reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziękuję dziewczyny za wyczerpujące odpowiedzi. Sam sens testów owulacyjnych rozumiem i ogarniam, ale samo "pik"bardzo mnie interesowało 😅 I myślałam że jak są te dwie kreski to już jest owulacja, a to oznacza że będzie za 24-48h
Mam problem z obserwacją śluzu i ciężko mi rozpoznać ten płodny.
Od poprzedniego cyklu jestem stymulowana Miovelia i będę teraz szła na monitoring. Mam nadzieję, że pęcherzyki rosną i pękają 🙂
 
reklama
A ja właśnie siedzę na poczekalni w szpitalu, czekam aż łaskawie mnie przyjmie lekarz że szpitala, bym mogła się zapisać na te cholerne hsg..
 
Ja mam jutro miec @, i tak mnie wkurza ta biel vizira, ze testów nie robię, pewnie zrobię i za chwile dostanę @, wiec wole nie ruszać 🤣🙈 strasznie mnie denerwuje biały pasek :D
Ja tez już mam dość białych pasków…
Sama sobie robię huśtawkę nastrojów testując…
Teraz będę już tylko bete robić i przynajmniej nie będę zbyt długo w nadziei żyć…
O ile małpa będzie się spóźniać 😅
 
reklama
Do góry