reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Do implantacji dochodzi między 6-12 dniem od zapłodnienia, masz niskie bhcg bo to wczesna ciąża. Progesteron powinien się podwyższyć w ciąży. Ponów jutro badania🙂 i bhcg wytwarza się dopiero ok. 2 dni po zagnieżdżeniu. Głowa do góry
Dzięki za słowa otuchy. Staram się myśleć pozytywnie ale jestem już po jednym niepowodzeniu dlatego strach jest o wiele większy.
 
Hej dziewczyny, odebrałam w piątek wyniki hcg. Wydsje mi się że jest dość niskie-25 w 32 dniu cyklu Owulacja była 15 dnia cyklu przy cyklach 29 dniowych a przytulanki ostatnie byly 16 dnia. Dziś mamy 33 dzień cyklu. Progesteron też niski ale biorę duohaston od pozytywnego testu i acard75. Nie wspomnę już o tym, że półtora miesiąca temu miałam tsh 2.5. Endokrynolog podniosła mi wtedy dawkę letrox z 100 na 125 a teraz mam tsh poniżej normy 😔 jestem podłamana
To nie są złe wyniki tsh bo t4 jest praktycznie idealne, beta też ok :)
 
Ja po wizycie. Lekarz świetny. Mówił, że zarezerwował dla mnie 2 godziny ale lekarz wiktoria wszystko wiedział ( ja jestem wiktoria 🤣 i o mnie chodziło) więc nie musiał się produkować z tłumaczeniem i wystarczyła godzinka 😅 pobrał cytologię. Akurat trafiło, że jestem po owulacji z prawego jajnika. Dziwne bo dopiero dzisiaj mi pik na tescie owulacyjnum rano wyszedl a wczoraj byl jeszcze negatyw 😱 czyli od razu po piku mam owulacje 😳 pokazywał mi ciałko żółte, płyn który pojawia się gdy jajnik wypusci jajeczko. Po pozytywnym teście mam do niego dzwonić i na email dostanę receptę na heparynę. Także w następnym cyklu zaczynamy działać 💪 w ogóle taki śmieszek z tego lekarza 😂😂mówi, że dla swoich pacjentek jest 7 dni w tygodniu przez 24h i pisać można o każdej porze. Długo szukałam takiego lekarza. W austrii o to na prawdę ciężko. Endometrium 1.09 cm 🤔 nie jakos dużo? Na pewno nie mm tylko cm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny... Po moich przebojach mam w końcu wyniki bety.
21.10 - 1006
23.10 - 1317
Trochę kiepsko🥺
W poniedziałek kolejna beta🤞
Nie wygląda to najlepiej niestety. Ale zawsze trzeba mieć nadzieję. Moja koleżanka miała po 20% przyrosty na początku a córeczka ma teraz już 3 lata. Z tym, że u ciebie jak na to ile już dni wiesz o ciąży to powinny być wyższe wartości. Jeśli stanie się najgorsze czego oczywiście ci nie życzę! Trzeba przeprowadzić poważną diagnostykę bo tutaj już nie gra roli ani stres ani prolaktyna jak rozumiesz. Nie smuć się, czekaj spokojnie jaki wynik będzie z poniedziałku bo życie lubi zaskakiwać 🥰😊
 
reklama
Do góry