reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

Bo licząc od krwawienia z odstawienia mam teraz 21 dc. Owulację powinnam mieć między 24 a 26 maja. Pierwsze objawy ciąży występują dopiero po 14 dniu ciąży więc dziś jest za wcześnie na jakiekolwiek symptomy ciąży :sorry2: No ale... owulację to ja po odstawieniu mogłam mieć cholera wie kiedy....
 
reklama
Termin @Termin Testowanka

EMALIA82- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
żabucha- .............. 11.07
Ni-kusia- ...............1.07


Witam i ja. Cieżko dzisiaj było wstać. Paskudna pogoda. Ehhhh

Beti- witaj. Ślicznego masz synusia. Tak staramy się o 3 dzidziusia. Mój mąz ma 7-ro rodzeństwa a ja tylko siostre więc uważamy że 2 dzieci to mało a 3-je będzie w sam raz :) Ja mam dziadka w ZG na Osiedlowej :)

Monika- czerwiec będzie magiczny więc się nie martw, uda się :)

Tekla- witaj serduszko. Spotkałyśmy się na wątku Ciąża po poronieniu. Tak bardzo się cieszę ,że nadszedł ten czas i będziesz mogła starać się o dzidzie. Trzyma kciuki z całych sił. W takim gronie musi Nam się udac :*
Ni-kusia-witaj. Już Cię dopisuje.
Karocia- ty taki śpioszek jak ja :)
Makota- kupuj test i dawaj znać. Dziwne masz te objawy. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&


Miłego dnia wszystkim i wszystkim dzieciom samych szczęśliwych dni :*
 
makota ja zaszłam w ciążę z Sarą od razu po odstawieniu tabletek!! Nie mam pojęcia,kiedy była wtedy owu,co i jak..zresztą nie bardzo się nad tym zastanawiałam...Ale fakt faktem,zaskoczyło od razu.:-) Więc może i tobie się poszczęści?
 
Witam po trzy dniowej przewie, cieszę się, że taki ruch na tym wątku, ale chyba nie dam rady wszystkiego nadrobić, Ja mam dzisiaj 4 dzień @, pierwsze dwa były masakryczne ale to chyba po zabiegu tak miałam, jeszcze jakiś tydzień i zaczynamy działać, czerwiec to miesiąc moich urodzin i imienin więc mam nadzieje, że okaże się szczęśliwy i @ końcem czerwca już nie przyjdzie.
Postaram się jutro napisac nieco więcej, a teraz muszę rozpakować bagaże itp.
dobrej nocy.
 
Jeju ale piszecie postów;-) Cały dzień w domku mnie nie było i teraz nadrabiam.

Niestety musiałam usunąć swój wykres, gdyż jednorazowe plamienie to jeszcze nie okres. Nie sądzę, żebym od tego czasu mogła założyć nowy wykres. A Wy co myślicie? Czy od lekkiego krwawienia dopiero zaczynanie nowy wykres, czy jak już jest poplamianie, nawet takie delikatne, jak ja mam (w sumie jednorazowe)?? ;-) Pomóżcie ;-)
 
Cześć dziewczyny,

Witam wszystkie nowe Staraczki. Cieszę się, że tyle nas sie uzbierało, a będzie pewnie i więcej. Mam cicha nadzieję, że będzie dużo II kreseczek i po czerwcu spotkamy się wszystkie na przyszłych marcowych mamusiach
Ja dzisiaj miałam zajęty dzień. Teraz grillujemy w ogrodzie.Jutro do pracy. Aż się boję tych wszystkich emocji po wczorajszym dniu. Dziwnie jakoś będzie...

U mnie tempka ładnie urosła, bo już się bałam że coś nie tak w tym miesiącu. I teraz już tylko 10 dni do @ i zaczynamy staranka. Ale oczywiście, teraz ostro trenujemy;-), żeby być w formie:-)
Ni_kusia nowy wykres zaczynasz w pierwszym dniu okresu ( konkretne krwawienie) a plamienie na wykresie oznaczasz jako "plamienie" ale to nie okres. Ja plamię na 2-3 dni przed @ i potem dostaję miesiączkę. Zazwyczaj spada mi wtedy bardzo temperatura, np z 36.8 na 36.3. I znowu wszystko zaczyna się od nowa...
Mam nadzieję, że po tym miesiącu będę miała z tym spokój na ponad rok:-)
 
Dzięki żabucha ;-)

Ja mam dzisiaj takiego wnerwa, że lepiej nie mówi. Cieszę się, bo wiem, ze będę w końcu mogła lada dzień zacząć nowy wykres, ale prawie 40 dniowe cykle mnie przerażają...Boję się, że to może mieć wpływ na zafasolkowanie..Pod koniec czerwca mam wizyte u gina, będę musiała to przedyskutować.

Miłego dzionka ;-)
 
Cześć dziewczynki :tak: Jak tam niedzielny poranek? U mnie leniwie.:-)
żabucha ja też liczę na to,że @ się spakuje w końcu do tego Honolulu z biletem w jedną stronę na co najmniej rok.:-D:-D
aniołekBB czerwiec to też miesiąc moich urodzin :-) A dokładnie 14 czerwca skończę 25 lat.:-D:-D Byłby to fajny prezent urodzinowy,gdybym zrobiła teściora,a tam...:szok: ło Boziuuu, 2 krechyyy!!! :-D:-D
P. mi ostatnio marudzi,że nie ma ochoty na przytulanki,bo zmęczony po pracy i ostatnią rzeczą,o jakiej myśli jest seks...:sorry2::sorry2: Ale jakoś mi się go udaje przekonać. Dzisiaj go namówię,żeby skończył pracę wcześniej (bo pracuje dziś sam i może wcześniej wyjść),to będzie miał więcej siły,ja nie będę go męczyć,i wszyscy będą szczęśliwi.:-D Z powątpiewaniem popatrzył na mnie po tych słowach,ale nic nie powiedział,tylko westchnął,dał mi buziaka i poszedł.:-p
Też tak macie z waszymi facetami? Że czasami nawet i wołami nie da się ich do wyra zaciągnąć?? :-D:-D
 
hehe Karotka, u nas z ochotą na seks też ciężko, z reguły bywało średnio 1-2 w miesiącu więc tyle prawie co nic, ale w marcu kiedy rozpoczeliśmy starania kochaliśmy się 3 razy w 13, 15 i 17 dc no i wstrzeliliśmy się, niestety nie było mi dane donosić tamtej ciaży. ale już mojemu mówiłam, niech się szykuje bo mu nie odpuszcze:)
a co do urodzin to ja za dwa dni kończę 26 lat a 10 czerwca mam imieniny:)
Do nas dzisiaj wpadają znajomi na grilla tylko, że pogoda cosik się psuje, no ale mam nadzieje, że jeszcze zaświeci słoneczko.
 
reklama
Hej dziewczyny.

A powiedzcie mi kochane, czy robiłyście jakieś badania przed nierozpoczęciem starań? Ja poza wizyta u gina zrobiłam sobie dla świętego spokoju na własną rękę morfologię i tsh, żeby sprawdzić czy ogólnie wszystko dobrze. Co do ochoty to nie mogę na męża narzekać, już prędzej ja nie mam czasami ochoty na przytulanki. AniołekBB, Karotka widzę, że jesteśmy zbliżone wiekowo, ja we wrześniu kończę 25lat, mój M ma w lipcu 30-stke... jakby nam się udały staranka czerwcowe to miałby chyba najpiękniejszy prezent :)
 
Do góry