reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

ja robię od 15 dc i owulacja była 18dc.. dwie wyraźne kreski.. potem mega blade kolejne dni.. i teraz ciemnieją z dnia na dzień.. nie wiem czy sobie wmawiam, ale zawołałam męża i on też uważa, że coraz mocniejsze są.
A ile dzis po owu? Podobno ze jak ciemnieje to ciaza bo niby wczesniej wykrywa... ja planuje test owulacyjny zrobic przed ciazowym liczac na szczescie 😅🤣 mam wewnetrznie przeczucie ze sie udalo choc ja jestem 2 dni po owulacji 😂😅
 
reklama
moja wspomina znieczulenie bez problemu, do tego dostawała menu z daniami do wyboru co będzie zamawiała na obiad :> także tego w polsce nie uświadczysz :D
A taaak w szpitalach jedzenie lepsze jak w restauracji 😅 moj nazeczony mial kilka operacji na noge z powodu choroby i musial te kilka razy po tygodniu byc w szpitalu to mi wysylal zdjecia jedzenia 😅 ale z tego co mi sie wydaje to za kazdy dzien trzeba iles tam placic za posilki w pl sie nie placi chyba za te sucharki z maslem 🤣
 
Dziękuję [emoji8] mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Moja mama tez nie byla najmlodsza jak na tamte czasy, bo urodzila mnie jak miala 34 lata, mam jeszcze mlodsza siostre, ktora urodzila sie 4 lata pozniej. Mamy swietny kontakt z mama od zawsze, nie martw sie swoim wiekiem, bo relacja z dzieckiem nie jest zalezna od ilosci wiosen:*
 
To nie jest późno dziewczyno. Ja dopiero teraz czuje że mogę być matką, wcześniej tego nie czułam. Późne to jest może około 40 ;)
Team 32! :)

Macie już dzieci?

Co myślicie o "późnym" macierzyństwie? Czy 32 to jest późno?

Ja nie mam dzieci jeszcze... Jak miałam 20 lat nie chciałam dzieci, 24-25 włączył mi się mały instynkt macierzyński. W międzyczasie zmieniłam kraj zamieszkania i poznałam nowego partnera... 26 odstawiłam tabletki anty, zapadła decyzja - staramy się! Jednak związek nie przetrwał, dramat, złamane serce. Będę starą matką [emoji3525] w wieku 29 lat poznałam mojego obecnego partnera, po roku chciałam działać.. On trochę się wahał, wiadomo znamy się krótko, ale pasujemy do siebie, kochamy się przeokropnie. No i 1,5 roku minęło, odkąd się staramy... Żałuję bardzo że tak późno będę mama [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20] ale szczęśliwa jestem, że się znaleźliśmy, najbardziej chciałabym żebyśmy poznali się 5 lat wcześniej, na pewno bylibyśmy już szczęśliwa rodzinką..
 
Od pozytywu nie trzeba robić dalej :)
dziewczyny które robią testy Owulacyjne. Robicie je tylko blisko owulacji czy ciągniecie do okresu?
zamówiłam 20 sztuk na allegro i w sumie testuje codziennie od kilku dni przed owulacją do teraz.
wydaje mi się, że po owulacji robiły się kreski coraz jaśniejsze a teraz co chwilę coraz ciemniej. miała któraś tak?
 
Nie będziesz stara mama jesteś jescze młoda.
Ja mam 33 mąż 34 mamy jedno dziecko (3 letnie) i walczymy o drugiego bobaska (byłam tez w ciąży pozamacicznej rok temu).
mam klientkę która ma 43 lata i właśnie jest w ciąży ;) naturalnie poczęła :)

nie będziesz starą mamą :) moja mama urodziła mnie jak miala 37 lat, kiedyś było to nie do pomyślenia.. teraz to norma :)
Moja ciocia urodzila ostatnie w wieku 39/40 lat majac najstarsza corke 20 letnią i 2 letniego wnuka [emoji16] kuzyn jest zdrowy ciaza byla ksiazkowa ogolnie wszystko super [emoji4]
Nie wiesz co by było, gdybyście się poznali 5 lat wczesniej i jak by się Wasze życie ułożyło, więc nie ma co zakładać i niczego nie żałuj! :)
Ja mam córkę, w tym roku skończy 4 lata. Prawie 2,5 roku już staramy się o drugie.
Moja mama tez nie byla najmlodsza jak na tamte czasy, bo urodzila mnie jak miala 34 lata, mam jeszcze mlodsza siostre, ktora urodzila sie 4 lata pozniej. Mamy swietny kontakt z mama od zawsze, nie martw sie swoim wiekiem, bo relacja z dzieckiem nie jest zalezna od ilosci wiosen:*
To nie jest późno dziewczyno. Ja dopiero teraz czuje że mogę być matką, wcześniej tego nie czułam. Późne to jest może około 40 ;)
Dzięki dziewczyny, jesteście kochane [emoji8][emoji8][emoji8] mam tylko nadzieję, że niedługo się uda I znowu zobaczę 2 kreski [emoji3590]
 
Czy któryś z tych testów jest według was pozytywny?? 14/15dc?
IMG_20200325_211436.jpeg
IMG_20200325_211344.jpeg
 
reklama
Do góry