reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Może wpisać listę testujących w opisie wątku, czy jak to się nazywa :) tak jak to się robi z datami porodów na grupach juz ciężarnych kobiet? Wtedy nam to nie ucieknie. Co Wy na to? Da się tak? Jie znam sie kompletnie

Ogólnie może to zrobić osoba, która założyła wątek i za każdym razem edytować ale nie wiem czy Kasia chce i ma na to czas. No i pytanie też jak to widzą inni bo ja np. nie wchodzę przez pierwszą stronę ;) tylko zawsze od nowa więc mi osobiście wygodniej widzieć to jako nowy post. Jedyne co to rozumiem że może was męczyć to, że macie powiadomienia. Możemy ustalić też tak, że będę to edytować tylko np. raz dziennie w godzinach porannych - z tym, że jeżeli uda mi się jechać na ferie to będę miała spore przesunięcie czasowe ok. 4h do przodu

W każdym razie ja się mogę dostosować do każdego :) ja na pewno długo tu będę bo mój organizm nadal w pseudo ciąży i nawet jakbym chciała to nie mam jak się starać :D
 
reklama
Trzymamy kciuki za dwie kreski 🤰 :

@julq 04.01 ❌
@Estuś 08.01 ✅
@pannadarianna 10.01 ✅
@Suoal 12.01 ✅
@Madame83 12.01 ✅
@MamaR 12.01 ✅
@@nxious 12.01
@c_or_nelia 13.01
@klaudioszek 14.01
@Nantes 20.01
@Bibi89 21.01
@Hope99 23.01
@Weronik@29 25.01
@Paulusman 26.01
@Natalia91 26.01
@Aewea 27.01
@MoniaJ2424 27.01
@Blondi_87 28.01
@AnnEmPe 31.01
@QueenK 02.02
@Lebkuchen_mum 06.02

Jeżeli chcesz się dopisać, pisz! :)
Mnie możesz wpisać na 2.02 ale to będzie formalność :)
 
Do góry