reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
szczerze to ja bym już dawno nie wytrzymała. Poszłabym nawet zaraz 😂
Mam ochote ale nie łudze sie nawet ze cos wyjdzie tak wczesnie. Z rana dam znac jaki wynik ale obstawiam narazie piekny negatyw 😃
Przypuszczam, że to może być zagniezdżenie dopiero albo poważna choroba bo normalnie mnie zmiotło prawie godzine temu...tak sie czulam że prawie po karetke dzwonilismy
 
Właśnie leżę. Już jest ok ale tak mnie boli podbrzusze jakby zaraz miało ze mnie polecieć🩸 😵‍💫
Będę w głębokim szoku jak to nie będzie ciąża bo na prawdę cały rok bardzo mocno obserwuję swoj cykl i zapisuje wszystko w kalendarzyku i nic takiego się nie działo.
Ja mam to samo! 6 dni do miesiączki a mnie boli bardzo podbrzusze i jajniki i czuje jakbym miała zaraz dostać 🩸
 
Chyba jakąś infekcje złapałam, coś mnie swędzi czasami. Któraś z was miała tak na początku? Nie wiem nawet co mogę kupić na takie rzeczy
Ja. W sumie zaczęło się jeszcze przed pozytywnym testem ciążowym. Do 1 wizyty leczyłam się kapsulkami z kwasem mlekowym typu provag zeby objawy byly lżejsze. Na wizycie ginekolog dal cos na recepte. Ja cala ciaze walczylam z infekcjami niestety. Nie martw się. Ph się zmienilo plus zmiany hormonalne tak dzialaja 🙂😊
 
reklama
Do góry