reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Witaj Brydzia!
Fajnie, że do nas dołączyłaś, termin @ już bardzo blisko więc trzymamy kciuki za II kreseczki. Dopisałam cię do naszej listy. Testowanie intuicyjnie wpisałam ci na 25.06, bo jeśli dziś już trestowałaś zakładam, że tego dnia także nie wytrzymasz. :rofl2: Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień datę. :-)


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
Brydziajones - 25.06 25.06
Moniqaa -26.06 -@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
Staraczka13 18.07 18.07
Ewka358
EMALIA82
Tamaguczi
 
reklama
Witaj Brydzia!
Fajnie, że do nas dołączyłaś, termin @ już bardzo blisko więc trzymamy kciuki za II kreseczki. Dopisałam cię do naszej listy. Testowanie intuicyjnie wpisałam ci na 25.06, bo jeśli dziś już trestowałaś zakładam, że tego dnia także nie wytrzymasz. :rofl2: Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień datę. :-)


czerwony = termin małpy
zielony = termin testowania
Ni-kusia - 1.06 pozytyw, betka 84,5
Beti - 18.06 18.06.
- II
Karotka00 - 17.06 20.06
Gabi84 - 22.06
Brydziajones - 25.0625.06
Moniqaa -26.06 -@ 01.07 (zmieniam termin testowania, bo owu prawdopodobnie była wcześniej)
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
OneMoreTime - 04.07 04.07
Rybka33 - 04.07 04.07
madziolina_p - 04.07 może ok 5.07
Mroowka - 04.07
Ulika
- 07.07 07.07
Żabucha- 11.07
lamorela - 12.07 17.07 (przetestuję się jeżeli @ nie przyjdzie)
Staraczka13 18.07 18.07
Ewka358
EMALIA82
Tamaguczi

Hihi pewnie masz racje :-) dziekuje! Chociaz boje sie rozczarowania:no:
 
staraczka13-gratuluję kulinarnych osiągnięć :) na takim upale mi się nie chce gotować - zwłaszcza że jestem sama to tym bardziej. Apetytu brak, więc jem tylko sałatę i jogurty bo na nic innego nie mam ochoty.

mouse
- gratulacje :)
 
staraczka13- M wrócił...krząta się po domu. Usiadł i zaczął mi opowiadać jak gdyby nigdy nic o tym jak mu minął wczorajszy dzień. Zaraz oszaleję...w ogóle nie ma tematu ani żadnego problemu. Eh, mam go dość. I tak niedługo zamierzam się zawinąć i pojechać do taty - bo dzisiaj jest dzień ojca. Oczywiście jadę sama.
 
Zaprosiłaś księciunia czy z góry zakładasz odmowę? Jeśli odmówił wspólnych odwiedzin, to spróbuj znaleźć odpowiednie rozwiązanie, tzn. jeśli nie chce teraz bo zmęczony, to pod wieczór. Jeśli na wieczór ma inne plany to się dostosuj i zaplanuj wyjazd tylko na chwilkę, tak, żeby nikt nie był poszkodowany?
 
Jeśli nie ma jakiegoś sensownego wytłumaczenia na to, że musisz jechać sama jest idealny moment na to, aby mu przypomnieć rozmowę i to, że już masz dość samotności!! :wściekła/y:
 
wiesz ja akurat chcę jechać sama - zwykle do swoich rodziców jeżdżę sama. A dziś szczególnie nie mam nic przeciwko,bo przynajmniej nie będzie mnie drażnił jego widok...
 
Mrówkaa - ja myślałam, że ty zaczynasz wielką walkę o naprawę sytuacji lub o poczucie pewności, że trzeba się wycofać, stąd takie moje dopytywanie skąd, po co, dlaczego...
 
spoko :) nie mam nic do ukrycia, a za troskę dziękuję :) Czy zaczynam walkę...ja ją raczej skończyłam- teraz czekam na odpowiedź. Teraz już nic nie zamierzam robić, tylko czekać. A jak się nie doczekam to będzie źle.
 
reklama
Bry wszystkim. :-D
mrowcia :no: brak słów...zupełnie,jakby się ten twój M niczym nie przejął. Ale wiesz co,mój też tak często ma,że jest kłótnia,potem niby się pogodzimy,ale atmosfera nadal taka sobie,a on ni z tego,ni z owego zaczyna gadać o pogodzie,nowej grze,meblach,kumplach...trzymaniu głównej zastawki aorty podczas operacji przez ordynatora szpitala polowego w Jordanii...no nie wiem.:szok: Masz rację,jedź sama,odstresuj się troszkę.:tak:
brydzia witaj :tak: trzymam mocno kciuki!! Tak a propos,to twój nick chyba z jednej z moich ulubionych książek,co?? Bridget Jones.:-):-)
U mnie dziwnie...Miałam lekkie mdłości,ale nie z samego rana,tylko już dłuższą chwilę później,jak zdążyłam wypić herbatę i zjeść bułkę..:szok: Jest dziś 6 dzień po terminie spodziewanej @,ale że znacie moje dziwne cykle,to nie bardzo mnie to rusza...Natomiast testy leżą na półce i się drą "Weź mnie!! Zrób mnie!!".:-D:-D Nie chcę robić przy P.,bo znowu się przyczepi,że jakaś nawiedzona jestem i jednego dnia bez sikania na kawałek plastiku wytrzymać nie mogę.:-D Po części ma rację,ale on naprawdę chyba nie zdaje sobie sprawy,co to znaczy codziennie modlić się o brak @ i 2 kreseczki....:dry:
Wczoraj,dla przypomnienia,oglądnęłam sobie ten film "9 miesięcy" z Hugh Grantem ,i tam właśnie laska mówi fajne słowa,że mężczyznom nie jest i nigdy nie będzie dane doświadczyć na własnej skórze cudu poczęcia,ciąży,tego,jak dziecko w nas rośnie...dlatego to kobiety kopnął ten zaszczyt.Święta racja.:tak:
 
Do góry