reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Ja żeby nie myśleć, zabrałam się na porządki w domu i nazbieraliśmy tyle rzeczy z mężem, ze jutro jedziemy wesprzeć z naszym psiakiem zbiórkę na schronisko :) lepiej mi jak zajmę czymś głowę. Chyba nie powinnam tak schizowac i na sile przyspieszać testowanie :)
Jaki cudowny pieseł 😍
 
Dziewczyny, czy pęknięcie zdrowego zęba po boku może być niebezpieczne dla ewentualnej ciąży? Nie mogę się dostać do dentysty. Wizytę mam dopiero na 13 stycznia! Prywatnie. A boli mnie ząb przy jedzeniu jak gryzę i na boku zauważyłam, że mam na nim kreskę jakby pęknięcie. Ząb na pewno jest zdrowy, bo dopiero co 2 tygodnie temu wymieniałam plombę.
 
pocieszyłaś :D ale jakoś to będzie. W środę za tydzień juz pójdę na betę żeby nie bawić się w sikane testy :)
Skoro u ciebie to jednorazowe to oby to fasolka 😉nawet jesli u mnie występuje to co msc nie wyklucza ciąży 🤷🏼‍♀️objawy praktycznie zazwyczaj są jak na okres a za cienie trzymam kciukasy
 
Skoro u ciebie to jednorazowe to oby to fasolka 😉nawet jesli u mnie występuje to co msc nie wyklucza ciąży 🤷🏼‍♀️objawy praktycznie zazwyczaj są jak na okres a za cienie trzymam kciukasy
Ja wiem wiem, smieje sie tylko z tym pocieszeniem :D brzuch mnie boli zazwyczaj dopiero 3-4 dni przed @ a nie bez przerwy po owulacji. zobaczymy co to będzie :)
 
reklama
Do góry