc może po prostu będzie wcześniej
 
reklama
Ja mam właśnie bole głowy, osłabienie i bole mięśni. Tez mam swoje owu naturalnie.. wiec zakładać ze nic z tego nie wyjdzie
Ból głowy to efekt leku a nie zapowiedź że się nie udało ☺️ mi poprostu nie wniósł nic więcej niż to co mam naturalnie - to było podejście próba nie bomba... Ale moja gin uważa że jednak nie ma sensu brac dalej skoro nie jest lepiej niż moje naturalne ☺️ jedyny efekt że z aromkiem na próbę dostałam progesteron że może wyższy poziom pomoże i cykle wróciły do regularnych (z powodu stresu była niezła jazda) ☺️
 
Do góry