reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Słodkie macie psiaki😍

A to mój wariat mały 🥰
 

Załączniki

  • cc88d8f2-b5ae-4b3b-8a92-3dbfdb551d99.jpg
    cc88d8f2-b5ae-4b3b-8a92-3dbfdb551d99.jpg
    100,8 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Chyba nie doczekam do testowania w sylwestra. Dziś 19dc i jakieś plamienie się przyplątało, póki co jednorazowe przy podcieraniu. Apka pokazuje termin @ na jutro ale to dziwne ze cykl 20 dni tylko. Przez ten głupi implant cykle mi się rozregulowały.
 
My juz po świętach. Dziś robimy sobie cały dzień w domu, wczoraj po powrocie od mamy tez po paru drinkach o dziwo poszaleliśmy 😂 i tez dziś cały dzień w negliżo-piżamie 🤣 totalny chill. Szukam nam jakiegoś wyjazdu na Wielkanoc w okolice Zakopanego, żeby zresetować głowę i żeby ten mały ciul się wybiegał :) póki co nawet nie myśle o owulacji, co kiedy mam. Chyba już mi się odechciało. Nie wiem czy dobrze czy zle ale co ma być to będzie :)
 

Załączniki

  • IMG_8060.jpg
    IMG_8060.jpg
    83 KB · Wyświetleń: 35
W ogólnym skrócie: leniwy. On nic nie robi tylko śpi😅 Czasem przyjdzie się przytulić. Jest bardzo łagodny i wszystkich uwielbia. Taki psi introwertyk. My tez mieszkamy w bloku 🙂
Ja mnóstwo czytałam o tej rasie, już dzwoniliśmy po hodowlach ale raz ze z kremowym ciężko a dwa, ze ten blok mnie trochę przeraża. A nie ma problemu z wchodzeniem po schodach ? Bo my mieszkamy na 3 bez windy
 
Hej!
Ja częściej lajkuje i trzymam kciuki bo nie mam nic mądrego do napisania a praca taka że czasu bardzo mało. W piątek powinnam dostać okres wiec jeszcze czas a od wigilii lekko poboli brzuch jak na okres... Puste jajo i biochem tez tak bylo więc czekam....
Tylko że ja już się jaram ze moglo sie udac i każde wieksze wzdechniecie to u mnie ciążowy objaw? 😆 Alko nie piję od 4 dni bo liczę że wyszło.
Pozdrawiam 😘
 
Ja mnóstwo czytałam o tej rasie, już dzwoniliśmy po hodowlach ale raz ze z kremowym ciężko a dwa, ze ten blok mnie trochę przeraża. A nie ma problemu z wchodzeniem po schodach ? Bo my mieszkamy na 3 bez windy
Nie, wchodzi sam. Raczej bezproblemowo. My mieszkamy na 2, ale jest jak 4, bo są „podwójne” piętra.
 
Hej!
Ja częściej lajkuje i trzymam kciuki bo nie mam nic mądrego do napisania a praca taka że czasu bardzo mało. W piątek powinnam dostać okres wiec jeszcze czas a od wigilii lekko poboli brzuch jak na okres... Puste jajo i biochem tez tak bylo więc czekam....
Tylko że ja już się jaram ze moglo sie udac i każde wieksze wzdechniecie to u mnie ciążowy objaw? 😆 Alko nie piję od 4 dni bo liczę że wyszło.
Pozdrawiam 😘
Mnie też od wigilii brzuch pobolewa ale ja znowu zwalam to na nadmiar jedzenia 🤣 Ja sobie wypiłam lampkę winka wczoraj i druga dziś. Bardzo rzadko pije alkohol więc jak jest już okazja raz w roku to nie odmawiam. Oczywiście jak będzie test pozytywny to zero alkoholu ale coś mi się nie wydaje by to prędko nastąpiło u mnie 😉
 
Mnie też od wigilii brzuch pobolewa ale ja znowu zwalam to na nadmiar jedzenia 🤣 Ja sobie wypiłam lampkę winka wczoraj i druga dziś. Bardzo rzadko pije alkohol więc jak jest już okazja raz w roku to nie odmawiam. Oczywiście jak będzie test pozytywny to zero alkoholu ale coś mi się nie wydaje by to prędko nastąpiło u mnie 😉
We wrześniu mialam wszystkie objawy, mezowi powiedzial.ze ciaza bedzie, inke kupilam i po 2 dniach okres...
 
reklama
Hej!
Ja częściej lajkuje i trzymam kciuki bo nie mam nic mądrego do napisania a praca taka że czasu bardzo mało. W piątek powinnam dostać okres wiec jeszcze czas a od wigilii lekko poboli brzuch jak na okres... Puste jajo i biochem tez tak bylo więc czekam....
Tylko że ja już się jaram ze moglo sie udac i każde wieksze wzdechniecie to u mnie ciążowy objaw? 😆 Alko nie piję od 4 dni bo liczę że wyszło.
Pozdrawiam 😘
Trzymam kciuki ❤️ Kiedy testujesz ?
 
Do góry