reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

lamorela fajnie, że jesteś zadowolona z wizyty, to podstawa! to kiedy ruszacie ze starankami? trzymam kciuki by szybko poszło ! :tak:

btw, to dawaj to te foty! my też chcemy zobaczyć :-D

one more time hmm, no rzeczywiście specyficzne poczucie humoru, ale lepsze takie poczucie humoru niż żadne! :-D

acha, zapomniałam Wam powiedzieć, że dziś przysłali nam wyniki badań nasienia M.

80 % prawidłowych, i z tych prawidłowych 90% wykazuje szybki ruch postępowy, w 1 ml nasienia ma 45.200.000 żołnierzyków, ilość plemników w polu widzenia: 80-90, form atypowych nie znaleziono,

nie znam się za bardzo na normach ale to chyba nie jest najgorzej, co?
 
reklama
Karola ja niestety nie pomogę, ale to co napisałaś brzmi całkiem dobrze :tak:

U mnie nadal bez zmian, czyli brak cienia :-(


Ni-kusia- 1.07 pozytyw, betka 84,5
naaatiszon- 13.06
beti - 18.06 18.06.
ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
gabi84 - 22.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -30.06 -@ 01.07
OneMoreTime - 04.07 04.07
Ulika - 07.07 07.07
żabucha- 11.07
 
wow, super wyglądasz lamorela, mężuś też niczego sobie ;-)

moniqaa głowa do góry, w następnym cyklu na pewno owulacja u nas będzie!!!
 
Lamorela ślicznie :tak: Podobają mi się takie sukienki :tak:

Normalnie, aż mi się przypomniało by pooglądać swoje zdjęcia ślubne :-D

Kochana musisz się pochwalić jak dostaniesz kolejne. Uwielbiam oglądać zdjęcia :tak:
 
Ostatnia edycja:
WOW, sporo po slubie sesyjka...
Ja chyba bym nie wytrzymała :-D
Spokojnie my tu poczekamy do lipca :tak:

A zapytam z ciekawości... Bolerko Cie nie gryzło?
Mi strasznie się podobają takie bolerka z koronką, ale jak tylko zakładałam to zaraz zaczynałam się drapać :zawstydzona/y:

Macie jakiś pomysł na zdjęcia, czy zdajecie się na fotografa? Ja w sumie troszkę żałuję, że nie przemyślałam tego tematu.... Najlepsze zdjęcie ze sesji to chyba to z zaskoczenia... Fotograf miał oryginalny pomysł :szok:
To mniej więcej tak wygląda: https://picasaweb.google.com/Moniqaa/1509?authkey=Gv1sRgCL7W2LPHrNXmWQ#5888702202525720898 :-D


Karola dzięki, chociaż tak szczerze to smutno mi, że w tym miesiącu może nie być owu... Już mam myśli typu: w tym nie ma w owu, a w drugim coś nie tak z jajowodem bo tez nie ma dzidzi :-(
No nic przebadamy, sprawdzimy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Super zdjęcie Moniqaa!:-) Co do sesji, zero pomysłów. Zdamy się na fotografów, sesja będzie w Augustowie, więc dużo, ładnych terenów:)
 
reklama
Lamorela raz byłam w Augustowie i rzeczywiście są tam ładne miejsca :tak:
Przejechałabym się nawet teraz tam, szkoda, że to tak daleko.....

Żabucha dziękuję :tak: W tym albumie jest kilka fot ze ślubu i z sesji narzeczeńskiej ;-)
Miło czasem powspominać :-) Mam nadzieję, że niedługo zamiast tych zdjęć będę przeglądać wiecznie zdjęcia fasolinki... I tego nam wszystkim życzę :tak:



Któraś z Was kobietki zna się na śluzie? Bo kurczę chyba ten wiesiołek mi pomógł, bo odkryłam, że w końcu coś tam jest :sorry: No i mam dylemat - mocno rozciągliwy i bezbarwny to jest płodny tak? Jeśli tak to ja nie wiem co jest grane :-D



Ni-kusia- 1.07 pozytyw, betka 84,5
naaatiszon- 13.06
beti - 18.06 18.06.
ewka358 - 18.06
EMALIA82
- 22.06 20.06 ( pewnie dłużej nie wytrzymam
laugh.gif
)
karotka00 - 17.06 20.06
gabi84 - 22.06
AniolekBB - 28.06
Tygryseczek- 30.06
Moniqaa -30.06 -@ 01.07 (znając życie testować będę już 25.06)
OneMoreTime - 04.07 04.07
Ulika - 07.07 07.07
żabucha- 11.07
 
Ostatnia edycja:
Do góry