reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Kochane mam do Was pytanie.. ale najpierw napiszę o co chodzi
staramy się z mężem o drugie dziecko 2.5 roku
Maz jest po chemioterapii...ciężkie miał leczenie. Szanse na dziecko bardzo mamy małe. Nie badał nasienia...
Mam okres mieć w sobotę . Zawsze mam jak w zegarku. Ostatnio źle się czuje, zawroty głowy bóle podbrzusza. Temperatura powuazaj 37. Robiłam test. Negatywny... Robiłam badania moczu. Wyszły średnie..biorę furagine myślałam że to zapalenie. Bola mnie piersi.. kiedyś już tak robiłam że je ściskalam kiedyś bo takie gulki miałam ale nic nie było żadnej wydzieliny. USG piersi parę miesiące temu i wszystko wporzadku. Hormony zbadane wszystko okej. A teraz.nacislam pierś wyleciała wydzielina jasno żółta...z drugiej tak samo..
 
U mnie @ ma przyjść w niedziele , i tez już mnie korci zatestowac, choć nie mam totalnie żadnych objawow czyli tak jak co miesiąc.. tylko w udanym cyklu mnie piersi bolały a wiec teraz sobie myśle , ze jak nie bolą to nic z tego nie wyszło i chyba jednak poczekam na @ bo jakoś ostatnio biel na teście zaczyna mnie dołować 🙈. Ale dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie które jutro testują !! ✊✊❤️
 
reklama
Musimy dać radę i działać dalej :) chociaż ja bardzo ciężko zareagowałam na @.
Mam tylko jeden jajnik i tylko co drugi cykl mam szanse ...
Mnie trochę uderzyło plamienie spóźnione bo nie czułam się na @ wyjątkowo a sam okres to już z ulgą bo wolę najgorszy dzień odpekac w domu a nie gdy cały dzień będę poza domem 😁 a jak długie masz cykle? Ciekawe czy owulke możemy mieć w podobnym czasie ☺️
 
Do góry