reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
@Lebkuchen_mum fajnie, ze wróciłaś. Nawet jak na chwile. Trzymam kciuki za pozytywne wieści w styczniu ❤️

Dziewczyny, ja mam cały czas brązowe plamienia 2-3 razy w ciągu dnia. Okres nie przyszedł. Stresuje się bardzo, testu nie zrobiłam, bo nawet nie kupiłam. Chyba też zrobię przerwę od forum, bo złapałam emocjonalny zjazd.
 
@Lebkuchen_mum fajnie, ze wróciłaś. Nawet jak na chwile. Trzymam kciuki za pozytywne wieści w styczniu ❤️

Dziewczyny, ja mam cały czas brązowe plamienia 2-3 razy w ciągu dnia. Okres nie przyszedł. Stresuje się bardzo, testu nie zrobiłam, bo nawet nie kupiłam. Chyba też zrobię przerwę od forum, bo złapałam emocjonalny zjazd.

Wiesz u mnie też właściwie są te plamienia od początku także ja bym jutro zbadała progesteron i betę dla własnego bezpieczeństwa. U mnie skończyło się jak się skończyło, ale nie zawsze tak jest
 
@Lebkuchen_mum fajnie, ze wróciłaś. Nawet jak na chwile. Trzymam kciuki za pozytywne wieści w styczniu ❤️

Dziewczyny, ja mam cały czas brązowe plamienia 2-3 razy w ciągu dnia. Okres nie przyszedł. Stresuje się bardzo, testu nie zrobiłam, bo nawet nie kupiłam. Chyba też zrobię przerwę od forum, bo złapałam emocjonalny zjazd.
Progesteron miałaś piekny wcześniej wiec to trochę dziwne takie plamienie... koniecznie zrob test albo betę jutro
 
Progesteron miałaś piekny wcześniej wiec to trochę dziwne takie plamienie... koniecznie zrob test albo betę jutro
Dlatego właśnie się stresuje. Gdybym tego proga nie robiła, to bym żyła w nieświadomości zrzucając to na progesteron. A tak to sam nie wiem. Jutro pewnie długi dzień będzie w oczekiwanie na wynik. Chociaż dalej mam nadzieje, ze ten okres sie dzisiaj pojawi😞
 
reklama
Do góry