reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Chciałam iść spać, ale nie mogę, bo od godziny mam okropne bóle podbrzusza takie jak w pierwszy dzień okresu😣😣😣
Ciężkie życie kobiety.
Ciężkie ciężkie, nikt nie mówił że będzie łatwo ale i bym w życiu nie pomyślała że tyle stresu bedzie temu towarzyszyć.
U mnie wczoraj w godzinach późnowieczornych krwawienie wystąpiło... Telefon do mojego ginekologa- od razu na szpital akurat ma zmianę to mnie osobiście zbada. Na szczęście wszystko ok, serce bije, dzidzia zdążyła urosnąć, jedynie ta cholerna kosmówka znowu zaczęła sie odklejać ...
Wracam do etapu sprzed miesiaca, Duphaston i leżakowanie całą dobę z wyjątkiem pójścia siku.
Zawsze musi coś wyskoczyć boby za nudno było.
 
a w którym tc jeste

5+6 // -+4

Myśle ze owulacja była 11.11, maksymalnie 12.11 więc to by było 29/30 dni po zapłodnieniu
W poprzedniej ciąży w 31 dniu było bijące serduszko przy crl 34
Zobaczymy, co ma być to będzie. Wychodzę z założenia że jeśli z dzieckiem ma być coś nie tak, wady itp to ciąża nie powinna się rozwijać dalej - dla mojego i dziecka dobra, więc na razie podchodzę do tego na spokojnie. Jeśli ciąża jest zdrowa i wszystko jest ok to serduszko ruszy.
 
5+6 // -+4

Myśle ze owulacja była 11.11, maksymalnie 12.11 więc to by było 29/30 dni po zapłodnieniu
W poprzedniej ciąży w 31 dniu było bijące serduszko przy crl 34
Zobaczymy, co ma być to będzie. Wychodzę z założenia że jeśli z dzieckiem ma być coś nie tak, wady itp to ciąża nie powinna się rozwijać dalej - dla mojego i dziecka dobra, więc na razie podchodzę do tego na spokojnie. Jeśli ciąża jest zdrowa i wszystko jest ok to serduszko ruszy.
Na serduszko jeszcze czas 😊ja dopiero widzialam bijące w 7+4 a teraz ma 3.5 roku 😁😍
 
Na serduszko jeszcze czas 😊ja dopiero widzialam bijące w 7+4 a teraz ma 3.5 roku 😁😍

To nie do końca tak. Pewne rzeczy są stałe i tak jest z sercem - powinno ono zacząć bić ok. 21 dni po zapłodnieniu. Wiadomo, rzadko wiemy kiedy była owulacja, umiejętności lekarza i sprzęt też są ważne. Ale generalnie jak nie zacznie bić w tej okolicy 21 dni po owu, to nie wróży to dobrze
U mnie w obu ciążach w 6tc było widoczne - nie słuchałam go bo to za wcześniej, ale bić już biło
 
reklama
To nie do końca tak. Pewne rzeczy są stałe i tak jest z sercem - powinno ono zacząć bić ok. 21 dni po zapłodnieniu. Wiadomo, rzadko wiemy kiedy była owulacja, umiejętności lekarza i sprzęt też są ważne. Ale generalnie jak nie zacznie bić w tej okolicy 21 dni po owu, to nie wróży to dobrze
U mnie w obu ciążach w 6tc było widoczne - nie słuchałam go bo to za wcześniej, ale bić już biło
No to niewiedzialam że powinno bić ok. 21 dni po zapłodnieniu 😅człowiek uczy się całe życie. Teraz wiem na czym sie opierał lekarz mówiąc że moja owulacja musiała sie spóźnić he
 
Do góry