reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No oki widze super macie kreski, ale skoro ma być taka sama lub ciemniejsza to wiem ze ciemniejsza na pewno moja nie jest od drugiej ale taka sama chyba jakaś się tam znajdzie 🤨
 
reklama
Ja nie chce się nakręcać, że może to za szybko ale jest to dziwne...
13dc zastrzyk, a dzisiaj 21dc w 19dc leki kłócie i minimalnie zabarwiony śluz raz widziałam...
Zdj testów do góry z wczoraj z rana a niżej z dzisiaj z rana.
IMG_20200528_095911.jpeg
 
Hejo,
Kolejny raz wpadam z prośbą o ocenę testów lh, bo już się pogubiłam 😊 testy mi się już skończyły.. cykle mam 30-34 dni, czy któryś jest pozytywem? One są z domowe laboratorium, ma któraś pozytyw jego jak powinien wyglądać?
Na wyschniętych bardzo ciężko ocenić. Ja polecam albo robić im zdjęcia po 10 minutach od zrobienia, a najlepiej to wprowadzać do aplikacji Femometer.
 
Hejo,
Kolejny raz wpadam z prośbą o ocenę testów lh, bo już się pogubiłam [emoji4] testy mi się już skończyły.. cykle mam 30-34 dni, czy któryś jest pozytywem? One są z domowe laboratorium, ma któraś pozytyw jego jak powinien wyglądać?
Hmmm 18,19,20 mogłyby być pozytywne... Badalas się pod względem pcos?

Spróbuj robić pod wieczór (ja robiłam około 17-18) i staraj się nie pić 2 h przed. Wtedy wyjdą ciemniejsze i może latwiej będzie oszacować.
Ja nie sikałam na test tylko moczyłam w kubeczku, liczyłam chyba do 15 albo 20 i wyjmowałam.
 
Hejo,
Kolejny raz wpadam z prośbą o ocenę testów lh, bo już się pogubiłam [emoji4] testy mi się już skończyły.. cykle mam 30-34 dni, czy któryś jest pozytywem? One są z domowe laboratorium, ma któraś pozytyw jego jak powinien wyglądać?

Hmm, nie wiem a byłaś kiedyś na monitoringu? Bo u mnie jak już na owulacje to takie ciemne wychodzą jak ten zdj jest stare bo teraz nie testuje ale może zacznę [emoji848]
IMG_3048.JPG
 
reklama
Dziewczyny nie mierze temperatury w trakcie cyklu, ale kilka dni temu mąż powiedział, że mam ciepłe czoło. Zmierzyłam temperaturę i było 37 stopni i tak mam od kilku dni ok 36,9-37. Czy to możliwe, że to może być od hormonów? To było kilka dni przed owulacja, w dzień i dzień po.
 
Do góry