reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Nie poszłam dziś na to badanie progesteronu, żelaza i ferrytyny, bo w nocy nie mogłam zasnąć, co chwilę budził mnie ból podbrzusza i piersi, więc nie miałam siły wstać.
W tamtą środę zamówiłam testy ciążowe na Allegro. Dalej nie nadali! A potrzebuję ich na czwartek. Zaraz to anuluję i kupię w rossmanie jak nie wyślą do 12.
 
Wiecie ze zamiast się cieszyc to zaczelam się bać, ze to znow biochem? Wpadłam w taka panikę, ze mąż nie wiedział co zrobić żeby mnie uspokoic. Masakra
Ja miałam bardzo podobnie... W sumie teraz na 95% jestem tego pewna, ale u Ciebie nie pozostaje nic innego jak czekać i wierzyć, że będzie dobrze. Musimy nauczyć się żyć z tą obawą, bo ona chyba nigdy nie minie, zwłaszcza na tak wczesnym etapie. Trudne to.
 
Hej dziewczyny 🙂 pamiętacie mnie jeszcze?
Kibicuję Wam bardzo wszystkim ❤
Nie pozbyłam się jeszcze testów owu i ciążowych, więc chciałam zapytać czy może któraś z was jest chętna? Owu są ważne jeszcze długo, ale ciążowe kilka miesięcy (jeden do marca, a dwa pozostałe do czerwca). Dajcie znać to chętnie wyślę którejś z was.
 
reklama
Do góry