reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wiadomo że składa się na to wiele czynników. Ja szczerze wierzę (mimo tego, że dzisiaj do południa wierzyłam że się udało), że każdej z nas się poszczęści. Prędzej czy później. Myślę że to kwestia czasu. Problem w tym że każda chciałaby jak najszybciej. Znajomym dzieci wpadają od tak... Chociaż myśle też że to tylko nam się tak wydaje. Ludzie raczej nie mówią o problemach jakie mają po drodze.
 
Ludzie nidy o tym nie rozmawiają. A też nie mówię że się staramy. Bez sensu nakręcac rodziców czy kogoś że może będą dziadkami i że się staramy, najpóźniej będą dopatrywać i niepotrzebny stres dla nas [emoji4] My powiedzieliśmy rodzicom i teścia że jak będę to dowiedzą się pierwsi i tyle musi im wystarczyć [emoji4]
Wiadomo że składa się na to wiele czynników. Ja szczerze wierzę (mimo tego, że dzisiaj do południa wierzyłam że się udało), że każdej z nas się poszczęści. Prędzej czy później. Myślę że to kwestia czasu. Problem w tym że każda chciałaby jak najszybciej. Znajomym dzieci wpadają od tak... Chociaż myśle też że to tylko nam się tak wydaje. Ludzie raczej nie mówią o problemach jakie mają po drodze.
 
Ludzie nidy o tym nie rozmawiają. A też nie mówię że się staramy. Bez sensu nakręcac rodziców czy kogoś że może będą dziadkami i że się staramy, najpóźniej będą dopatrywać i niepotrzebny stres dla nas [emoji4] My powiedzieliśmy rodzicom i teścia że jak będę to dowiedzą się pierwsi i tyle musi im wystarczyć [emoji4]

Miałam na myśli inne starające się pary. Np. znajomych. Wydaje mi się że jednostkom udaje się tak za pierwszym czy drugim razem, bez problemu
 
reklama
Do góry